BeinCryptoKriptohaber

%80 Başarı Oranıyla Kripto Ticareti

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

2023’te piyasaya sürülen AlgosOne, tamamen müdahalesiz bir ticaret çözümü sunan, son teknoloji ürünü, yapay zeka destekli bir ticaret botudur. Bunu gelişmiş teknolojileri entegre ederek başarır. Yapay zeka modelleriderin sinir ağları ve büyük dil modelleri (LLM’ler) dahil. AlgosOne, Çek Cumhuriyeti merkezli White Mint Financial Company tarafından işletilmektedir.

Temel taşı, sermayesini 300 $ gibi düşük bir tutardan artırmak isteyen herkese birinci sınıf ve kurumsal çapta bir platform sunarak ticaretin demokratikleşmesine yardımcı olmaktır. Onun gücüyle makine öğrenme (ML) modelinde AlgosOne, tamamen istatistik ve verilere dayalı olarak alım satım gerçekleştirebilmektedir.

Bu yaklaşım aynı zamanda AlgosOne’a hatalarından ve ticaretle ilgili verilerden sürekli olarak öğrenme yeteneği vererek gelecekte daha akıllı kararlar almasına olanak tanır. Ayrıca, finansal piyasalara ilişkin giderek genişleyen anlayışı nedeniyle, AlgosOne kullanıcılarına tutarlı, garantili ve cömert bir kâr sunabilir.

AlgosOne’a Başlarken

AlgosOne’a kaydolmak oldukça kolaydır ve yaklaşık 5 dakikadan az sürer. Müşterinizi Tanıyın (KYC) yönergelerini geçmek için kullanıcılardan e-posta adreslerini doğrulamaları ve kimlik doğrulaması yapmaları istenir.

Onaylandıktan sonra AlgosOne, platform hakkında 9 adımlı bir genel bakış sunarak kullanıcıların mevcut tüm sekmelere ve kontrol panellerine yönlendirilmelerini sağlar. Kullanıcılar bu süreci tamamen atlayabilirler, aksi takdirde platform son derece kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır ve alışmak çok uzun sürmez!

Buna ek olarak, AlgosOne yakın zamanda Rezerv Fonundaki mevcut para miktarını ve şu anda botu tarafından yürütülen aktif işlemleri içeren iki yeni istatistik bölümünü tanıttı. Tüm bunlar şeffaflığı sağlar ve Kullanıcılar arasında güveni daha da artırır.

Kullanıcılar, çek hesaplarına 300$ yükledikten sonra hesapları onaylandıktan sonra işlem yapmaya başlayabilirler.

Bu, bir banka hesabıyla, doğrudan kripto para birimlerinden veya kripto para birimlerinden ABD dolarına dönüşümle yapılabilir. AlgosOne, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birden fazla kripto para birimini kabul eder: Solanayakın zamanda eklendi.

Kaydolmanın herhangi bir abonelik veya para yatırma ücreti gerektirmediğini belirtmekte fayda var. AlgosOne ayrıca şunları sunar: 2 haftalık ücretsiz deneme.

AlgosOne ile Ticaret

AlgosOne’da işlem yapmak belki de en kolay kısımlardan biridir çünkü kullanıcının başarılı bir işlem gerçekleştirmek için yapması gereken neredeyse hiçbir şey yoktur.

Varlık seçimi, işlem büyüklükleri, risk kontrollerinin seçimi ve ne zaman satın alınacağı/satılacağı gibi araştırma ve ticaret kararları da dahil olmak üzere işin çoğunluğu AlgosOne tarafından yürütülmektedir. AlgosOne iki tür işlem gerçekleştirir. Birincisi, kullanıcıdan hiçbir şey gerektirmeyen otomatik onaylı ticarettir.

İkincisi, kullanıcının söz konusu işlemle ilgili tüm önemli ayrıntıları okuduktan sonra işlemi onaylaması gereken tek tıklamayla işlemdir. Bu, kullanıcıların ne zaman ve hangi ticareti onaylayacakları konusunda en üst düzeyde özerkliğe sahip olmalarını sağlar.

Ayrıca, kullanıcılar tek tıklamayla işlem bildirimlerinin ne zaman alınacağını seçmekte özgürdür. AlgosOne, alım satım sinyali penceresini 12 saatlik pencereden şimdi yalnızca 8 saatlik pencereye yükseltti. Ancak kullanıcılar, programlarına bağlı olarak alım satım bildirimlerini ne zaman alıp almayacağını seçme özgürlüğüne sahiptir.

Bunun yanı sıra, tüm işler AlgosOne tarafından yürütülüyor; kullanıcıların piyasa duyarlılığı konusunda endişelenmelerine veya kar elde etmek için ekran karşısında saatler harcamalarına gerek yok.

Harika olan şey, platformun tanıtılması ŞİB Kripto para birimi tekliflerini genişletme ve Solana ticaret hesaplarını tanıtma planları ile birlikte mevduatlar. Bu, kullanıcıların tutmasına olanak tanır SOL USD’ye dönüştürmeye gerek kalmadan orijinal haliyle.

AlgosOne ticareti

AlgosOne’un Kâr ve Ücret Yapısı

Kâr aralığı kullanıcının bulunduğu seviyeye veya kademeye bağlıdır. Seviye ne kadar yüksek olursa, daha büyük bakiyelerle daha büyük işlemler gerçekleştirebilecekleri için kullanıcılar o kadar fazla kazanabilecektir.

Bir kullanıcı ilk kez başlar 300 $ depozito ile otomatik olarak 1. ticaret aşamasına yerleştirilirler. Ne kadar çok bakiyeye sahip olurlarsa, ticaret kademeleri de o kadar yüksek olur. Toplamda, AlgosOne’da 10 işlem katmanı vardır; her birinin günlük otomatik onaylı ve 1 tıklamalı işlem sayısı, komisyon ücreti, tazminat ve yıllık toplam kârı vardır.

İşleri adil tutmak için AlgosOne, kaybedilen işlemlerden herhangi bir komisyon talep etmez. Ayrıca farklı ticaret katmanlarında komisyon tutarını %25’ten şimdi %20’ye düşürdü.

İşlem ücretlerinden kazanılan para iki kısma ayrılır. Paranın yarısı, kaybedilen işlemlerde tazminat ödemek ve işlerin ters gitmesi durumunda kullanıcıların sermaye teminatı için sigorta görevi gören AlgosOne Rezerv Fonu’nu sürdürmek için kullanılıyor.

Diğer yarısı AlgosOne’un 7/24 risk ve teknik yönetim ekibinin yanı sıra diğer platform harcamalarını ödemek için kullanılıyor.

AlgosOne’dan Risk Yönetimi

AlgosOne’un bir diğer önemli özelliği, kullanıcıların yatırımlarını korumak için tasarlanmış geniş yelpazedeki risk yönetimi araçlarıdır. Bunlar şunları içerir:

  • Portföy çeşitlendirmesi: AlgosOne, kullanıcıların yatırımlarını emtialar, hisse senetleri, endeksler, forex, tahviller ve kripto para birimleri dahil olmak üzere birçok alanda çeşitlendirir. Bu, gelecekte öngörülemeyen olaylara karşı koruma sağlayacak şekilde birden fazla varlık sınıfında riskin azaltılmasını sağlar. Bu sadece riski azaltmakla kalmaz, aynı zamanda portföyün geniş bir yelpazeye sahip olması nedeniyle yeni fırsatlar da açar. maruziyet.
  • Kaybı durdurmak & siparişleri sınırla: Bu, AlgosOne’un çok önemli bir özelliğidir çünkü kaybı en aza indirmeye yardımcı olur ve kâr sağlar. Kullanıcılar, kendilerini olumsuz piyasa değişimlerinden korumak için, belirli bir fiyatla işlemi ne zaman sonlandıracaklarını seçebilirler.
  • Yatırım sınırları: Yatırım tavanı, bir işlemde riske atılan fon miktarını sınırladığı için risk kontrolüne yönelik başka bir önlemdir. Bu, dengeli bir yatırım yaklaşımı sağlayarak anaparanın korunmasına yardımcı olur. Bu yaklaşımın yardımıyla kullanıcı iki kutuplu piyasa dalgalanmalarından korunur.
  • Duygusal önyargıya karşı koruma: Son olarak AlgosOne, ticarette öngörülemeyen güçler olarak hareket eden eski tarz duygusal önyargılara karşı koruma sağlar. AlgosOne, derin sinir ağlarını ve doğal dil işlemeyi kullanarak yalnızca verilere dayalı kararlar alabilmektedir.

AlgosOne, özünde, finansal düzenlemelere uygun olduğu için kullanımı güvenli, yasal bir ticaret platformudur. AB’de verilen ve platformlara kripto para birimleri de dahil olmak üzere finansal hizmetler sunma gücü veren bir lisansa sahiptir.

AlgosOne ayrıca bir AML politikası Bu, platformun terörün finansmanı, kara para aklama ve diğer yasa dışı faaliyetler için kullanılmasını önlemeye yardımcı olur.

Bu nedenle kullanıcılar kimliklerini doğrulamadan hesap açamıyorlar. Müşterinizi Tanıyın (KYC) ve Kara Para Aklamayı Önleme (AML) belgelendirme adımlarından geçmeleri gerekiyor.

AlgosOne

AlgosOne’un Ödül Sistemi

Kullanıcılara pasif gelir elde etmeleri için daha fazla alan sağlamak amacıyla AlgosOne, kullanıcıların çeşitli yollarla Yıldız kazanmalarına olanak tanıyan ödül sistemini başlattı. faaliyetler.

Bu faaliyetler arasında platformda tutarlı oturum açma, AlgosOne’un sosyal medya sayfalarıyla etkileşimde bulunma, inceleme yazma, video ve blog yayınlama ve kişisel sosyal medya hesaplarında içerik paylaşma yer alacak.

Tüm bu faaliyetlere katılarak Yıldızlar büyüyecek. Kullanıcılar daha sonra bu Yıldızları AlgosOne pazarından yeni takaslara, seviye puanlarına, ürünlere ve daha fazlasına dönüştürebilirler.

AlgosOne Kullanmanın Öne Çıkan Faydaları

AlgosOne kullanmanın en büyük avantajlarından bazıları şunlardır:

Her şeyden önce platform tamamen yasaldır. Lisanslıdır ve AB otoritelerine kayıtlıdır. Dolandırıcıların her yerde olduğu bir dönemde meşru bir platforma sahip olmak son derece önemlidir.

İkincisi, AlgosOne’un kanıtlanmış bir özelliği var %80 ticaret oranı başarısı Platform her zaman ve araştırma yoğun çalışmalar yaptığı için sorunsuz bir şekilde geliyor. Kullanıcıların yalnızca belirli işlemleri onaylaması ve ara sıra kontrol panelini görüntülemesi gerekir.

Yakın zamanda piyasaya sürülen AlgosOne aynı zamanda bir Risk Profili özelliği de sunuyor. Bu özellik, kullanıcılara risk toleransını yatırım hedefleriyle eşleştirme gücü verir.

AlgosOne tarafından kullanıcılara özel iki ayar sunulmaktadır; bunlar arasında, daha düşük riskle daha yüksek bir başarı oranı için “Düşük Risk Profili” ve her kazanan işlemde biraz daha küçük olsa da istikrarlı bir kâr için “Standart Risk Profili” yer alır. Risk Profili oluşturmak yıllık kârın düşeceği anlamına gelmez.

Platformun kullanımı sadece yeni başlayanlar için kolay değil, aynı zamanda yapay zeka eğitimli botlardan değil, gerçek insanlardan 7/24 yardım sağlanabiliyor. Bu ayrıca güven oluşturmaya yardımcı olur ve AlgosOne için son derece önemli olan müşteri memnuniyetini garanti eder.

Son olarak, kullanıcının sermayesini yavaş yavaş tüketebilecek hiçbir gizli ücret veya masraf yoktur. AlgosOne komisyon yüzdesi konusunda oldukça şeffaftır. Kullanıcının yatırdığı para, para çekme talebi üzerine kendisine iade edilecektir.

Çözüm

Sonuç olarak, piyasada genç olmasına rağmen AlgosOne, yatırımcılara maliyetin çok altında birinci sınıf bir araç sunabildiği için kullanıcılara değerini kanıtlıyor.

AlgosOne, tüm bu zorlu işleri yaparak, aksi takdirde başarılı bir ticaret gerçekleştirmek için saatler harcamak zorunda kalacak meşgul yatırımcılara veya yeni başlayanlara alan yaratarak ticareti demokratikleştirebilir.

Ayrıca AlgosOne her şeyin şeffaf ve adil olmasını sağlar. Belirli bir varlığı gelişigüzel seçmez, ancak maksimum kar için ilişkili varlıklarda zıt konumlar oluşturur.

Tüm bunlar göz önüne alındığında AlgosOne, kripto sahiplerine paralarını işe koymaları ve bu sayede pasif gelir elde etmeleri için harika bir yol sunuyor.

Bağlantılar:

Facebook | TwittereR | instagram | Telgraf

Sorumluluk reddi beyanı

Bu makale sponsorlu içeriktir ve BeInCrypto’nun görüşlerini veya fikirlerini temsil etmez. Biz kurallara sadık kalırken Güven Projesi Tarafsız ve şeffaf raporlama kurallarına uygun olarak, bu içerik üçüncü bir tarafça oluşturulmuştur ve tanıtım amaçlıdır. Okuyucuların bu sponsorlu içeriğe dayanarak karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Dirk van Haaster, https://beincrypto.com/algosone-crypto-trading-80-success-rate/

Diğer Yazılar

1 of 3.902

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir