BeinCryptoKriptohaber

1 Dolar Desteği Tutacak mı Yoksa Kırılacak mı?

Çokgen (MATİK) fiyatı, günlük mum çubuğunu neredeyse bu seviyenin altında kapattıktan sonra bu hafta 1 dolar seviyesinin üzerine çıkmayı başardı.

Ancak altcoin, toparlanmaya rağmen yatırımcıların ilgisini canlandırmayı başaramadı ve bu da yeni bir düşüşe neden olabilir.

Poligon Yatırımcıları Ara Veriyor

Poligon yatırımcıları büyük rol oynuyor MATIC fiyatının yönünü etkiliyor ve bu hissedarlar daha da kötüye gidiyor. Son düzeltmenin ve altcoin’in tamamen 1 dolar kaybedeceği korkusunun ardından yatırımcılar şimdilik geri çekilmeye karar vermiş gibi görünüyor.

Bu, MATIC sahiplerinin zincire katılımındaki düşüşten açıkça görülmektedir. Ağda işlem yapan adresler geçen hafta ortalama 408 binden 314 bine düştü.

Çokgen Aktif Adresler.
Çokgen Aktif Adresler. Kaynak: Santiment

Ancak düşüş piyasasına dair işaretler potansiyel yatırımcıları da korkuttuğu için katılımda %23’lük bir düşüş kaydedenler yalnızca mevcut yatırımcılar değildi.

Devamını oku: Poligon (MATIC) Nasıl Satın Alınır ve Bilmeniz Gereken Her Şey

Ağda oluşan yeni adresler Potansiyel MATIC yatırımcılarının tereddüt nedeniyle geri dönmesiyle de darbe aldı. Sonuç olarak ağ büyümesi düşerek Aralık 2023’ten bu yana en düşük noktasına geriledi.

Poligon Ağ Büyümesi.
Poligon Ağ Büyümesi. Kaynak: Santiment

Bu şunu gösterir: Poligon yerel belirteci yeniden hem eski hem de yeni yatırımcıların tercihi haline gelene kadar muhtemelen bir süre daha mevcut olacak.

MATIC Fiyat Tahmini: Önemli Bir Destek

MATIC fiyatı 1 dolar desteğinin üzerinde işlem görüyor Bu yazının yazıldığı an itibariyle seviye 1,02 dolar seviyesindeki direncin kırılmasına yaklaşıyor. Ancak yukarıda belirtilen faktörler göz önüne alındığında 1 dolarlık desteğin altına düşme ihtimali çok yüksek.

Kripto para birimi 1 dolar işaretinin altına düşerse, 0,92 dolarda bir miktar destek bulacak ve bu da 0,88 dolarda bir düşüşle sonuçlanacak. MATIC böylece aylık en düşük seviyeyi kaydedecek.

MATIC/USDT 1 günlük grafik.
MATIC/USDT 1 günlük grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Devamını oku: 2024’ün En İyi 14 Poligon (MATIC) Cüzdanı

Ancak 1,02 dolar seviyesinin aşılması durumunda, MATIC fiyatı 1,09 dolarlık direnci tersine çevirmeyi başarabilir desteğine doğru ilerlemesi, düşüş tezini geçersiz kılacaktır. Bu, altcoin’in son kayıplarını da telafi etmesine olanak tanıyacak.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/matic-price-prediction-support-test/

Diğer Yazılar

1 of 3.902

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir