BeinCryptoKriptohaber

10 doların altına düşecek mi?

Render fiyatı, Mart ayında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra son iki haftadır düşüş yaşıyor. Ancak yatırımcılar arasındaki bu duygu dağılmış gibi görünüyor.

Faaliyetlerin azalmasıyla birlikte RNDR çok önemli psikolojik desteği kaybetmenin eşiğinde olabilir mi?

Yatırımcıları Geri Çekin

Render fiyatında düşüş yaşanıyor ipuçları yalnızca daha geniş piyasa ipuçları nedeniyle değil aynı zamanda kendi yatırımcıları nedeniyle de oluşuyor. Ağa katılan ve işlem yapan yatırımcıları temsil eden Aktif Adresler büyük bir düşüş kaydetti.

Bir hafta içinde bu adreslerin sayısı 3.530’dan 1.580’e çıktı. Bu, fiyattaki düşüşle birlikte yatırımcıların daha fazla zarara ikna olduklarını ve onları geri çekilmeye ve toparlanma başlayana kadar hareketsiz durmaya motive ettiğini gösteriyor.

Aktif Adresleri İşleyin.
Aktif Adresleri İşleyin. Kaynak: Santiment

Devamını oku: Sektörde Devrim Yaratan En İyi 9 Web3 Projesi

Sadece bu değil, aynı zamanda aktif adresleri analiz ettiğimizde, hala bazı ipuçları olduğu görülüyor. RNDR sahipleri arasında kar elde etme. Aktif adreslerin kârlılığa göre dağılımı, yatırımcıların %77’sinin kârda olduğunu, kâr veya zarar belirtmediğini, diğer %21’inin ise kâr elde ettiğini gösteriyor.

Aktif Adresleri Karlılığa Göre İşleyin.
Aktif Adresleri Karlılığa Göre İşleyin. Kaynak: İçineBlok

Varlıkları, fiyatlar daha fazla düşmeden ve zarara uğramadan kar elde etmeyi planladıklarını gösteriyor. Sonuç olarak, Render fiyatı daha fazla düşüşle karşı karşıya kalacak bu satış yoğunlaşırsa.

RNDR Fiyat Tahmini: Daha Fazla Dezavantaj mı yolda?

Yukarıda belirtilen düşüş işaretlerinden etkilenmesi halinde render fiyatı10 dolarlık destek seviyesini kaybedip 8,7 dolara düşebilir. Bu destek tabanı kaybedilirse altcoin muhtemelen %20’lik bir düzeltmeyle 8,05 dolara düşecek.

RNDR/USDT 12 saatlik grafik.
RNDR/USDT 12 saatlik grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Devamını oku: En Yaygın Web3 Röportaj Sorularından 10’u ve Cevapları

Öte yandan, 10 dolarlık psikolojik desteğin kırılmaması durumunda, Render fiyatının potansiyel olarak başlangıç ​​şansı olacak bir iyileşme. 50 ve 100 günlük Üstel Hareketli Ortalamayı (EMA) desteğe çevirmeyi başarırsa, düşüş tezi geçersiz hale gelecektir.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/rdnr-price-lose-key-support/

Diğer Yazılar

1 of 3.902

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir