BeinCryptoKriptohaber

1,7 Milyar Dolarlık Token Kilidini Açmak Nisan Ayında Kripto Piyasasını Bozacak mı?

Kripto piyasası, Nisan ayında piyasaya sürülmesi planlanan 1,7 milyar doların üzerinde token ile önemli bir varlık akışı bekliyor. Bunlar arasında önemli olanlar Aptos, Axie Infinity, Tahkimve Ronin tokenları.

Token kilitlerinin açılması, kilitli varlıkların önceden tanımlanmış bir zaman dilimi içerisinde kademeli olarak pazara sunulmasına yönelik bir strateji olarak ilgi kazandı. Destekleyenler, bu yöntemin proje yatırımcıları ve paydaşlar arasındaki teşvikleri uyumlu hale getirdiğini savunuyor. Ancak sıklıkla kısa vadeli dalgalanmalara ve fiyat düşüşlerine yol açar.

Nisan Ayında En İyi Token Kilidini Açılıyor

Önde gelen kripto araştırma ve analiz platformu CryptoRank, ilk 10’u belirledi belirteç kilidini aç Nisan ayındaki olaylar. Bunların kümülatif değeri 1,7 milyar doları aşıyor ve bu varlıkların yaklaşık 250 milyon dolarlık değeri önümüzdeki ayın ilk haftasında piyasaya sürülecek.

Katman 1 ağ Apto’ları 12 Nisan’da yaklaşık 418,75 milyon dolar değerinde 24,84 milyon tokenın piyasaya sürülmesi planlanıyor. Öte yandan Axie Infinity, kazanmak için oyna oyun platformu 14,8 milyonu açıklayacak EKSEN 17 Nisan’da yaklaşık 167,40 milyon dolar olduğu tahmin ediliyor.

Nisan Tokenı Açma İşlemleri
Nisan Ayında Açılan En İyi 10 Token. Kaynak: Kriptorank

Arbitrum, Ethereum’un önde gelen Katman 2 ağı, ayrıca Nisan ayında bir token kilit açma etkinliği için de ayarlandı. Mart ayında 1 milyardan fazla ARB tokeninin önemli miktarda piyasaya sürülmesinin ardından, özellikle piyasa dinamiklerini etkiledi16 Nisan’da değeri 152 milyon doların üzerinde olan 92,63 milyon tokenin kilidini açmayı planlıyor.

Devamını oku: Bir Sonraki Boğa Koşusundan Önce Portföyünüzde Bulunması Gereken 7 Kripto Para Birimi

Benzer şekilde Ronin Bridge, 151,66 milyon dolar değerinde 36,81 milyon tokenı piyasaya sürecek. Katman 2 ağı StarkNet ayrıca 139 milyon dolar değerinde 63,99 milyon token tanıtacak. Bu sırada, Sui ayrıca 127 milyon dolar değerinde yaklaşık 65 milyon token piyasaya sürecek. Merkezi olmayan borsa dYdX, yaklaşık 116,7 milyon dolar değerinde 33,3 milyon tokenin kilidini açacak.

Ayrıca Uniswap protokolü, SEI ve Immutable sırasıyla 104 milyon dolar değerinde varlığı serbest bırakacak.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyucuların bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Oluwapelumi Adejumo, https://beincrypto.com/billion-token-unlocks-april/

Diğer Yazılar

1 of 3.914

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir