BeinCryptoKriptohaber

2024’ün Yeni Zirveleri Olası mı?

Her ne kadar Render’ın (RNDR) fiyatı grafiklerde belirgin bir yükseliş gözlemlemiyor olsa da yatırımcılardan oldukça fazla ilgi görüyor.

Bu, kripto para biriminin 2024 için yeni zirveler kaydetmesine ve onu daha da yükselişe hazırlamasına neden olabilir.

Render Yatırımcıları Yükseliş Rotasını İzliyor

11 doların altındaki render fiyatı ticareti ihlal edilemedi Direnç 11,24 dolarda yer aldı ve bu da fiyatta bir miktar geri çekilmeye neden oldu. Ancak bu, altcoin’e karşı aktif bir yükseliş eğilimi gösteren RNDR sahiplerinin cesaretini kırmış gibi görünmüyor.

Borsalardaki arza göre değeri 21,8 milyon doların üzerinde olan yaklaşık 2 milyon RNDR borsalardan çıktı. Yatırımcılar bu arzı son dört günde satın aldılar. RNDR listelerde kırmızıya boyanıyordu.

Borsalarda Render Arzı.
Borsalarda Render Arzı. Kaynak: Santiment

Ancak olumlu bir gelişme olan yalnızca birikim değildir; yatırımcılar arasındaki inanç da artıyor. Bu, RNDR sahipleri arasındaki satış niyetini vurgulayan aktif mevduatlardaki düşüşle kanıtlanıyor.

Aktif Mevduat İşleme.
Aktif Mevduat İşleme. Kaynak: Santiment

Bu yazının yazıldığı sırada aktif mevduatlar iki ayın en düşük seviyesindeydi, bu da satış potansiyelinin düştüğünü gösteriyor. Bu da fiyat artışını destekleyecektir.

Devamını oku: En Yaygın Web3 Röportaj Sorularından 10’u ve Cevapları

RNDR Fiyat Tahmini: Yeni Yüksekler Bekleniyor mu?

Render fiyatı bu ayın başında 13 dolara kadar yükseldiGün içi en yüksek seviyede neredeyse 14 dolara dokunarak yılın başından bugüne kadarki en yüksek seviyeye işaret ediyor. Yatırımcının yükseliş eğilimi devam ederse, RNDR’nin 2024’te yeni zirveler oluşturma şansı daha olabilir.

Bunun gerçekleşmesi için, Render fiyatının direnci tersine çevirmesi gerekir 11,24 dolar ve 12,58 dolar destek oldu. Bu da fiyatların daha da yükselmesine olanak sağlayacak.

RNDR/USDT 1 günlük grafik.
RNDR/USDT 1 günlük grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Devamını oku: Sektörde Devrim Yaratan En İyi 9 Web3 Projesi

Ancak eğer RNDR direnci ihlal edemiyorTköken tekrar seviyelere çıkarsa yükseliş momentumunu kaybedebilir ve onu 10,2 dolara düşürebilecek bir düşüşe tanık olabilir. Bu seviyenin kaybedilmesi fiyatta büyük bir düzeltmeye neden olacak, potansiyel olarak fiyatı 8 dolara gönderecek ve yükseliş tezinin geçersiz hale gelmesine neden olacaktır.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/rndr-price-analysis-2024-highs-likely/

Diğer Yazılar

1 of 3.982

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir