BeinCryptoKriptohaber

Açılış Blockchain Etkinliği 5.000’den Fazla Katılımcı ve 80 Konuşmacıyı Çekti

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

Güneydoğu Asya Blockchain Konvansiyonu (SEABC) yakın zamanda açılış etkinliğini 10 Mart 2024’te Vietnam’ın Ho Chi Minh Şehrinde tamamladı.

Bu canlı kongre, Güneydoğu Asya bölgesine özel ilk blockchain etkinliğidir. Blockchain’deki en son trendleri ve yenilikleri keşfetmek için bir araya gelen yatırımcılar, meraklılar, medya kuruluşları ve sektör liderleri de dahil olmak üzere 5.000’den fazla katılımcının ilgisini çekti.

SEABC 2024’te aralarında Polygon Labs, Animoca Brands’ın da bulunduğu sektörün çeşitli köşelerinden 80’den fazla konuşmacı yer aldı. Solana Foundation, Sandbox, Hashkey, Near Vietnam hub, Nuvei, ABCDE Highlight ve W3GG. Etkinlikte, blockchain teknolojisinin günlük yaşamdaki uygulamalarından çeşitli endüstrilere mevcut ve potansiyel katkılarına kadar dönüştürücü ve yıkıcı potansiyeli vurgulanan bir dizi açılış konuşması ve panel tartışması yer aldı.

Gate Web3’ü temsil eden Gate.io’nun SEA Bölge Müdürü Mai Ngo, SEABC konvansiyonuna duyduğu heyecanı dile getirerek bunu “diyalog ve keşif için olağanüstü bir platform” olarak tanımladı ve “blockchain’i şekillendirmede ortaklığın ve topluluğun gücünü” vurguladı. manzara.”

SEABC 2024, fikir alışverişini kolaylaştıran ve yenilikçiler ile liderlerin bağlantı kurması ve endüstrinin büyümesini teşvik etmesi için bir platform sağlayan çığır açıcı bir deneyimdi. Katılımcılar değerli bilgiler edindiler, yeni bağlantılar kurdular ve dijital varlıkların, Web3’ün ve blockchain ile ilgili diğer her şeyin sınırsız olanaklarını keşfettiler.

SEABC 2024’ün sponsorluğunu öncelikli olarak Gate Web3 ve Cointelegraph üstleniyor. Bunların yanı sıra Three Kingdoms Projects, Sakai Vault, Multi Universe Central, Giveaway.com, Weave6, VYvo, ICG, JIB Chain, Dino, Hyperpay gibi proje ve topluluklar da yer alıyor. Cüzdan, 1783Dao ve diğerleri bu etkinliği desteklemek için el ele verdi. Etkinliğin check-in ve piyango çözümleri, kanıtlanabilir bir adalet sağlamak amacıyla Giveaway.com tarafından desteklenmektedir.

Metahub, Coinvestasi, Siam Blockchain, BeInCrypto, WuBlockchain, Decrypt, CryptoSlate, Coinpost, Blockman, Blockbeats, Odaily, Foresight News, PA News, Jinse, TechFlow, Chaincatcher dahil olmak üzere 50’den fazla bölgesel ve uluslararası medya kuruluşu haber ve daha fazla bilgi sağladı. Blocklike ve BroadChain Finans.

Genel olarak, kongre büyük bir başarıydı ve blockchain teknolojisinin sınırlarını ve dünya üzerindeki etkisini zorlamaya devam edecek gelecekteki etkinliklere zemin hazırladı. Ayrıca SEABC’nin, gelecek sürümlerde daha yüksek görünürlük ve erişim beklentisiyle Güneydoğu Asya bölgesine adanmış önde gelen blockchain etkinliği olduğunu pekiştirdi.

Sorumluluk reddi beyanı

Bu makale, harici bir kaynak tarafından sağlanan bir basın bülteni içermektedir ve BeInCrypto’nun görüş veya düşüncelerini yansıtmayabilir. Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, yönergelere uygun olarak şeffaf ve tarafsız raporlamaya bağlı kalmaya devam ediyor. Okuyucuların bu basın bülteni içeriğine dayanarak karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Advertorial, https://beincrypto.com/seabc-2024-inaugural-blockchain-event-attracts-over-5000-attendees-and-80-speakers/

Diğer Yazılar

1 of 3.982

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir