BeinCryptoKriptohaber

Airdrop’lar ve Meme Coin’ler Ortaya Çıktı

Coinbase’in Layer 2 çözümü Base, Kilitli Toplam Değerde (TVL) 2 milyar doları aşarak geçen hafta %43,61’lik bir artış kaydetti.

Bu dönüm noktası, özellikle meme paraları ve kripto paralara odaklanan bu ağdaki artan çekiş ve ilgiyi yansıtıyor. havadan yardım.

Coinbase’in Temel Ağı Yükselişte

Optimism teknoloji yığını üzerine tasarlanan Base, sağlamlığını korurken işlem hızını artırarak ve maliyetleri azaltarak Ethereum’un ölçeklendirilmesinde çok önemli bir rol oynadı. güvenlik Ethereum ana ağının. Base’in başarısı büyük ölçüde ana şirketi Coinbase’e atfedilebilir.

Bu, 60 milyar doları aşan değerlemeye sahip devasa bir kripto para borsası. Coinbase’in ABD spot Bitcoin borsa yatırım fonlarının (ETF’ler) %90’ının saklayıcısı olarak stratejik konumu ve Blackrock gibi devlerle ittifak ve Circle, Base’in momentumuna önemli ölçüde katkıda bulundu.

Aslında Base’in mimarı Jesse Pollak, vurgulanmış Coinbase’in gelirinin önemli bir kısmının Base’in gelişimine aktarıldığını söyledi.

“İnşaatçıların ücretsiz olarak inşaat yapmaya başlamasına ve gazsız deneyimler oluşturmasına olanak sağlamak için gaz hibelerini artırıyoruz. [as well as] inşaatçı hibeleri, üs üzerinde olumlu bir etki yaratan kişileri ödüllendirir ve onlara bir sonraki şeyi inşa etmeleri için kaynak sağlar. Gaz hibeleri, ölçeklendirme yolu ile birlikte peşin olarak verilecektir. Pollak, inşaatçı hibeleri öncelikle geriye dönük olacak çünkü bunun uyumlu teşvikler ve güçlü bir inşaatçı kültürü yarattığını gözlemledik.

Bu stratejik hamle, Coinbase’in Base’i 110 milyondan fazla kullanıcı için kripto pazarına açılan bir kapı olarak kullanma vizyonunu yansıtıyor. Platformun Coinbase’in geniş kullanıcı tabanıyla entegrasyonu, yeni blockchain’lerin ortak sorunu olan kullanıcı edinimi için verimli bir zemin sağlıyor.

Devamını oku: Coinbase İncelemesi 2024: Yeni Başlayanlar İçin En İyi Kripto Borsası mı?

Temel Ağ Kullanıcıları
Temel Ağ Kullanıcıları. Kaynak: Kumdan tepe

Bu nedenle bu strateji benzeri görülmemiş bir sonuca yol açmıştır. Base’in benimsenmesinde artış. Mart ayında günlük yeni kullanıcı sayısı 800.000’e ulaştı, gelir 18 milyon dolardan 28 milyon dolara çıktı ve günlük işlemler 500.000’den 2 milyona yükseldi.

Bu artış kısmen şunlara bağlanıyor: Ethereum Dencun yükseltmesi. EIP-4844’ün uygulanması, ağ ücretlerini büyük ölçüde azaltarak Base’i yüksek frekanslı ticaret için zorlu bir rakip haline getirdi.

İzlenecek Temel Meme Paraları ve Airdrop’lar

Base etrafındaki ivme, Base’e olan ilginin arttığını gösteriyor meme paraları ve havadan yardımlar. Ekosistem henüz başlangıç ​​aşamasında olduğundan meme paralarına yönelik keşif ve yatırım potansiyeli çok büyük.

Analist Miles Deutscher’e göre, token ticaret hacimlerinin ve sahip sayılarının takibini içeren metodik bir yaklaşım, bu alanda umut verici fırsatları ortaya çıkarabilir. Örneğin Toshi Base, güçlü topluluğu ve ilk hamle yapan konumu nedeniyle ayakta kalan bir meme parasıdır.

Deutscher, “İçeriğimi takip edenler, konu anlatımlı ticaret olduğunda lideri takip etmenin savunucusu olduğumu biliyor; bu durumda TOSHI, Base’deki lider memedir,” dedi Deutscher vurgulandı.

Devamını oku: 2024 Yılında Trend Olan 7 Popüler Meme Coin ve Altcoin

Base Üzerinde Çalışan Protokoller
Üs Üzerinde Çalışan Protokoller. Kaynak: Gargoyle

Üstelik Base’de yeni protokollerin başlatılması beklentisi ve ekosistem airdrop potansiyeli, kullanıcılar ve yatırımcılar için kazançlı bir fırsat sunuyor.

Etkileyici Gargoyle işaret etti Base’deki en kârlı olanın bir airdrop başlatma şansının yüksek olabileceğini. Bunlara Across ve Stargate gibi köprüler dahildir. merkezi olmayan borsalar ODOS ve Aerodrome gibi ve Moonwell ve Seamless gibi borç verme protokolleri.

Base’in yerel bir token için acil bir planı olmasa da tarih her şeyin mümkün olduğunu gösteriyor. Meme paraları ve airdrop’lardaki fırsatlarla dolu olan Base, daha da genişlemeye hazır görünüyor.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Bary Rahma, https://beincrypto.com/coinbases-base-airdrops-meme-coins/

Diğer Yazılar

1 of 3.982

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir