BeinCryptoKriptohaber

Analist, Alibaba Anlaşmasından Sonra AIOZ Fiyat Hedefini 4 Dolara Yükseltti

AIOZ Network, Alibaba Cloud ile güçlerini birleştirerek bölgedeki Web3 yetenekleri için çok önemli bir an oldu.

Ortaklık, Alibaba Cloud Singapur İnovasyon Hızlandırıcısına odaklanıyor. Seçilen Web3 projelerine teknolojik ve finansal destek sağlamaya odaklanan AIOZ Network’ü ana blockchain ortağı olarak belirler.

AIOZ Ağı Alibaba ile Güçlerini Birleştiriyor

işbirliği mali ve teknik yardımın ötesine geçmeyi amaçlamaktadır. Stratejik planlar Güneydoğu Asya’da bir DePIN İttifakı kurmayı hedefliyor. Bu girişim yapay zeka, depolama ve akışla ilgili altyapı hizmetlerini iyileştirmeyi amaçlıyor. Bunlar, geliştirme ve dağıtım için çok önemli bileşenlerdir. Web3 teknolojileri.

Ayrıca AIOZ Network ve Alibaba Cloud, Asya-Pasifik bölgesindeki Web3 topluluğunu desteklemek için bir dizi hackathon ve toplantı düzenlemeyi planlıyor.

“Alibaba Cloud ile olan bu işbirliği ileriye doğru atılmış önemli bir adımı temsil ediyor. AIOZ Network’ün kurucusu Erman Tjiputra, “Yeni nesil geliştiricilerin çığır açan yeniliklerini teşvik etmekten ve desteklemekten heyecan duyuyoruz” dedi.

Bu ittifakın temelinde, ortaya çıkan yeteneklerin desteklenmesi ve geliştiricilerin Web3 alanında yenilik yapmaları için gerekli araç ve kaynaklarla donatılmasına yönelik ortak bir taahhüt bulunmaktadır.

AIOZ Ağı masaya getiriyor merkezi olmayan özel altyapı ağı (DePIN). Dijital medya içeriğinin depolanması, kodlanması ve akışı için küresel bir ağdan yararlanmaya odaklanır. Ancak paydaşlar bu işbirliğinin gerçek etkisini yenilikçi projeleri desteklemedeki başarısıyla ölçecek.

Kripto para topluluğu bu işbirliğini sıcak bir şekilde benimsedi ve Asya-Pasifik bölgesindeki Web3 altyapısını ve tekliflerini desteklemek için ortak bir çabanın altını çizdi. Corleone olarak bilinen takma adlı bir analist, vurgulandı önemli vaat kripto para birimiyle sinerji oluşturulduğunda yapay zeka (AI) teknolojiler.

“Yapay zeka, hayatımızın birçok alanında kendine yer bulan muazzam bir potansiyele sahip. Corleone, yapay zeka ve kriptonun birleşiminin trilyonlarca değere sahip bir pazar yaratma potansiyeline sahip olduğunu söyledi.

Devamını oku: 2024’ün En İyi 9 Yapay Zeka (AI) Kripto Para Birimi

AIOZ Ağ Fiyatı
AIOZ Ağ Fiyat Performansı. Kaynak: Ticaret Görünümü

Ayrıca teknik analist Rekt Fencer, öngörülen AIOZ tokeni için iyimser bir görünüm, küçük bir fiyat düzeltmesinin ardından potansiyel olarak 1,6 dolara, 2,6 dolara ve hatta 4 dolara yükselebileceğini öne sürüyor ve bu da kripto para biriminin değerlemesinde önemli kilometre taşlarına işaret ediyor.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyucuların bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Bary Rahma, https://beincrypto.com/aioz-network-asia-partner-alibaba/

Diğer Yazılar

1 of 3.982

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir