BeinCryptoKriptohaber

Analist, Ethena Token (ENA) Listelemesindeki Kritik Kusurlar Konusunda Uyardı

Ethena’nın USDe’si, sentetik bir dolar stabilcoin, kritik değerlendirmelerle karşılaşır. Bilinen bir blockchain dedektifi olan TardFiWhale, Ethena’nın sistemindeki “kritik kusurları” ortaya çıkardı.

Ethena, 1,5 milyar doların üzerinde USDe ihraç etmesine rağmen şu anda kullanıcı yatırımlarını tehlikeye atabilecek potansiyel güvenlik açıklarıyla boğuşuyor.

TradFiWhale, Ethena’nın Token Listesine Rağmen Endişelerini Artırıyor

TardFiWhale, finansal yanlış adımları ortaya çıkarma konusunda bir geçmişe sahip. TerraLuna ekosisteminin çöküşüEthena’nın yapısal zayıflıkları hakkında alarma geçti.

“Ethena’ya saçma sapan şeyler söylemeyi bırakmam için bana para ödüyorlar; tokenlerini piyasaya sürdükten sonra, içeridekilerin parça kampanyasına katılımlarından para kazanmalarına ve suçlulardan korunmalarına olanak tanıyarak, belgelerde yer almayan maddi riskleri kamuya açıklamamalarına olanak tanıyan bir hata ödül programını nasıl başlattıklarını,” TradFiWhale açıklığa kavuşmuş.

Öngörü geçmişi göz önüne alındığında, bu endişeler önemli bir ağırlık taşıyor ve Ethena’nın paydaşlarının dikkatli olmasını gerektiriyor.

Devamını oku: USDe Stake Etmek İçin Ethena Finance Nasıl Kullanılır?

Üstelik TardFiWhale’in bu kusurları ortaya çıkarmak için bağış istemesi de entrikayı daha da artırıyor. Başlangıçta, fonları Protokol Loncası gibi saygın kuruluşlara ve yasal savunmalara tahsis ederek 500.000 dolar istedi. Daha sonra o artırılmış miktarın 1 milyon dolara ulaşması sorunların ciddiyetini ortaya koyuyor.

TradFiWhale niyetinin bir başkasını engellemek olduğunu söylüyor mali felaketkripto alanındaki geçmiş krizleri yansıtıyor.

Tersine, Ethena da varlığını genişletiyor. Lansmanı ENA token airdropu Uygun kullanıcılara 750 milyon token tahsis ederek bir büyüme aşamasını işaret ediyor.

ENA tokeni, 2 Nisan 08:00 UTC’den bu yana büyük merkezi borsalarda listeleniyor. Yazının yazıldığı an itibarıyla token 0,6197 dolardan işlem görüyor.

Ethena (ENA) Fiyat Performansı. Kaynak: BeInCrypto

Bu, 14 milyon dolarlık başarılı bir finansman turunun ardından geldi. Ethena’nın değeri 300 milyon dolar. Dragonfly ve Arthur Hayes’in Maelstrom’u da dahil olmak üzere önde gelen yatırımcılar, potansiyeline güvendiklerini gösterdi.

Ethena’nın USDe’si stabilcoin pazarında yenilikler yapıyor. Geleneksel stabilcoinlerin aksine fiat veya varlık desteğine dayanmaz. Bunun yerine, döviz istikrarını korumak için türev riskten korunma ve arbitraj kullanan benzersiz bir yaklaşım kullanıyor.

Devamını oku: Ethena Protokolü ve USDe Sentetik Doları Nedir?

Ethereum’u içeren bu strateji vadeli işlemler Ve Ethereum stake etmeUSDe sahipleri için paylaşılan karlar üretir.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Harsh Notariya, https://beincrypto.com/analysts-critical-flaw-ethena-listing/

Diğer Yazılar

1 of 4.003

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir