CoinDeskKriptohaber

Analist, Galaxy Digital’in (GLXY) Güçlü Kazançlarının İçinde Bulunduğumuz Çeyreğe Taşacağını Söyledi

Dijital varlık finansal hizmetler şirketi Galaxy Digital’s (GLXY) sonuçlar Spot Bitcoin’in onaylanması beklentisiyle iyileşen kripto piyasası koşullarının etkisiyle üç işletme biriminde önemli ardışık büyüme gösterdi (BTC) Stifel Kanada analisti Salı günü bir araştırma raporunda borsada işlem gören fonların (ETF’ler) olduğunu söyledi.

Analist Bill Papanastasiou, “Sonuç olarak, spot fiyatlar, hacimler ve volatilitenin 1/24’te yüksek kalması ve ETF lansman onaylarının yeni sermaye havuzlarına kapı açılmasına yardımcı olması nedeniyle mevcut çeyrekte güçlü bir performans izledi” diye yazdı.

Stifel, Mike Novogratz liderliğindeki Toronto’da listelenen şirkette 20 Kanada doları fiyat hedefiyle satın alma notuna sahip. Hisse senedi, yayınlandığı tarihte %5 düşüşle 13,67 Kanada Doları civarında işlem görüyordu. Hisseler yılbaşından bu yana %30’un üzerinde artış gösterdi.

Kripto firması, “çeşitli gelir üreten faaliyet segmentleri grubundaki çekici asimetrik getiri profili ve altyapı çözümleri kolu aracılığıyla uzun vadeli büyük büyüme potansiyeli göz önüne alındığında, geniş dijital varlık ekosistemine girmek isteyen hisse senedi yatırımcıları için çekirdek bir holding” olmalıdır. rapor dedi.

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) ardından kripto piyasası duyarlılığının artması göz önüne alındığında Galaxy’nin 2024 yılının tamamında güçlü bir performans göstermesi bekleniyor. onay Raporda, spot bitcoin ETF’lerinin yanı sıra diğer bazı rüzgarların da arttığı belirtildi.

kaynak: Will Canny, https://www.coindesk.com/business/2024/03/26/galaxy-digitals-strong-earnings-will-carry-into-current-quarter-analyst-says/?utm_medium=referral&utm_source=rss&utm_campaign=headlines

Diğer Yazılar

1 of 5.813

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir