BeinCryptoKriptohaber

Analistler Neden Bu Firmanın Katılacağını Öngörüyor?

Önde gelen iki finansal analist, varlık yönetimi şirketi Charles Schwab’ın, Bitcoin borsa yatırım fonu (ETF) yarışına er ya da geç bir tane başlatarak katılmasına güvendiklerini açıkladı.

ETF Mağazası Başkanı Nate Geraci, Bitcoin ETF’nin yakında piyasaya sürülmesinin kaçınılmaz bir sonuç olduğunu kendinden emin bir şekilde iddia ediyor.

Charles Schwab’ın Bitcoin ETF Yarışına Katılması Bekleniyor

X’teki (eski adıyla Twitter) bir gönderide Geraci, ETF analisti Eric Balchunas ile ortaklığını açıkladı. Onayladı iyimser iddia Charles Schwab’ın yakında bir Bitcoin ETF’si başlatmaya hazırlandığını ve bir teklif sunacağını söyledi:

“Dünyayı şok edebilirler ve birkaç ay içinde 10 baz puanlık bir şey sunabilirler.”

Baz puanlar ETF gider oranını ifade etmek için kullanılır. Yatırımcılar daha sonra bunu aynı ürünü sunan firmaları karşılaştırmak ve hangisinin en düşük ücrete sahip olduğunu görmek için kullanabilir.

Devamını oku: Bitcoin ETF Nedir?

Bunu perspektife koyarsak, halihazırda Bitcoin ETF’lerini uygulamaya koyan birçok firma bundan daha fazla ücret talep ediyor. BlackRock 20 baz puan, Fidelity 39 baz puan ve VanEck de 25 baz puan ücret alıyor.

Bitcoin ETF’lerinin piyasaya sürülmesinden bu yana Bitcoin fiyatında gözle görülür bir düşüş olmasına rağmen, piyasada biraz daha olumlu bir duyguya doğru gözle görülür bir değişim var. Coinstats Korku ve Açgözlülük Endeksi, yatırımcılar arasında iyimserliğin arttığını ve şu anda 55 (açgözlülük) seviyesinde olduğunu gösteriyor.

Kripto Korkusu ve Açgözlülük Göstergesi.  Kaynak: Coinstats
Kripto Korkusu ve Açgözlülük Göstergesi. Kaynak: Coinstats

Onay Yolculuğu Zorluklar Olmadan Gelmedi

Kripto endüstrisi, spot Bitcoin ETF’lerinin onayını güvence altına almak için uzun bir yolculukla karşı karşıya kaldı. Her ne kadar SEC Bitcoin’i onaylasa da Vadeli işlemler 2021 yılında ETF’ler, Spot Bitcoin ETF’lerinin yolu zorluklarla doluydu. Ancak sonuçta 11 firma ürünün listelenmesi ve ticareti için onay aldı.

Devamını oku: Bitcoin Fiyat Tahmini 2024/2025/2030

Bu arada SEC Başkanı Gary Gensler ve Tanınmış bir kripto eleştirmeniBitcoin’i onaylamayı veya onaylamayı açıkça reddetti:

“Bugün belirli spot bitcoin ETP hisselerinin listelenmesini ve alım satımını onaylamış olsak da, bitcoini onaylamadık veya onaylamadık.”

Ancak yaklaşan ABD seçimleri için kripto yanlısı iki siyasi adayın yakın zamanda geri çekilmesi nedeniyle belirsizlik sektöre hakim durumda.

Ron DeSantis, 22 Ocak’ta bir eksiklikten bahsetti. nedeni olarak zafere giden açık yolVivek Ramaswamy ise benzer nedenlerle 16 Ocak’ta ayrıldı.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Ciaran Lyons, https://beincrypto.com/charles-schwab-bitcoin-etf-race-analysts/

Diğer Yazılar

1 of 3.309

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir