BeinCryptoKriptohaber

Analistler Teknolojideki Atılımların Ortasında Bitcoin Fiyat Hedefini Artırdı

Analistler, teknolojik yeniliklerdeki artışın önemli bir katalizör olduğunu öne sürerek Bitcoin (BTC) için fiyat hedeflerini belirgin şekilde artırdılar.

Bitcoin yeni ölçütler oluştururken, finansal ekosistem, Katman 2 (L2) çözümlerinin kripto para biriminin ölçeklenebilirliği üzerindeki dönüştürücü etkisini dikkatle gözlemliyor. güvenlikve ademi merkeziyetçilik.

Teknolojideki Gelişmeler Bitcoin Fiyatını Yükseltecek

Trust Machines’in CEO’su Muneeb Ali, bu hakların savunulmasında çok önemli bir rol oynadı. Bitcoin’in L2 teknolojileri. Bu L2 çözümleri sayesinde Bitcoin’in ölçeklenebilirlik zorluklarının devrim niteliğinde bir atılımın eşiğinde olduğundan emin.

Bu gelişme, Bitcoin’in işlem verimliliğini artırmayı amaçlıyor. Bu aynı zamanda Bitcoin’in rekabetçi blockchain endüstrisinde ön sıralarda kalmasını sağlayacak stratejik bir hamleyi de temsil ediyor.

“L2’ler hızlı hareket ediyor. Bitcoin çok fazla değişmeyecek. L2’ler yenilikçidir ve hızlı değişiklikler yapmaya açıktır. Bir süre sonra bu onların kültürünün bir parçası haline geliyor. Bu günlerde “XYZ ekosisteminin” her altı ayda bir büyük bir güncelleme temposuna sahip olduğunu görüyorum: Bu, Bitcoin için çok sağlıklı olurdu,” dedi Ali. söz konusu.

Ayrıca Ordinals protokolünün uygulamaya konması, BRC-20 jetonlarıve BitVM aracılığıyla akıllı sözleşmelerin karmaşıklığı, Bitcoin’in serbest ekonomisinin yeniden canlanmasına önemli ölçüde katkıda bulundu. Değer saklama aracından yaşanabilir bir ekosisteme doğru yaşanan bu değişim, günlük işlemlerde daha geniş bir kabul ve kullanımı yansıtıyor.

Elastos’ duyuru BTC’nin Kahin aynı zamanda Bitcoin’in teknolojik evriminde başka bir dönüm noktasına işaret ediyor. Bu girişim, Bitcoin’in çeşitli blok zincirlerde kullanılmasına olanak tanıyarak zincirler arası çalışabilirliği artırmayı amaçlıyor. BTC Oracle ve BeL2, Bitcoin’in faydasını genişletiyor merkezi olmayan finans (DeFi) ve ötesinde, merkeziyetsizliği ve mahremiyeti vurguluyor.

Elastos Küresel İş Geliştirme ve ESG Başkanı Jonathan Hargreaves, “Sektör, her EVM uyumlu blok zincirini Bitcoin cinsinden akıllı sözleşmeleri kullanacak şekilde güçlendirerek, ELA’yı stake ederek ve Bitcoin ödülleri alarak kripto ekosistemi için inanılmaz yenilikçi ve ekonomik potansiyelin kilidini açabilir” dedi. katma.

Bu teknolojik gelişmeler ile pazarın tepkisi arasındaki sinerji son derece olumlu oldu. Aslında Bernstein’lı analistler Bitcoin için yıl sonu fiyat hedefini 90.000 dolara yükseltti. Karar bir girişten geldi yeni boğa koşusugüçlü Bitcoin ETF’si madenciler tarafından girişler ve agresif genişleme.

Gerçekten de revize edilen bu tahmin, Bitcoin’in altyapısındaki teknolojik atılımlardan kaynaklanan iyimserliği yansıtıyor ve Bitcoin’in kalıcı değerine ve faydasına olan güvenin sinyalini veriyor.

Bernstein’daki analistler, “Yeni bir Bitcoin boğa döngüsü, güçlü ETF girişleri, agresif madenci kapasitesi genişlemesi ve tüm zamanların en yüksek madenci doları gelirleriyle, Bitcoin madencilerinin, kripto döngüsüne maruz kalmak isteyen hisse senedi yatırımcıları için cazip alımlar bulmaya devam ediyoruz” diye yazdı.

Devamını oku: Bitcoin Fiyat Tahmini 2024/2025/2030

Geliştiriciler Bitcoin teknolojisini geliştirmek için önemli adımlar attıkça, bunun fiyatı üzerindeki etkileri de giderek daha önemli hale geliyor. Bu uyumlu çabalar, Bitcoin’in dijital bir para birimi ve dijital finansta temel taş olarak gelişeceği bir geleceğin yolunu açıyor.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyucuların bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Bary Rahma, https://beincrypto.com/bitcoin-price-target-technological-innovations/

Diğer Yazılar

1 of 3.915

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir