BeinCryptoKriptohaber

Andrew Tate Memecoin’i Başlatmak İstiyor. NUGX Büyüme Görüyor

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

Eski kripto şüphecisi Andrew Tate, yakın zamanda eleştirileri geride bırakarak kendi kripto para birimini yaratmak istediğini söyleyerek sektörü ateşledi. Diğer taraftan, Shiba Inu (ŞİB) büyüme için alan gösteriyor, Bonk (BONK) son dönemdeki düşüşünün üstesinden gelmeye çalışıyor ve NuggetRush (NUGX) GameFi’yi meme parası dünyasına getiriyor.

Andrew Tate’in Kripto Girişimi

İlginç bir şekilde tartışmalı isim Andrew Tate, yeni bir kripto para birimi çıkaracağını öne sürdü.

Daha önce sonra görmezden gelmek Tate’in, X’te silinen bir gönderide, kripto paranın bir Ponzi şeması olarak kullanılmasına yönelik projesine 100 milyon dolar yatırım yapacağını söylediği bildirildi.

Yanıt olarak, aralarında eleştirmenlerin de bulunduğu Kahvezilla bir pompala-boşalt planının olasılığına ilişkin soruları gündeme getirdi.

Gönderinin aniden ortadan kaybolması, Tate’in çabası veya halkın kızgınlığına verdiği yanıt konusunda merak uyandırıyor.

Tate’in kripto girişimi, Romanya’da insan kaçakçılığı ve organize suç suçlamalarından tutuklanması da dahil olmak üzere bir dizi hukuki sorunun arka planında yer alıyor.

Shiba Inu (SHIB) Meme Dalgalarında Geziniyor

Meme kripto para birimi Shiba Inu, analist Ali Martinez olarak manşetlere çıktı puan TD Sıralı Göstergesinden bir satın alma sinyaline. Martinez, SHIB tokeninin yakında 0,011 dolara ulaşabileceğini belirtiyor.

Son veriler göstermek Büyük cüzdanların bir gün içinde 80 milyon dolardan fazla SHIB taşıdığı Shiba Inu balina faaliyetlerinde %1.100 oranında şaşırtıcı bir artış oldu. Önemli ölçüde, aktif piyasa aktivitesini göstermek için büyük miktarda token takas edildi.

Shiba Inu olarak stratejik olarak yanıklar SHIB tokenlerinin dolaşımdaki arzı zamanla azalır. Bu nedenle SHIB’in piyasa anlatısı, yanma hızı ile fiyat dinamikleri arasındaki korelasyon nedeniyle daha karmaşık hale geliyor.

Bonk (BONK) Gücünü Gösteriyor

Bonk (BONK), kendisini geleneksel değerleme ölçümlerinin ötesine geçen bir profile sahip bir meme parası olarak tanıtan, köpek temalı yeni bir meme parasıdır.

İnternette bir meme olarak başlayan Bonk (BONK), köpeklerden ilham alan grafik arka planı ve enerjik bir hayran kitlesiyle desteklenen, blockchain teknolojisine dayalı bir dijital para birimi haline geldi. Mevcut piyasa değeri kırmızı bölgeye düşse de Bonk’un popülaritesi, piyasadaki istikrarsızlığa rağmen bir yıl içinde %1150’nin üzerinde bir artış göstermesinden kaynaklanmaktadır.

NuggetRush (NUGX) ve Gerçek Dünyada Etkili Oyun

NuggetRush (NUGX) kullanışlı bir meme parasıdır, çünkü bir özelliği vardır. kazanmak için oyna oyun modeli. Proje, oyuncuların oyun içi koleksiyonlarını altın ve nakit gibi fiziksel varlıklarla değiştirebilecekleri gerçek dünya değerine odaklanmayı amaçlıyor.

NuggetRush (NUGX) tarafından sunulan oyun deneyimi, zanaatkar madencilik endüstrisinden bir dizi gerçek dünya karakterini içeriyor. Proje aynı zamanda kullanıcılara NFT staking ödülleri ve topluluğun karar alma süreçlerine katılımını sağlayan bir yönetişim tokenı da sunuyor.

NuggetRush ön satışı şu anda yayında ve proje şu ana kadar 1 milyon doların üzerinde bağış topladı. Bu yazının yazıldığı an itibariyle, beşinci ön satış turu için tahsis edilen tokenların %75’inden fazlası, NuggetRush tarafından token başına 0,018 dolara satılmıştı.

Projeye göre, oyun avatarlarını temsil eden oyun içi karakterler olarak kullanılan NFT koleksiyon parçaları, platforma derinlik ve çeşitlilik katıyor.

NuggetRush (NUGX), oyun etkisi ve GameFi eğlencesinin yanı sıra ihtiyaç sahibi topluluklara insan sermayesi yardımı sağlamayı amaçlıyor. NuggetRush akıllı sözleşmeler kodu SolidProof tarafından denetlendi.

Nugget Rush Ön Satış

Sorumluluk reddi beyanı

Bu makale sponsorlu içeriktir ve BeInCrypto’nun görüşlerini veya fikirlerini temsil etmez. Biz kurallara sadık kalırken Güven Projesi Tarafsız ve şeffaf raporlama kurallarına uygun olarak, bu içerik üçüncü bir tarafça oluşturulmuştur ve tanıtım amaçlıdır. Okuyucuların bu sponsorlu içeriğe dayanarak karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Advertorial, https://beincrypto.com/andrew-tate-wants-to-launch-memecoin-as-shib-bonk-nugx-see-growth/

Diğer Yazılar

1 of 3.375

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir