BeinCryptoKriptohaber

Andrew Tate’in 100 Milyon Dolarlık Kripto Parası: Gerçek Yatırım mı, Dolandırıcılık mı?

Kripto topluluğu, ünlü isim Andrew Tate’in piyasaya sürdüğü iddia edilen yeni coinin gerçek olduğuna şüpheyle yaklaşıyor. Haber medyası, yeni bir parayı kendi parasının 100 milyon dolarıyla destekleyeceğini öne süren şifreli bir tweet yayınladı.

Basında çıkan haberlere göre, kripto fenomeni Andrew Tate yakın zamanda çevrimiçi üniversitesi üyelerinin kendi parasıyla desteklenen 100 milyon dolarlık bir paraya erken erişim elde etmelerine izin vereceğini söyledi.

Kripto Eleştirmenleri Andrew Tate’i Kızdırdı

Etkileyici görünüşe göre şöhretinin kripto paradaki tüm yatırımcıların para kazanmasına neden olacağını söyledi. Gönderisinin 50.000 retweet alması durumunda koini piyasaya süreceğini söyledi.

Birkaç saat önce gönderi 10.000’den fazla retweet aldı ancak daha sonra silindi. Nasıl olacağı belli değildi belirteç bilimi Tate’in sözde projesi işe yarayacaktı.

Andrew Tate kripto parası
Andrew Tate’in Silindiği İddiası | Kaynak: Andrew Tate

Anonim kripto tüccarı Bizans Generali şunları söyledi: Tate “tam daire çizdi”…kripto dolandırıcılığına geri dönelim.” X kolu @Moneytaur_ ile ilgilenen Analist Master şunları söyledi: Tate’in parasının desteği üyelik ücretlerinden gelecek suçluyor.

“Saf pazarlama ve bu 100 milyon dolar, üniversitesine yeni aboneliklerden ödenecek. Bunu ona vermeliyim. İnsanın pazarlama dehası.”

Alternatif varlıklara yatırım yapan ve X takipçisi 6.308 olan Fernando Gutierrez, Tate’in teklifinin olabileceğini ima etti A halı çekme. Çok kripto dolandırıcılığı her zaman piyasa coşkusunun ortasında meydana geldiğini söyledi.

Devamını oku: Dolandırıcılık Kripto Projesi Nasıl Tanımlanır?

Medya kuruluşlarının alıntı yaptığı gönderide yer alan bağlantı, Tate’in çevrimiçi finans kurumuna işaret ediyor. Eski kickboksçu, Hustler’s University adlı bir platformu yönetiyor. Burada insanlara “gerçek dünyada nasıl para kazanılacakları” konusunda koçluk yaptığını iddia ediyor.

Tate’in Kendi BTC’sine Yetkililer Tarafından El Koydu

Tate daha önce üniversitesini tanıttı çalışkanların zengin olmasının bir yolu olarak. Geçen yıl, gece uçup giden kripto projelerinden kâr elde ederek kendilerini uzman sanan kripto etkileyicilerini eleştirmişti. Tate, platformu aracılığıyla kurumunu kolay para vaat edenlerden ayırmaya çalıştı.

Devamını oku: Takip Edilecek En İyi 6 Kripto Etkileyicisi

Geçen yılın ekim ayında Tate kripto yatırımlarını teşvik etti Bitcoin (BTC) 34.000 dolardan 35.000 dolara yükseldiğinde, kriptoya yatırım yapma tavsiyelerine uymayanları azarlıyordu. Tweetleri çelişiyordu Daha önceki açıklamalarda “kolay paranın artık kriptoda olmadığı” ifade edilmişti. Bundan önce, fiat paraya “çöp” dedi ve Bitcoin’i onayladı.

andrew tate kripto
Andrew Tate, Kriptoya Bağlı Olmadığını İddia Etti | Kaynak: Andrew Tate

Ancak kendi Bitcoin varlıkları şu anda Rumen yetkililerin gözetiminde. Bu yılın başlarında eski kickboksçu yakın zamanda el koymayı incelemek için onay aldı BTC’si ve diğer varlıklarından. Yetkililer daha önce Tate’in insan kaçakçılığı operasyonuna karıştığı iddiasıyla bağlantılı olarak ganimetlere el koymuştu.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyucuların bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: David Thomas, https://beincrypto.com/is-andrew-tate-crypto-coin-scam/

Diğer Yazılar

1 of 3.375

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir