BeinCryptoKriptohaber

Avalanche (AVAX) Fiyatı Bu Grup Nedeniyle 50 Doların Üstünde Olabilir

Çığ (AVAX) fiyatı son iki haftadır yatay hareket ediyor ve yükseliş ivmesi bulana kadar bu şekilde devam etmesi bekleniyordu.

Ancak görünüşe bakılırsa altcoin, kendi yatırımcıları sayesinde düşüş eğilimiyle karşı karşıya kalacak.

Çığ Yatırımcıları Satışa Yönelebilir

Avalanche fiyatı şu anda işlem görüyor 53 dolar civarında ve daha fazla düşüşe hazırlanıyor. Bununla birlikte, altcoin düşerse, yaklaşık 1 milyar dolar değerindeki tokenın olası kârlar alanından çıkması ve belirli kayıplara yol açması gerekecek.

Küresel Para Giriş/Çıkış (GIOM) ölçümü, belirli fiyat seviyelerinde satın alınan arzı ve şu anda nerede olduğunu gösterir. Neredeyse 51 ile 56 dolar arasında 22 milyon AVAX satın alındı Avalanche fiyatının 51 doların altına düşmesi durumunda ayıların pençesine düşecek.

Çığ GIOM.
Çığ GIOM. Kaynak: İçineBlok

Her ne kadar piyasa koşulları kripto para biriminin fiyat hareketini belirlemede rol oynasa da, Çığ çok daha büyük bir tehditle karşı karşıya kendi yatırımcılarından. Özellikle, kısa vadeli yatırımcılardan oluşan tek bir grup. Bu yatırımcıların bir varlığı cüzdanlarında bir aydan daha kısa bir süre tuttukları biliniyor, bu da onu satışa oldukça duyarlı hale getiriyor.

Şu anda dolaşımdaki arzın yaklaşık %34,15’i bu yatırımcıların elinde bulunuyor.

Devamını oku: Çığ (AVAX) Nedir?

Çığ Tedarik Dağıtımı.
Çığ Tedarik Dağıtımı. Kaynak: İçineBlok

Potansiyel kayıpları dengelemek için varlıklarını satmaya yönelmeleri halinde Avalanche fiyatında önemli bir düşüş gözlemlenebilir.

Devamını oku: MetaMask’a Çığ Nasıl Eklenir: Adım Adım Kılavuz

AVAX Fiyat Tahmini: Düşüş Muhtemelen Mümkün

Avalanche fiyatı 53 dolardan işlem görüyor, aynı fiyat seviyesindeki desteği kaybedecek; bu, kripto para biriminin muhtemelen 50 doları test etmesiyle sonuçlanacaktır. Bununla birlikte, satışların yoğunlaşması veya düşüş momentumunun güçlenmesi durumunda bu destek de kaybolacak ve AVAX 100 günlük Üstel Hareketli Ortalama (EMA) ile kesişme noktası olan 47 dolara düşecektir.

AVAX/USDT 1 günlük grafik.
AVAX/USDT 1 günlük grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Devamını oku: Avalanche (AVAX) Nasıl Satın Alınır ve Bilmeniz Gereken Her Şey

Öte yandan rüzgarlar yön değiştirirse AVAX abilir 50 günlük EMA’yı direnç desteğine çevirin. Bu, toparlanmayı yeniden alevlendirebilir. Bu, fiyatın konsolidasyonunu sürdürmesine neden olacaktır. Dahası, aynı durum altcoin için de geçerli olabilir ve potansiyel olarak 58 dolar direncini aşabilir ve düşüş tezini geçersiz kılabilir.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/avax-support-holds-firm-investors-buy/

Diğer Yazılar

1 of 4.003

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir