BeinCryptoKriptohaber

Balinaların 24,8 Milyon Dolarlık Enjeksiyonlu (INJ) Satın Alımı Neden Önemli?

Injective (INJ) fiyatı, ayın en düşük seviyesine işaret ederek 35 dolarlık destek seviyesini geçtikten sonra toparlanma girişiminde bulunuyor.

Kripto balinaları, son zamanlardaki devasa INJ birikimleri göz önüne alındığında muhtemelen toparlanmanın katalizörleri olacak.

Kripto Balinaları İyileşmeyi Destekliyor

Enjeksiyon fiyatı Geçtiğimiz hafta %16’nın üzerinde düzeltmenin ardından şu anda 34 dolardan işlem görüyor. Aynı süre zarfında, günlük aktif adreslerde (DAA) görülebileceği üzere ağ etkinliği arttı.

Fiyatın düştüğü ve DAA’nın yükseldiği durumlarda piyasada bir satın alma sinyali verilir. Altcoin geçen hafta bir satın alma sinyali sunduğu için Injective’de de durum böyle.

Enjektif Fiyat DAA Farklılığı.
Enjektif Fiyat DAA Farklılığı. Kaynak: Santiment

Görünüşe göre bu ipucu kripto balinaları tarafından yakalanmış. Bu kuruluşlar, bir gün içinde 740.000’den fazla INJ ekleyerek fiyat düşüşünden en iyi şekilde yararlandı. Bunlar 24,8 milyon dolar değerinde INJ kripto balina adreslerinin arzını 10,69 milyon INJ’ye getirdi.

Kripto balinalarının fiyatlar üzerinde büyük bir etkisinin olduğunun bilindiğini belirtmekte fayda var. Birikim dönemlerinde fiyatlar yükselir, satış dönemlerinde ise fiyatlar düşer.

Bu muhtemelen darbe INJ son dönemdeki birikim göz önüne alındığında.

Devamını oku: Sektörde Devrim Yaratan En İyi 9 Web3 Projesi

Enjektif Balina Birikimi.
Enjektif Balina Birikimi. Kaynak: Santiment

Enjeksiyonlu Fiyat Tahmini

Enjeksiyon fiyatı 35 dolarlık direnç seviyesini aşmaya yakın. Bu bariyeri kesip desteğe çevirmek, potansiyel olarak bir toparlanmayı mümkün kılacaktır. INJ’yi 40 dolara gönderiyorum.

Enjeksiyon Fiyat Tablosu
Enjeksiyon Fiyat Tablosu. Kaynak: Ticaret Görünümü

Ancak direncin kırılması başarısız olursa ve altcoin daha geniş piyasa işaretlerine tanık olursa INJ 30 dolara düşebilir. Bu destek tabanından düşmek yükseliş tezini geçersiz kılacak ve 28 dolara doğru düşüşe neden olacaktır.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/crypto-whales-buy-injective-inj/

Diğer Yazılar

1 of 3.915

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir