BeinCryptoKriptohaber

BEAM Fiyatı Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaşabilir mi?

BEAM fiyatı, 14 Aralık 2023’teki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,027 $’dan bu yana kademeli olarak düştü.

Düşüşe rağmen fiyat 2024’te yeniden toparlandı ve uzun vadeli bir kalıptan çıktı.

BEAM Kaçmaya Çalışıyor

Günlük zaman dilimi grafiği şunu gösterir: BEAM fiyatı yükseliş yönlü bir şamdan yarattı 3 Ocak’ta (yeşil simge), 0,012 dolara düştüğünde. O tarihten bu yana fiyat arttı.

14 Ocak’ta daha yüksek bir dip oluşturduktan sonra, BEAM artış hızını hızlandırdı, artan bir destek trend çizgisi oluşturuyor. Bugün, yaklaşık bir aydır mevcut olan yatay direnç alanından çıkış yaparak üçüncü yükseliş mumunu gerçekleştiriyor.

BEAM Fiyat Hareketi
BEAM/USDT Günlük Grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Günlük RSI aynı zamanda yükselişe geçiyor.

RSI yatırımcıların kullandığı bir momentum göstergesidir Bir piyasanın aşırı alım mı yoksa aşırı satım mı olduğunu ve bir varlığın biriktirilip satılmayacağını değerlendirmek.

50’nin üzerindeki okumalar ve yükseliş eğilimi, boğaların hâlâ avantajlı olduğunu gösteriyor. 50’nin altındaki okumalar bunun tersini gösterir. Gösterge sıçrama sırasında 50’nin (yeşil daire) üzerine çıkarak yükseliş eğilimine işaret etti.

Analistler Ne Diyor?

Kripto para tüccarları ve analistleri X’te gelecekteki BEAM trendine ilişkin kararlı bir yükseliş görüşü var.

Altcoin Sherpa şunları söyledi: altcoin 2024 için en büyük bahislerden biriçok daha yukarılara çıkacağına inanıyor.

BEAM Fiyat Hareketi
BEAM/USDT 4 Saatlik Grafik. Kaynak: X

Gödel, uzun vadeli alçalan direnç trend çizgisinin kırılmasına dikkat çekerek bunun gelecekte çok daha fazla yükselişe yol açabileceğini belirtti. Şu tweeti attı:

Çapraz kırık.

S/R dönüşümü daha yukarı yönlü sinyal mi veriyor? Hiçbir ipucu yok, kısa vadeli tahminde bulunmak zor (aptalca bir iş), Ama bunun yakında çok daha yüksek olacağına dair bir his var içimde.

Nihayet, eAkuza, yukarı yönlü hareketin başladığı için takipçilerine “HODL” çağrısında bulundu.

BEAM Fiyat Tahmini: Yeni Tüm Zamanların En Yüksek Çıkışı mı?

kısa vadeli altı saatlik teknik analiz verir hem fiyat hareketi nedeniyle yükseliş görünümü ve dalga sayımı.

Teknik analistler şunları kullanır: Elliott Dalga teorisi Tekrarlanan uzun vadeli fiyat modellerini ve yatırımcı psikolojisini inceleyerek trendin yönünü belirlemek. En muhtemel dalga sayımı şunu gösteriyor: BEAM üçüncü dalgada beş dalgalı bir artışta (siyah). Bu, ikinci dalganın içindeki düzeltici ABC yapısı (beyaz) ile açıkça görülmektedir.

Fiyat eylemi altcoin için bu yükseliş rakamını destekliyor, uzun vadeli simetrik bir üçgenden bir kopuşu gösteriyor ve 0,022 dolarlık yatay alanı geri alıyor. Birinci ve üçüncü dalgalara 1:1 oranı vermek, bir sonraki direnç olan 0,034 dolara doğru %50’lik bir artışı tetikleyebilir.

BEAM Fiyat Tahmini
BEAM/USDT Altı Saatlik Grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Buna rağmen yükseliş BEAM fiyat tahmini0,022 doların altında bir kapanış, 0,018 dolardaki yükselen destek trend çizgisinde %20’lik bir düşüşe neden olabilir.

BeInCrypto’nun en son kripto piyasası analizi için, buraya tıklayın.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Valdrin Tahiri, https://beincrypto.com/beam-price-all-time-high/

Diğer Yazılar

1 of 3.375

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir