BeinCryptoKriptohaber

Bileşik Tohum Yatırımcısı 21 Milyon Dolarlık Bileşik Sattı: Fiyat Etkisi

Risk sermayesi dünyasının ağır toplarından biri olan Polychain Capital, şaşırtıcı bir şekilde 229.468 Bileşik (BİLGİ) Coinbase Prime’a. Bu transfer yaklaşık 20,75 milyon dolar tutarında.

Compound’un tohum yatırımcısı olarak Polychain Capital’in eylemleri ağırlık taşıyor. Piyasada hem yatırımcıların hem de analistlerin dikkatle izlediği stratejik değişimlerin sinyalini veriyorlar.

Bileşik Fiyat Konsolidasyonları

Spot On Chain’e göre Polychain kabul edilmiş 2 Nisan 2020’de Compound’dan 305.975 COMP. O zamanlar tokenlerin ortalama fiyatı 78,58 dolardı ve toplamda 24,04 milyon dolar civarındaydı.

Özellikle firma bu tokenleri çeşitli piyasa dalgalanmaları sırasında elinde tuttu. Buna Mayıs 2021’deki zirve de dahildir. COMP’un fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı 831 dolar.

Rağmen piyasanın oynaklığıPolychain, Compound yatırımını taahhüt etti. Ancak yakın zamanda varlıklarının önemli bir kısmının Coinbase’e devredilmesi yaygın spekülasyonlara yol açtı. Topluluk, halen Polychain Capital’in kontrolü altında olan 6,89 milyon dolar değerindeki 76.490 COMP’u yakından izliyor

Bu önemli transferin ardından COMP’un fiyatı Son 24 saatte yaklaşık %7’lik bir düşüş görüldü. Piyasa, COMP fiyatlarının ay başından bu yana 95 ila 81 dolar arasında dalgalandığını gözlemliyor.

Bu aralık bir belirsizlik dönemini gösterir. Ancak aynı zamanda piyasanın yönünü şekillendirebilecek gelecekteki hareketler için potansiyele de işaret ediyor.

Devamını oku: Bileşik (COMP) Fiyat Tahmini 2024/2025/2030

Bileşik (COMP) Fiyat Performansı
Bileşik (COMP) Fiyat Performansı. Kaynak: Ticaret Görünümü

Bununla birlikte, bir kripto tüccarı olan Astekz, yükselişe dair bir duruş sergiledi. DeFi jetonlar.

“Davalar kriptoya girdikçe, daha çok düşünüyorum DeFi ürünler fiyatının altında. Çok boğa görünümlü [COMP] grafik” Astekz söz konusu.

Bu görüş sektördeki daha geniş bir duyguyu yansıtıyor. Birçoğu, mevcut fiyat hareketlerine rağmen, DeFi sektörü Uzun vadede önemli getiriler sağlayabilecek değeri düşük değerli taşlar barındırıyor.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Harsh Notariya, https://beincrypto.com/compound-seed-investor-sells-comp/

Diğer Yazılar

1 of 3.982

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir