BeinCryptoKriptohaber

Binance Bitcoin Ordinals Pazaryeri Geliyor: Nasıl Çalışır?

Binance yeni bir kampanya başlatıyor NFT pazarı yazıtlara ve Bitcoin Ordinallerine odaklandı. Kullanıcılar, kişisel saklama cüzdanları ile yazıtları takas edebilecek ve basabilecekler.

Binance’in yeni pazarı BRC-20, EVM ve diğer yazıtları destekleyecek ve bir Ordinaller ve yazıtlar pazarı olan UniSat’tan likidite elde edecek.

Binance, Bitcoin Ordinallerinin Olgunlaştığını Söyledi

Başlangıçta Binance Inscriptions Marketplace, kullanıcılara 60.000’den fazla BRC-20 tokenına erişim sağlayacak. Yeni pazar yerinin kullanıcıları kişisel velayeti kullanabilir cüzdan Binance uygulamasına gömülü. Binance, müşterilerine daha iyi likidite sunmak için UniSat pazarını kullanacak.

kripto değişimi Birden fazla blok zincirinde 200 milyondan fazla yazıt bulunduğundan, şimdi başlatılmasının zamanında olduğunu söyledi. Ayrıca bir BRC-20 tokeni olan ORDI, yakın zamanda 1 milyar dolarlık piyasa değerine ulaştı.

bitcoin sıra sayıları yazıtları
Günlük Bitcoin Yazıt Verileri | Kaynak: Kumul Analitiği

Hareket aynı zamanda yakından takip ediyor yazıt hizmetlerinin kullanıma sunulması büyük değişimlerle. OKX bu haftanın başlarında yeni yazıt standartları Doginals, Atomicals, Stamps ve Runes’ı duyurdu.

Geliştirici Casey Rodamor yazıt fikrini uyguladı Bitcoin ağında. Temel olarak Ordinals protokolü Dijital dosyaları “kaydeder” BTC’nin en küçük birimi olarak adlandırılan Satoshibir işlemin parçası olarak.

Ordinals protokolü, yazıyı bir işlem bloğuna ekleyerek madencilerin onları değişmez bir şekilde saklayın işlem bloklarını sonlandırdıklarında. Öte yandan NFT, bir dosyanın zincir dışında nerede bulunduğunu gösteren verileri içerir.

Bitcoin Projeleri Sanata Girişiyor

Binance’in yazıt pazarını başlatma kararı uzayda potansiyel gördüğünü öne sürüyor. Yazıtlardaki patlama, geleneksel tüccarların 2023 ayı piyasası sırasında meydana geldi. NFT’ler kış uykusuna yattı.

Şimdi, artan BTC likiditesi ve Bitcoin borsada işlem gören fonların sunduğu genel kabul göz önüne alındığında, alanın hareketlenmesi için sahne hazır. Geçmiş performansları göz önüne alındığında, Rodamor Ordinallerin yükselişini bekliyor bir sonraki boğa piyasasında.

“Bitcoin boğa piyasasında sıra sayılarının nasıl olacağını bilmek bile istemiyorum. Bok vahşileşecek”

Ordinaller ayrıca madencilerin işlem ücretlerini artırabileceğinden madenciliği daha kazançlı hale getirecek. Bu ücretler, madencilerin bir sonraki saldırıdan sonra maruz kaldığı kayıpları tamamlayabilir. Bitcoin yarılanması.

Devamını oku: NFT’lere Nasıl Yatırım Yapılır – Kârlı Projeler Bulmak İçin Adım Adım Kılavuz

Yazıtlar beğeni topladı NFT sanatı müzayede evi Sotheby’s yakın zamanda BitcoinShrooms adlı Ordinals koleksiyonunu açık artırmaya çıkardı. Koleksiyon, parçaları Bitcoin’in teknik ve kültürel yönlerini iç içe geçiren Shroomtoshi adlı bir sanatçı tarafından oluşturuldu.

bitcoin sıra sayıları nft sanatı
BitcoinShrooms Egemen Bireysel | Kaynak: Sotheby’s

Devamını oku: NFT’ler Nereden Satın Alınır: En İyi 15 NFT Pazar Yeri

TapRoot Wizards projesi tarafından geliştirilen başka bir koleksiyonun bugün daha sonra basılması planlanıyor. Quantum Cats adı verilen koleksiyon, Bitcoin iyileştirme önerisi OP_CAT’e bir saygı duruşu niteliği taşıyor ve 3.000 dijital kediden oluşuyor. Basım bugün Doğu Saatiyle 14.00’te gerçekleşecek.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyucuların bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: David Thomas, https://beincrypto.com/binance-bitcoin-ordinals-marketplace/

Diğer Yazılar

1 of 3.308

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir