BeinCryptoKriptohaber

Binance Book of Meme’yi (BOME) Listeledi: Fiyat Etkisi

İşlem hacmine göre en büyük kripto borsası olan Binance, 50 katına kadar kaldıraç sunan USDT marjinli BOME Sürekli Sözleşmesini uygulamaya koyma niyetini açıkladı.

Meme Kitabı olarak bilinen BOME, temel alınarak oluşturulmuş bir meme parasıdır. Solana blok zinciri. Popülerliğindeki son artış, birçoğu son birkaç gün içinde önemli miktarda kar elde eden önemli sayıda tüccarın ilgisini çekti.

Binance, Book of Meme’yi (BOME) Tohum Etiketiyle Listeleyecek

Binance’in BOMEUSDT Sürekli Sözleşmesi, yatırımcıların BOME’lara karşı USDT’nin istikrarından yararlanmasına olanak tanıyor potansiyel oynaklık. Sözleşmenin onay boyutu 0,001’dir ve fonlama oranı +%2,00 ile -%2,00 arasında sınırlandırılmıştır.

Nitelikli likidite sağlayıcıları, 14 ila 15 gün içinde yapılan işlemlerde %0,005 oranında yapıcı ücreti indiriminden yararlanabilecektir. Ancak Binance, sözleşme özelliklerini piyasa riski koşullarına göre ayarlama esnekliğini koruyor. Daha da önemlisi, BOMEUSDT Sözleşmesinin ilgi çekici bir özelliği, Çoklu Varlık Modu olup, kullanıcıların aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli marjin varlıklarında işlem yapmasına olanak tanır: Bitcoin.

Ayrıca Binance, BOME/BTC, BOME/USDT, BOME/FDUSD ve BOME/TRY dahil olmak üzere birden fazla spot işlem çiftinde BOME ticareti yapılmasına olanak tanıyacak.

“Tohum Etiketi, daha yüksek performans sergileyebilecek yenilikçi bir projeyi temsil ediyor oynaklık ve listelenen diğer tokenlarla karşılaştırıldığında riskler. Tohum Etiketi BOME’a uygulanacaktır,” Binance katma.

BOME’un Binance’deki listesi borsanın ortasında geldi token listelemeleri için sıkılaştırma kriterleriyatırımcı korumasını güçlendirmeyi amaçlıyor. Binance listelemesini bekleyen yeni projeler, altı aydan bir yıla kadar uzanan uzun uçurum dönemleriyle karşı karşıya. Bu, madeni para satışlarının dondurulmasını, piyasa yapıcılara tahsisatların artırılmasını ve teminat gerekliliklerini gerektirmektedir.

Ek olarak Binance, sağlam likidite sağlamak için piyasa yapıcılara daha büyük miktarda token tahsis edilmesini talep edebilir.

Devamını oku: 2024 Yılının En İyi 7 Binance Alternatifi

Meme BOME Kitabı Fiyatı
Meme Kitabı (BOME) Fiyatı. Kaynak: CoinMarketCap

Piyasaya ilk çıkışından bu yana, Solana merkezli meme coin BOME hızla yükseldihızla en aktif şekilde işlem gören dijital varlıklardan biri haline geldi. Buna göre CoinMarkeCaptoken, geçtiğimiz gün yaklaşık %450 artış göstererek şu anda 0,02189 dolar civarında bir işlem fiyatına ulaştı. Özellikle bu dönemde en çok işlem gören 10 varlık arasında yer alıyor.

Çok sayıda tüccar, bu yükseliş sırasında meme coinin momentumundan yararlanarak önemli karlar elde etti. Blockchain analisti Lookonchain, bir tüccarın iki günlük BOME ticaretinde 4,3 milyon dolar kazandığını bildirdi.

Devamını oku: 2024 Yılında Trend Olan 7 Popüler Meme Coin ve Altcoin

Özellikle, tüccar 3.505 Solana’ya yatırım yaptı (SOL) 645.000 $ değerinde 532.45 milyon BOME tokenini satın aldı ve bunları 4.95 milyon $’a eşdeğer 26.933 SOL’ye dönüştürdü.

“Bu adam sadece 2 gün içinde BOME ticareti yaparak 4,3 milyon dolar kazandı! İşleme açıldıktan 2 saat sonra 532,45 milyon BOME satın almak için 3.505 SOL (645.000 $) harcadı ve tamamını 10 saat önce 26.933 SOL’a (4.95 milyon $’a eşdeğer) sattı. Sadece 2 günde 23.428 SOL (4,3 milyon $) kazandık,” Lookonchain açıkladı.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Oluwapelumi Adejumo, https://beincrypto.com/binance-book-of-meme-bome-listing/

Diğer Yazılar

1 of 3.902

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir