BeinCryptoKriptohaber

Binance Labs Kazananları Web3 Potansiyelini Yeniden Tanımlıyor

Binance Labs, 2023 kuluçka programına katılan on iki adaydan yedisine yatırım yapacak. Ethena Protokolü, NFPrompt ve diğerleri gibi projeler Binance Labs ekibinden mentorluk ve finansman alacak.

Binance fon sağlayacak ve birlikte çalışacak DeFi Ethena, Derivio, Shogun, UXUY, Cellula projeleri ve NFPrompt ve QnA3 yapay zeka çalışmaları. Bu projelerin seçimi Binance Labs Kuluçka Sezonu 6’yı tamamlıyor.

Binance Kuluçka Merkezi Nasıl Ortaya Çıktı?

Binance, Kuluçka Sezonu 6’yı geçen yıl Eylül ayında başlattı. Kuluçka merkezi umut verici buluşlar aradı DeFi, Web3 ve yapay zeka. Başarılı bir satış konuşması, bu çabaların Binance yatırım ekibinden destek almasını sağlayacaktır.

Tura, aralarında DeFi protokollerinin ve yapay zeka ile blockchain’i birleştiren bazı yenilikçilerin de bulunduğu on iki kuruluş katıldı. Çoğu yeni merkezi olmayan finans projesi olan yedi proje seçildi.

Kuluçka döneminin ardından Binance Labs başkanı ve Binance kurucu ortağı Hi Ye, firmanın hedefinin uzun vadeli bir planla yeni projeleri desteklemek olduğunu söyledi. Şirketin tüm zincirlerdeki çabaları desteklediğini ekledi.

“Binance Labs olarak amacımız, erken aşamadaki ciddi kurucuları desteklemek ve desteklemektir. Desteğimiz, çeşitli sektörlerde uzun vadeli kalkınmayı taahhüt eden projeler için tüm zincirlere ve ekosistemlere yayılmaktadır. Her projenin sürekli büyümesini ve Web3 ekosistemine katkısını görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.” Ye yazdı.

Devamını oku: Ethena Protokolü ve USDe Sentetik Doları Nedir?

binance proje yatırımları
Binance Kripto Yatırım Anketi. Kaynak: Binance

Binance, geliştiricileri tekliflerini yatırımcılara sunmaya ve katılımcıları en son yenilikler konusunda bilinçlendirmeye davet etti. Binance Blockchain Haftası İstanbul’da. Katılan şirketler dahil ChilizAnimoca Markaları ve Güven Cüzdan.

Yatırımlar Nasıl İlerledi?

Binance’in desteklediği projelerden bazıları o zamandan bu yana iyi performans gösterdi. Ethena Protokolü, kilitlenen toplam değerde 700 milyon doların üzerinde tahakkuk etti. Binance’in daha önce yatırım yaptığı Bitcoin staking protokolü Babylon, 2,5 milyar dolarlık hisseye sahip Cosmos Hub’a entegre edildi.

Ancak yatırımlar aynı zamanda iki ucu keskin bir kılıç da olabilir. Bu yılın başlarında borsada Ronin (RON) token listelemesinin içeriden bilgi ticareti nedeniyle gölgelendiği iddia edildi yatırımcıların token arzının büyük bir kısmını sattığını gördü. O dönemde Hi Ye, bilgilerin iş ilişkileri yoluyla yanlışlıkla sızdırılması durumunda firmanın yönetimi güçlendireceğini ve token listelemeyi geciktireceğini kabul etmişti.

Ye, “Binance ekip üyelerinin yolsuzluğa bulaştığını doğrularsanız kimliğinizi gizli tutacağız ve size 10.000 ila 5 milyon ABD Doları arasında bir güvenlik açığı bonusu vereceğiz” dedi.

Devamını oku: 2024 Yılının En İyi 7 Binance Alternatifi

BeInCrypto yorum almak için Ethena Labs ve NFPrompt ile temasa geçti ancak haberin yayınlandığı sırada herhangi bir geri dönüş olmadı. Binance’e gönderilen talepler de yanıtsız kaldı.

Sorumluluk reddi beyanı

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle ve yalnızca genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. Okuyucunun web sitemizde bulunan bilgilere ilişkin yapacağı her türlü eylemin riski kesinlikle kendisine aittir.

kaynak: David Thomas, https://beincrypto.com/binance-labs-ai-web3-investment/

Diğer Yazılar

1 of 3.982

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir