BeinCryptoKriptohaber

Binance Neden Bu 3 Altcoini Listeden Çıkaracak?

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance, DREP (DREP), MobileCoin (MOB) ve pNetwork’ün (PNT) listeden çıkarıldığını duyurdu.

3 Nisan 2024 03:00 UTC’de yürürlüğe girecek bu eylem, ilgili işlem çiftlerinin platformdan kaldırılmasını sağlayacaktır.

Binance Neden Bu Altcoinleri Listeden Çıkaracak?

Binance, değerlendirme sürecinde çeşitli faktörleri inceliyor. Bunlar, ekibin projeye olan bağlılığını ve geliştirme faaliyetinin düzeyini içerir. Ayrıca işlem hacmi, likidite ve ağ istikrarı da dikkate alınır.

Ayrıca borsa, yeni düzenlemelere uyumu da değerlendiriyor. düzenleyici standartlar ve sürdürülebilir bir kripto ekosistemine katkı.

Binance, “Bir kripto para veya token artık bu standartları karşılamadığında veya sektör manzarası değiştiğinde, daha derinlemesine bir inceleme yürütüyoruz ve potansiyel olarak onu liste dışı bırakıyoruz” dedi. açıkladı.

Etkilenen işlem çiftleri DREP/BTC, DREP/USDT, MOB/BTC, MOB/USDT ve PNT/USDT’dir. Listeden çıkarma sonrasında tüm aktif ticari emirler otomatik olarak iptal edilecektir.

Devamını oku: Binance İncelemesi 2024: Sizin İçin Doğru Kripto Borsası mı?

Ayrıca, bu tokenlerin yatırılması, ticaretin durdurulmasından sonra kredilendirilmeyecektir. Bu tokenlara yönelik para çekme desteği 3 Temmuz 2024’te sona erecek. Binance ayrıca bu tokenların stabilcoin’lere dönüştürülme ihtimalinin de ipuçlarını veriyor, ancak bu kesin değil.

Açıklamanın ardından piyasa sert tepki gösterdi. Söz konusu altcoinlerin değeri %50’den fazla düştü. Bu düşüş şunu vurguluyor: borsa listelemelerinin etkisi Kripto para birimi değerleri ve yatırımcı görünümü üzerine.

DREP, MOB ve PNT Fiyat Performansı
DREP, MOB ve PNT Fiyat Performansı. Kaynak: Ticaret Görünümü

Binance, güvenli bir ticaret ortamı sağlamak için sıkı bir inceleme süreci sürdürdüğünü iddia ediyor. Bu yaklaşım onların tarihinde açıkça görülmektedir. jetonların listeden çıkarılması yani onların standartlarına uymuyor. Nitekim Şubat 2024’te Binance Monero (XMR) ve diğer altcoinler listeden çıkarıldı.

Ticaret ortamını korumaya yönelik devam eden çabaların bir parçası olarak, Binance izlemeyi sıkılaştırdı izleme sistemi aracılığıyla belirli kripto para birimlerinin.

Devamını oku: 2024 Yılının En İyi 7 Binance Alternatifi

Tokenları inceliyor oynaklık ve risk, “İzleme Etiketi” etiketine yol açar. Bu etiket, artan gözetimin ve tokenlerin Binance kriterlerini karşılamaması durumunda potansiyel olarak listeden çıkarılmanın sinyalini veriyor.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Harsh Notariya, https://beincrypto.com/binance-delist-three-altcoins/

Diğer Yazılar

1 of 3.913

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir