BeinCryptoKriptohaber

Binance’in Bu 4 Altcoini Neden Listeden Çıkaracağını Öğrenin

Binance, dört altcoin’in yakında listeden çıkarılacağını duyurdu: AMAN TANRIM Network (OMG), Waves (WAVES), Wrapped NXM (WNXM) ve NEM (XEM), 17 Haziran 2024’te planlanıyor.

Bu karar, güvenli bir ticaret ekosistemini korumayı amaçlayan titiz bir değerlendirmenin sonucunda ortaya çıktı. Kaldırma, birkaç çiftin ticaretini durduracak ve piyasa fiyatlarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Binance Neden Altcoinleri Listeden Çıkardı?

kripto değişimi bu hareketin, ticaret kalitesinin birinci sınıf kalmasını sağlamak için rutin incelemesinin bir parçası olduğunu iddia ediyor. Bunu etkileyen kriterler arasında proje ekiplerinin bağlılığı, proje geliştirmenin kalitesi, ticari aktivite seviyeleri, ağ istikrarı, topluluk katılımı, yeni teknolojilere bağlılık yer alıyor. düzenleyici taleplerve bunların blockchain alanı üzerindeki genel etkileri.

Binance, “Tokenlar artık listeleme kriterlerimizi karşılamadığında veya sektör ortamında önemli değişiklikler meydana geldiğinde, kapsamlı bir proje incelemesi yürütüyoruz ve bunları listeden kaldırabiliyoruz” dedi. söz konusu.

Devamını oku: Binance İncelemesi 2024: Sizin İçin Doğru Kripto Borsası mı?

Etkilenen işlem çiftleri OMG/USDT, WAVES/BTC, WAVES/ETH, WAVES/TRY, WAVES/USDT, WNXM/USDT ve XEM/USDT’dir. 17 Haziran’dan sonra Binance, bu çiftler için bekleyen tüm emirleri otomatik olarak iptal edecek.

Ayrıca, 18 Haziran’dan itibaren platform artık bu tokenlerin yatırılmasını kabul etmeyecek. Ancak para çekme işlemleri 17 Eylül 2024’e kadar mümkün olmaya devam edecek.

Ayrıca Binance, bu politikayı Binance Earn, Binance Savings, Binance Staking, Binance Margin, Binance Convert, Binance Gift Cards ve Binance Pay gibi diğer hizmetleri de kapsayacak şekilde genişletecek ve bunların tümü de bu altcoinleri desteklemeyi bırakacaktır. Binance’in Vadeli işlemler 11 Haziran’da WAVESUSDT çiftini kaldıracak, OMGUSDT ve XEMUSDT kalıcı sözleşmeleri listeden çıkarılmayacak.

Yatırımcılar, Binance’in 18 Eylül 2024’ten sonra başlatmayı planladığı, listeden çıkarılan tokenlerin stabilcoin’lere dönüştürülme potansiyelinin farkında olmalıdır. Borsa, o zamandaki dönüşüm oranlarının önceden belirlenemeyeceği konusunda uyarıyor ve bu sürecin başlamasından önce ayrı bir duyuru yapacak. değişme.

Duyurunun ardından bu altcoinlerin değeri keskin bir düşüş yaşadı. Özellikle, AMAN TANRIM %25,76 düştü DALGALAR %27,06 oranında ve XEM %28,73 arttı. Tersine, WNXM şu anda sadece %3,27 düşüşle piyasa düzeltmesinden hızlı bir şekilde toparlandı.

OMG, WAVES, WNXM ve NEM Fiyat Performansı.
OMG, WAVES, WNXM ve NEM Fiyat Performansı. Kaynak: Ticaret Görünümü

Bu önemli fiyat değişiklikleri, Binance’in kararlarının kripto piyasaları üzerindeki derin etkisinin altını çiziyor. Önceki örnekler, örneğin DREP, MobileCoin ve pNetwork’ün listeden çıkarılması Mart ayında değerlerinin birkaç saat içinde yarıya inmesine neden oldu.

Devamını oku: Haziran 2024’te İzlenecek En İyi Yeni Kripto Listeleri

Kapak tarafında, listeleme Axelar Network (AXL) gibi yeni tokenler Ve Köpek Şapkası (WIF) Mart ayında yapılan duyuruların ardından %25’in üzerinde hızlı bir fiyat artışı gerçekleşti.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyucuların bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Harsh Notariya, https://beincrypto.com/why-binance-delist-four-altcoins/

Diğer Yazılar

1 of 5.253

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir