BeinCryptoKriptohaber

Bitcoin, Ether ve Apple Hisselerine Yatırım Yapmak İçin Yapay Zekayı Kullanmanın En Önemli 5 Nedeni

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

İnsanlar kripto, hisse senedi veya başka bir varlık sınıfını alıp sattığında araştırmaya, piyasa hareketlerini izlemeye ve verileri analiz etmeye zaman ayırmaları gerekecek.

Finansal piyasalar servetinizi büyütmeniz için sonsuz fırsatlar sunar ancak doğru zamanda doğru hamleyi yapmak istiyorsanız çaba ve uzmanlık gereklidir. İstisnai durum göz önüne alındığında bu daha da önemlidir. oynaklık Hızlı yanıtların başarı için kritik olduğu kripto pazarlarının.

Yapay zeka (AI) kripto yatırım uygulamasının devreye girdiği yer burasıdır ve bir AI kripto yatırım platformunun yatırımcılara avantaj sağlamasının çeşitli yolları vardır.

  1. Daha Fazla Zamanlı Ticaret = Daha Fazla Kar Fırsatı

Kriptoya yatırım yapmak için yapay zeka kullanmanın başlıca nedenlerinden biri, insanlardan farklı olarak makinelerin yorulmaması ve 7/24 çalışabilmesi, aynı anda Bitcoin, petrol, EUR/USD ve NASDAQ üzerindeki kısa vadeli fiyat dalgalanmalarından yararlanabilmesidir. veya Apple hisselerini, ara vermenize gerek kalmadan. Bir yapay zeka kripto ticaret botu, birden fazla pazar ve zaman diliminde kalıpları belirlemek ve ortaya çıkan fırsatlardan, ortaya çıktıkları anda yararlanmak için çok çeşitli alternatif ve geleneksel kaynaklardan gelen her dildeki verileri işleyebilir.

En yeni AI kripto yatırım platformlarından biri Algosone.ai. 2023’ün sonlarında piyasaya sürülen heyecan verici yeni ürün AlgosoOne, finansal engelleri ortadan kaldırıyor. kurumsal çapta yapay zeka teknolojisi 300$ kadar düşük bir başlangıç ​​depozitosu olan herkese ücretsiz. Eşsiz başarı oranlarına ulaşabilen akıllı, kullanıcı dostu bir yapay zeka oluşturmak için en gelişmiş büyük dil modellerini özel derin sinir ağlarıyla birleştirir. Her yeni kullanıcı, veri seti ve ticaretle birlikte doğruluğunu geliştirerek, ilerledikçe öğrenir.

  1. Daha Hızlı Yanıtlar = Daha Az Fırsatın Kaçırılması

Özellikle kripto arbitrajı gibi yüksek frekanslı ticaret yetenekleri gerektiren stratejiler için yapay zeka tek geçerli seçenektir. Genel olarak kripto piyasaları son derece değişkendir. Hızlı dalgalanmalar, yüksek ödül potansiyeli olduğu anlamına gelir ancak riskler de aynı derecede yüksektir. Bitcoin söz konusu olduğunda, Solana ve Bonk, her şey birkaç dakika içinde değişebilir.

Hız çok önemlidir ve bu nedenle kripto yatırımı için yapay zeka kullanmak, karlı ancak geçici fırsatları kaçırmamanızı sağlamanın tek yoludur.

AlgosOne, sosyal medya paylaşımlarından zincir içi faaliyetlere ve yatırımcı hissiyat analizine, finansal raporlara, ekonomik son dakika haberlerine ve tarihi fiyat verilerine kadar çok büyük miktarlarda canlı akış verilerini, internete girdiği anda takip ediyor. Doğal dil işleme (NLP) modelleri ve son teknoloji ürünü makine öğrenme yetenekleri, tüm bu veri kaynaklarının önemini ışık hızında elemesine ve değerlendirmesine, eyleme dönüştürülebilir içgörüler elde etmek için bunları analiz etmesine olanak tanır.

Yapay zeka kripto ticaret botu, hiçbir kar fırsatının kaçırılmamasını sağlamak için birden fazla fırsata aynı anda birkaç saniye içinde yanıt verebilmektedir.

  1. Otomatik Risk Yönetimi = Minimize Edilmiş Sermaye Kayıpları

Kripto piyasalarındaki hızlı fiyat dalgalanmaları, kullanıcıların tek bir işlemde tüm sermayelerinin kaybolmamasını sağlamak için korkuluklar yerleştirmesini gerektiriyor. Yapay zeka tabanlı, otomatik risk yönetimi, ekranınızdan uzakta olduğunuzda bile bakiyenizin korunmasını ve fonlarınıza yönelik riskin dikkatli bir şekilde kontrol edilmesini sağlayacaktır.

AlgosOne gelişmiş risk parametrelerine sahiptir. Bunlar şunları içerir: kaybı durdurmak, takip eden durdurma ve kar alma emirleri, riskten korunma araçları, herhangi bir işleme tahsis edilebilecek bakiye tutarının %5 – %10’luk üst limitlerinin yanı sıra uzman insan risk yönetimi tarafından 7/24 piyasa takibi ve sistem takibi Aşırı bir piyasa olayı olması durumunda müdahale edebilecek ekipler. AlgosOne ayrıca çeşitlendirme yoluyla riski azaltır.

Yapay zeka ticaret botları, yalnızca çeşitli kripto para birimlerinin alım satımını yapmak yerine, çeşitli kripto para birimleri arasında alım ve satım yapıyor. çoklu pazarlar içermek döviztahviller, kripto, hisse senetleriemtialar ve endeksler.

Buna ek olarak, lisanslı, denetlenen bir yapay zeka platformu olarak AlgosOne, bilgisayar korsanlarına karşı koruma sağlamak için katı teknolojik güvenlik protokollerine uyar; aynı zamanda şirket ve kullanıcı fonlarını ayırır, kimlik doğrulama prosedürlerini uygular ve bir yedek fon bulundurur. Fon her zaman şirketin çökmesi, büyük piyasa çalkantısı, dolandırıcılık veya teknik arıza gibi durumlarda tüm kullanıcı hesap bakiyelerini karşılamaya yetecek sermayeye sahiptir.

Yapay zeka sürekli olarak piyasayı izliyor ve deneyimlerine dayalı olarak risk parametrelerini hassaslaştırmak için makine öğrenimi (ML) yeteneklerini kullanıyor. Her zaman öğrenerek, kayıpları azaltma ve ticaret kazanma oranını artırma konusunda her zaman daha iyi hale gelir.

  1. Saf Veriye Dayalı Karar Verme = Bilgili, Doğru Ticaret Seçenekleri

Yapay zekanın Bitcoin, Apple Hisse Senedi veya enerji emtialarına yatırım yapmak için harika bir yol olmasının bir diğer önemli nedeni de, asla duygular tarafından raydan çıkmayacak olmasıdır. En deneyimli tüccarlar bile bazen korku veya açgözlülük nedeniyle ticaret planlarından vazgeçebilirler. Bu, hiçbir yerde fiyatların tek bir öğleden sonra %20 ila %30 oranında yükselip düşebileceği kripto para birimine yatırım yapmaktan daha alakalı değildir.

AlgosOne, piyasanın yönünü hiçbir insanın asla eşleştiremeyeceği bir doğruluk düzeyinde tahmin etmek için geçmiş fiyat modellerini ve çok sayıda gerçek zamanlı istatistiksel veriyi kullanarak, her ticareti büyük miktarda teknik ve temel verilere dayandırır.

Hiçbir zaman “kendi yolunda sıkışıp kalmayan” veya bir stratejiye aşırı bağlanmayan AlgosOne, sürekli olarak piyasanın mevcut durumunu değerlendiriyor, risk parametrelerini ayarlıyor, tekniklerde ince ayar yapıyor ve değişen koşullara uyum sağlamak için stratejilerini geliştirerek yol boyunca tahmin doğruluğunu artırıyor .

  1. Uçtan Uca Otomasyon = Teknik Bilgiye Gerek Yok

Finansal piyasalarda işlem yapmak inanılmaz derecede karmaşıktır. Teknik analizi, pazar dinamiklerini, itici güçleri ve çok daha fazlasını anlamak için çalışma gerektirir. Başarılı olmak için yatırımcıların, önemli ölçüde zaman, çaba ve kaynak taahhüdü içeren derinlemesine araştırma ve analiz yapmaları gerekir.

Ancak yapay zeka destekli bir ticaret platformu kullanarak yatırımcılar birçok süreci otomatikleştirebilirler. Belirli bir fiyata ulaştığında işlemden çıkmak için tetikleyiciler ayarlayabilir, böylece ekranlarının önünde olmasalar bile doğru zamanda işlemden çıkabilirler. Ayrıca, tüccar için pazar saatlerinin gece yarısı olduğu zaman dilimlerindeki pazarları seçerek, yapay zekanın ticaret yapacağı varlıkları da seçebilirler. Ayrıca finansal imkanlarına ve risk tolerans düzeylerine uyacak şekilde özel stratejiler programlayabilirler.

Ancak tüm bunlar sıklıkla programlama deneyimi ve pazar hakkında kapsamlı bilgi gerektirir.

AlgosOne’un parladığı yer burasıdır. Makine öğrenimi yetenekleri sayesinde Algosone yatırımcılar için her şeyi yapabilir. Kullanıcılar sadece kaydolur, para yatırır ve kullanıcının kısmı biter. Gününüze devam ettiğinizde AI ticaret botu piyasaları izleyecek, verileri toplayacak ve analiz edecek, portföyünüzü yönetecek, risk parametrelerini belirleyecek ve bilgi tabanını genişlettikçe sürekli olarak geliştireceği stratejiler oluşturacaktır.

Tek şart, belirli işlemler için kullanıcıların onay vermesi gerekmesidir. Telefonlarına bir takas onayı mesajı alırlar ve bildirimdeki “ONAYLA” butonuna basarlar.

AlgosOne’un makine öğrenimi yeteneklerinin önemi göz ardı edilemez. Herhangi bir kodlama veya piyasa deneyimi gerekmediğinden, hedge fonları ve bankaların kullandığı yazılımlar kadar gelişmiş yapay zeka teknolojisini kullanarak ticaret yapmak isteyen herkes kesinlikle yapabilir. Ancak minimum depozito sadece birkaç yüz dolardır ve abonelik ücreti, depozito ücreti ve işlem ücreti yoktur!

Tek ücret bir komisyon, yalnızca karla sonuçlanan işlemlerde ödenir. Komisyonlardan elde edilen tüm para platforma geri aktarılıyor ve canlı destek ve risk yönetimi, kaybedilen işlemlerin telafisi ve rezerv fonu bakiyesinin korunması için kullanılıyor. Komisyon ücretlerinin, her biri için beklenen kâr yüzdelerinin hesaplamalarına halihazırda dahil edilmiş olduğunu da belirtmek gerekir. ticaret katmanı.

Kullanıcının kademesi yatırdığı miktara göre belirlenir. Ticaret kademesi ne kadar yüksek olursa, hesapları aracılığıyla her gün o kadar fazla ticaret yapılır ve daha büyük meblağlar karşılığında. Ek olarak, kaybedilen işlemler için tazminat daha yüksek olacak ve kazanan işlemlere ilişkin komisyonlar daha düşük olacaktır.

Kâra zarar veren hiçbir gizli masraf veya işlem ücreti olmadan, düşük minimum depozitoyla ve kullanıcı dostu, müdahalesiz yaklaşımla AlgsoOne, yalnızca önemli mali kaynaklara sahip olanlar için değil, gerçekten herkes için erişilebilirdir.

Yapay zeka bugünlerde ticaret alanına adım atan herkes için önemli bir araçtır. Muazzam işlem gücü, günde 24 saat, haftanın 7 günü işlem yapma yeteneği, eşsiz hız ve verimlilik, otomatik risk yönetimi ve duygusuz, veri odaklı ticaret garantisi sunar.

AlgosOne gelişmiş, üretken yapay zeka teknolojisi, kullanım kolaylığı, güvenlik ve herkes için erişilebilirlik. Bitcoin Apple hissesi ve bir dizi başka varlığın ticaretini yapmak için sadece AlgosOne uygulamasına kaydolun. 14 günlük taahhütsüz denemeyle deneyin ve sermayenizi bugün kullanmaya başlamak için uygulamaya bir şans verin.

Sorumluluk reddi beyanı

Bu makale sponsorlu içeriktir ve BeInCrypto’nun görüşlerini veya fikirlerini temsil etmez. Biz kurallara sadık kalırken Güven Projesi Tarafsız ve şeffaf raporlama kurallarına uygun olarak, bu içerik üçüncü bir tarafça oluşturulmuştur ve tanıtım amaçlıdır. Okuyucuların bu sponsorlu içeriğe dayanarak karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Advertorial, https://beincrypto.com/top-5-reasons-to-use-ai-to-invest/

Diğer Yazılar

1 of 3.258

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir