CoinDeskKriptohaber

Bitcoin Miner Bitdeer (BTDR) Emsallerinden ‘Farklı’, Hisseleri Ucuz: Karşılaştırma

“Singapur merkezli şirketin, alandaki en düşük madencilik maliyetlerinden birine sahip ölçeklenebilir altyapısı, kendi kendine madencilik, hashrate paylaşımı ve barındırma dahil olmak üzere çeşitli gelir akışları ve analist Mark Palmer, yapay zeka (AI)/yüksek performanslı bilgi işlem (HPC) çözümlerinde ve gelişmiş madencilik teçhizatlarının tasarımı ve üretiminde son zamanlardaki genişlemeyi yazdı.

Yönetim şirketin büyüme planlarını gerçekleştirebilirse, güç kapasitesini iki katından fazla artıracağını ve “hash oranı artışının önünü açacağını” ekledi.

Raporda, hashrate’in barındırmadan kendi kendine madenciliğe geçişinin “bitcoin fiyat artışlarına karşı olumsuz etkiyi artıracağı” belirtildi. Hash oranı bir veri madenciliği ve işlemleri işlemek için kullanılan toplam birleşik hesaplama gücünü ifade eder. işin kanıtı blok zinciri.

Palmer ayrıca Bitdeer’in yapay zeka ve HPC sektöründe pazar payını almak için iyi bir konumda olduğunu belirtti.

kaynak: Will Canny, https://www.coindesk.com/business/2024/03/14/bitcoin-miner-bitdeer-is-differentiated-from-peers-shares-are-cheap-benchmark/?utm_medium=referral&utm_source=rss&utm_campaign=headlines

Diğer Yazılar

1 of 3.982

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir