BeinCryptoKriptohaber

Bitcoin, Web3 ve Kripto Paranın Geleceğini Sergileyecek Blockchain Fütürist Konferansı

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

Kanada’nın en büyük ve en uzun soluklu blockchain etkinliği olan 6. Yıllık Blockchain Fütürist Konferansı, 13-14 Ağustos 2024’te Kanada’nın Toronto kentindeki Rebel Eğlence Kompleksi ve Cabana’da büyük dönüşünü yapacak.

Web3 sektöründe dünyanın en uzun soluklu mega konferanslarından biri olarak bilinen bu yılki etkinlik, daha da muhteşem bir deneyim vaat ediyor.

Web3 topluluğunda öncü olarak konferansta Bitcoin, Staking, Web3 ve Merkezi Olmayan Finans gibi kritik temalar ele alınacak. Yaklaşanlarla Bitcoin yarılanmasıETF’lerin yükselişi ve Bitcoin’in gelişen geleceği gibi konular bu yıl özellikle alakalı.

Geçmiş konferanslarda yılda 250’den fazla konuşmacı yer aldı; bunlar arasında Ethereum Kurucusu Vitalik Buterin; Cardano’nun Kurucusu Charles Hoskinson; ve Kurucusu Anatoly Yakovenko Solana. Etkinlikte açılış konuşmaları, paneller,
yuvarlak masa toplantıları ve üç aşamada sunumlar.

Etkinlik, olağanüstü bir kripto ortamı sunan, son teknoloji tasarım ve sürükleyici deneyimlerin bir birleşimidir. Öne çıkan özellikler arasında, konferansı tamamen işleyen, kripto etkin bir dünyaya dönüştüren, kripto özellikli yiyecek kamyonları, NFT galerileri, bir kripto pazarı, Bitcoin ATM’leri ve kripto biletleri yer alıyor. Nefes kesen Toronto manzarasına sahip açık hava VIP Cabana, dünya çapındaki VIP’ler için birinci sınıf bir ağ oluşturma alanı sunuyor.

Geçen yılki konferans, ağ oluşturma fırsatları, sanat galerileri, özel VIP etkinlikleri ve merakla beklenen Cabana Partilerini içeren 35’in üzerinde alt etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Teknik topluluk için ETHToronto ve ETHWomen hackathon’ları hem çevrimiçi hem de yüz yüze gerçekleştirilecek ve ekiplerin rekabet etmesi ve yenilikçi yapılarını sergilemesi için bir platform sağlanacak.

Blockchain Fütürist Konferansı sadece bir etkinlik değil; Web3 ve blockchain teknolojisinin geleceği için bir yol göstericidir. Blockchain etkinlik alanındaki 11 yıllık mirasıyla tanınan Untraceable Events tarafından düzenlenen konferans, en parlak beyinlerin ve en son yeniliklerin bir araya geldiği bir etkinlik. Blockchain ve Web3 olanaklarının sınırlarını yeniden tanımlayacak bir konferans için Toronto’da bize katılın.

Blockchain Fütürist Konferansı 2024’e kaydolmak veya hackathon’lara başvurmak için FuturistConference.com adresini ziyaret edin veya ethtoronto.ca veya ethwomen.com adresinden Hackathon’lara kaydolun.

__________

Untraceable Events, 2013 yılından bu yana Bahamalar, Barbados, Avustralya, İtalya ve Amerika Birleşik Devletleri de dahil olmak üzere dünya çapında 150’den fazla büyük Web3 konferansına ev sahipliği yaparak blockchain etkinlik organizasyonunda lider bir güç olmuştur. Tracy Leparulo’nun liderliğinde Untraceable, 2014’teki dünyanın ilk Ethereum Hackathon’u, Kanada’nın ilk Bitcoin Expo 2014’ü ve ETHWomen’in kuruluşu gibi birçok ilke öncülük etti.

Amiral gemisi etkinliği Blockchain Fütürist Konferansı, Kanada’nın en büyük Web3 konferansıdır ve sürekli olarak 10.000’den fazla katılımcının ilgisini çeken Kanada Kripto Haftası’nın öne çıkan etkinliklerinden biridir.

Sorumluluk reddi beyanı

Bu makale, harici bir kaynak tarafından sağlanan bir basın bülteni içermektedir ve BeInCrypto’nun görüş veya düşüncelerini yansıtmayabilir. Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, yönergelere uygun olarak şeffaf ve tarafsız raporlamaya bağlı kalmaya devam ediyor. Okuyucuların bu basın bülteni içeriğine dayanarak karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Advertorial, https://beincrypto.com/blockchain-futurist-conference-to-showcase-the-future-of-bitcoin-web3-and-cryptocurrency/

Diğer Yazılar

1 of 4.003

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir