BeinCryptoKriptohaber

Bitget, Onchain Katmanı ve 10 Milyon Dolarlık Fon İçin Yol Haritasını Açıkladı

Bitget Cüzdan Bitget Onchain Layer ekosisteminin yol haritasını sundu. Şirket, yeni ürün ve hizmetlerle Web3’e genişlemeyi hedefliyor.

yol haritası programı etrafında özetlenmiştir BWB token, 2024’te havadan dağıtılacak. Önümüzdeki beş yıl içinde girişim, geliştiricilerden, stakerlardan, sahiplerden ve bir hazine yönetim grubundan oluşan bir topluluk oluşturmayı amaçlıyor.

Bitget Wallet Onchain Katmanının Ayrıntılarını Açıkladı

Şirket, ekosistemindeki yerel DApp’lere kapıyı açarak Web3’e genişlemek istiyor. Bu hedefe ulaşmak için Bitget Wallet, Onchain Layer’ın büyümesini hızlandırmak amacıyla 10 milyon dolarlık bir BWB Ekosistem Fonu başlattı.

Bu fon, Bitget Wallet’ın uzun vadeli hedefleriyle uyumlu çeşitli projelere yatırım yapmasına ve yatırım yapmasına olanak tanıyacak. Başlangıçta fon, zincir içi ticaret için özel olarak tasarlanmış Modüler Özellikli DApp’lerin (MFD’ler) geliştirilmesini hızlandırmaya odaklanacak.

Buna ek olarak şirket, sektöre 54,69 milyar dolar ile giriş yaparak yeni meme varlıkları yaratmaya odaklanacak. Piyasa kapitalizasyonu ve 7,1 milyar dolarlık günlük işlem hacmi. Bitget, meme kültürünü tanıtmak için hem çevrimdışı hem de çevrimiçi etkinlikler düzenleyecek.

“Bitget Wallet daha önce deneysel meme coin’i $MOEW’u piyasaya sürmüştü. Gelecekte $MOEW çevresindeki kültür, topluluk ve Meme kullanım durumları hakkında daha fazla araştırma yapacak. Yol haritasında Bitget Wallet ayrıca Meme Grants’i de kuracak” açıklamasında bulundu.

Devamını oku: Bitget İncelemesi: 2024’te Bilmeniz Gerekenler

Bitget Cüzdan Yol Haritası.
Bitget Cüzdan Yol Haritası. Kaynak: Bitget

BWB tokeni gelecekteki ekosistemin merkezi bir parçası olacak. Topluluk yönetimi, staking ve çok zincirli gas ödemeleri gibi temel ekosistem işlevlerini desteklemek üzere tasarlanan bu sistem aynı zamanda sahiplerine Bitget etkinliklerine, yaklaşan Fair Launchpool’a ve GetDrop’a özel erişim sağlayacak. havadan yardım.

Bitget Cüzdan’ın dünya çapında 20 milyondan fazla kullanıcısı var ve bu sayıyı aştığı iddia ediliyor MetaMask işlem ve sipariş hacminde. Şirket, büyümesini kullanıcının “sorunlu noktalarını” ele almaya ve Web3’e aktif katılımı teşvik ederek kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamaya bağlıyor.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyucuların bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Eduardo Venegas, https://beincrypto.com/bitget-wallet-onchain-layer-roadmap/

Diğer Yazılar

1 of 4.673

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir