BeinCryptoKriptohaber

BlackRock’un Bitcoin ETF Reklamı: Sakin ve Mütevazı Yaklaşım

Spot Bitcoin borsa yatırım fonları (ETF) etrafındaki heyecan artarken, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından onaylanan varlık yönetimi firmaları reklam yayınlamaya başlıyor. BlackRock bunu yapan en son firmadır.

Öncü Jay Jacobs, “Bitcoin, küresel çapta benimsenen orijinal kripto para birimidir ve hakimiyetini korumaya devam etmiştir” dedi.

BlackRock’un Bitcoin ETF’ye Yönelik Olumlu Sesi

Reklamın ön yüzü BlackRock’un tematik ve alternatif ETF’leri başkanı Jay Jacobs tarafından yapıldı. Bitcoin’e karşı olumlu bir ton sergiledi ve bunun “finansın geleceği için derin etkileri” olacağını belirtti.

BlackRock televizyon reklamı.  Kaynak: Alexandro Ottaviani
BlackRock televizyon reklamı. Kaynak: Alexandro Ottaviani

Hisse senetleri, tahviller ve ETF’lere benzer şekilde, BlackRock tarafından sağlanan kolaylık operasyonel yükleri ortadan kaldırabilir ve vergi raporlaması gibi ilgili maliyetleri azaltabilir.

Ayrıca BlackRock müşterilerine şunu garanti eder: Bitcoin için yeni dönem başladıitibarına güven aşılıyor ve müşterilerinin güvenini teşvik ediyor.

“Yatırımcılar hem kurumlarda hem de bireysel yatırımcılarda olduğu gibi bunu fark etti.”

Şuna dikkat çekiyor: Bitcoin’e yatırım yapma motivasyonları farklılık gösteriyor. Bazıları için potansiyel bir değer saklama aracını temsil ederken, diğerleri için paranın küresel dolaşım biçiminde “oyunun kurallarını değiştiren” bir şey olarak algılanıyor.

Ancak, bir kripto borsasında gezinmenin Bitcoin satın alBunu elde etmenin en yaygın yöntemi olan , birçok yatırımcı için karmaşık olabilir. Bu, Bitcoin ETF’lerinin aynı yatırımcılara sunduğu basitliğin altını çiziyor.

BlackRock televizyon reklamı.  Kaynak: Alexandro Ottaviani
BlackRock televizyon reklamı. Kaynak: Alexandro Ottaviani

BlackRock Bitcoin ETF Acemi Yatırımcılar için Basitçe Açıklandı

Reklam genel olarak açık ve anlaşılır bir yaklaşım sergileyerek hedef kitleye hitap ediyordu. Bitcoin’e aşina olmayan bireyleri hedef alıyor gibi görünüyor. Ek olarak, bunu daha önce denemiş ancak bu varlığa neden yatırım yapması gerektiği konusunda net bir anlayışa sahip olmayanlar için.

Jacobs, BlackRock’un geniş bir endüstri yelpazesinde ETF’ye sahip lider ETF firması olduğu konusunda müşterilerine güvence veriyor.

Devamını oku: BitcoinETF’ye Nasıl Hazırlanılır: Adım Adım Bir Yaklaşım

Jacobs, Bitcoin’in “binlerce başka” kriptonun ortaya çıkmasına rağmen bir numaralı baskın noktayı korumaya devam ettiğini açıklıyor.

Bu arada Bitwise bir Bitcoin reklamı başlattı, ABD SEC’in spot Bitcoin başvurularına onay vermesinden birkaç hafta önce.

Ancak şirket, reklamında BlackRock’un ciddi yaklaşımına göre biraz daha şakacı ve esprili bir üslup seçti.

Aralık 2023’te BeInCrypto, reklamda Jonathan Goldsmith’in yer aldığını bildirdi. Dünyanın en ilginç adamı olarak geçmişteki rolünü oynuyor. Kısa reklamda Bitcoin’i savunuyor:

“Bugünlerde ilginç olan ne biliyor musun? Bitcoin” dedi aktör.

Devamını oku: 2024’te Bitcoin Kayıt Bonusu Kazanacak En İyi 7 Platform

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Ciaran Lyons, https://beincrypto.com/blackrock-bitcoin-etf-advertisement/

Diğer Yazılar

1 of 3.375

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir