BeinCryptoKriptohaber

BlockFi Kapatılacağını Duyurdukça Coinbase Dizginleri Ele Alacak

Popüler bir kripto kredi platformu olan BlockFi, 9 Mayıs’ta web platformunun kapatıldığını duyurdu. Varlıkları yönetmek ve dağıtmak için ABD merkezli bir kripto borsası olan Coinbase ile ortaklık kuruyor. Ancak BlockFi henüz belirli bir kapanma tarihi açıklamadı.

Bu hamle BlockFi için önemli bir dönüm noktasıdır. 2023’ün sonlarındaki Bölüm 11 iflas başvurusundan bu yana karmaşık bir mali durumla mücadele ediyor.

BlockFi Müşterileri için Sırada Ne Var?

Resmi açıklamaya göre BlockFi, müşterilere Coinbase hesabı oluşturmaya ilişkin ayrıntılı talimatları e-postayla gönderecek. Bu geçişi kolaylaştıracaktır. Dijital varlıklarını 28 Nisan 2024 23:59 UTC’ye kadar çekmemiş ve 10 Mayıs 2024 23:59 UTC’ye kadar kimlik doğrulamasını tamamlamamış olan müşteriler, varlıklarını Coinbase’de ayni şekilde mevcut bulacaklardır.

BlockFi, “Coinbase hesabı açamayan BlockFi müşterileri için, planın kripto dağıtımlarının mümkün olmadığı durumlarda nakit dağıtımını gerektiren hükümleri uyarınca tüm dağıtımlar nakit olarak yapılacaktır” dedi. katma.

BlockFi ayrıca tüm müşterilerini işlem geçmişlerini ve diğer ilgili belgeleri indirmeye teşvik eder.

Ayrıca Plan Yöneticisi artık gelecekteki dağıtımlar için Coinbase’i seçebilir. Buna herhangi biri dahildir FTX’ten kurtarılan fonlar.

Devamını oku: FTX Çöküşü Açıklandı: Sam Bankman-Fried’ın İmparatorluğu Nasıl Çöktü?

BlockFi’nin web platformu kapatma duyurusu aşağıdadır FTX güncellenmiş geri ödeme planını açıklıyor. Plan, BlockFi’yi “ana paydaş” olarak içeriyor.

FTX’in BlockFi’ye geri ödemesi şu esaslara göre olacaktır: önceden onaylanmış çözüm. BlockFi, bu yılın Mart ayında FTX ve Alameda Research ile ana anlaşmaya vardı.

Anlaşma şartları uyarınca FTX, BlockFi’ye 250 milyon dolarlık ödemeye öncelik verme sözü verdi. Bu başlangıç ​​tutarı, 874 milyon dolarlık daha büyük bir anlaşmanın parçası. Yerleşimin amacı BlockFi’ye varlıklar için tazminat ödeyin FTX borsasında tutuldu ve Alameda Research’e kredi verildi.

Bu anlaşma BlockFi ve FTX arasındaki yakın ilişkiden kaynaklanıyor. Kasım 2022’deki FTX fiyaskosunun ardından BlockFi, müşterisinin fonları için para çekme işlemlerini askıya aldı.

Devamını oku: En İyi BlockFi Kredi Kartı Alternatifleri

BlockFi öyle olduğunu belirtti FTX’in çöküşünden ciddi şekilde etkilendi. Bununla birlikte BlockFi’nin FTX’in en büyük alacaklısı olduğunu unutmamak çok önemli.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyucuların bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Lynn Wang, https://beincrypto.com/blockfi-web-platform-shutdown-announcement/

Diğer Yazılar

1 of 4.672

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir