BeinCryptoKriptohaber

BlockSplit 2024 Duyurusu – Premier Web3 Konferansı

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

Canlı Split şehri, 27 Mayıs’tan 30 Mayıs’a kadar Web3 topluluğu için bir yol gösterici olan çığır açan BlockSplit 2024 konferansına ev sahipliği yapacak.

Blockchain teknolojisine derinlemesine dalmasıyla bilinen bu uluslararası etkinlik, dünyanın dört bir yanından startupları, geliştiricileri, araştırmacıları, yatırımcıları, tasarımcıları ve meraklıları bağlantı kurmaya, içgörüleri paylaşmaya ve Web3 alanında gelecekteki yeniliklerin önünü açmaya davet ediyor.

Zihinlerin ve Fikirlerin Birleşimi BlockSplit 2024, 60’tan fazla düşündürücü konuşmanın, ilgi çekici panel tartışmalarının ve uygulamalı atölye çalışmalarının benzersiz bir karışımını vaat ediyor. 600’den fazla katılımcının ve 300’den fazla işletmenin katılımının beklendiği konferans, ağ oluşturma, işbirliği ve fikir alışverişi için mükemmel bir zemin oluşturuyor.

Öne Çıkanlar ve Özellikler

  • Konferans Öncesi Günü (27 Mayıs): Ana etkinliğe zemin hazırlayan yan etkinliklere ve resmi olmayan toplantılara ayrılmış bir gün.
  • Ana Konferans (28 – 29 Mayıs): Web3 ekosistemindeki en son trendlere, yeniliklere ve zorluklara odaklanan, birden fazla aşamadan oluşan oturumlarla dolu iki gün.
  • Ağ Oluşturma Olanakları: Benzer düşüncelere sahip kişilerle, potansiyel işbirlikçilerle ve sektör liderleriyle tanışın.
  • Başlangıç ​​Vitrini: Startup’lar çığır açan projelerini sunarken Web3’teki bir sonraki büyük şeyi keşfedin.
  • Konferans Sonrası Tekne Turu (30 Mayıs): Akdeniz’in güzel ortamında boş zamanları anlamlı sohbetlerle harmanlayan eşsiz bir ağ oluşturma deneyimi.

Topluluk İçin, Topluluk Tarafından UBIK (Hırvat Blockchain ve Kripto Para Birlikleri Derneği) tarafından düzenlenen BlockSplit, bir konferanstan çok daha fazlasıdır. Bu, blockchain alanında büyümeyi, bilgi paylaşımını ve yeniliği teşvik etmeye yönelik topluluk odaklı bir çabadır. İster deneyimli bir uzman olun ister Web3 dünyasında yeni olun, BlockSplit 2024 herkes için bir şeyler sunar.

Katılmak BlockSplit 2024’e

Web3’ün geleceğinin bir parçası olma fırsatını kaçırmayın. Biletler, konuşmacı başvuruları ve daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: İnternet sitesi. #BlockSplit2024 etiketini kullanarak sosyal medyada bizimle iletişime geçin ve en son konferans haberlerinden haberdar olun.

UBİK Hakkında

UBIK, kendini blockchain teknolojisini ve kripto para birimlerini geliştirmeye adamış, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Misyonumuz, Hırvatistan’da ve ötesinde blockchain teknolojisini eğitmek, geliştirmek ve teşvik etmek, yeniliği teşvik etmek ve büyüme fırsatları yaratmaktır.

İlham verecek, eğitecek ve güçlendirecek sürükleyici bir deneyim için BlockSplit 2024’e katılın.

Sorumluluk reddi beyanı

Bu makale, harici bir kaynak tarafından sağlanan bir basın bülteni içermektedir ve BeInCrypto’nun görüş veya düşüncelerini yansıtmayabilir. Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, yönergelere uygun olarak şeffaf ve tarafsız raporlamaya bağlı kalmaya devam ediyor. Okuyucuların bu basın bülteni içeriğine dayanarak karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Advertorial, https://beincrypto.com/announcing-blocksplit-2024-the-premier-web3-conference/

Diğer Yazılar

1 of 4.003

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir