BeinCryptoKriptohaber

BlueZilla, 26 Mart’ta BlastFi IDO’yu Piyasaya Sürüyor

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

BlueZillaÖnde gelen kuluçka merkezi yine muzaffer dalgalar yaratıyor. Gibi devlerle öncü proje lansmanlarıyla ünlüdür BSCPad, AIPadVe Oyun bölgesiBlueZilla, geçmiş performansıyla başarı mirasını sürdürüyor 2021’de en iyi IDO’ların %35’inin kuluçkalanması ve piyasaya sürülmesi.

Zaibot’un son lansmanı inanılmaz bir başarı gösterdi ve 28 kat artış gösterdi. Twitter’da küresel ilgiyi yakalamak. Şimdi BlastFi ile yeni bir kilometre taşı bekliyor EVET 26 Mart Salı günü planlandı.

Blast’ın TVL’sinin 4 günden kısa sürede 2,4 milyar dolara ulaştığına dair son haberlerin ardından ekosistem, yeni bir önemli artışa hazırlanıyor. BlastFi. Önde gelen kuluçka ve lansman platformu olarak konumlanan BlastFi, oyunlaştırılmış kullanıcı deneyimine ve entegre DeFi altyapının tümü Blast ağının içindedir. Yatırımcılar, Blast ekosistemindeki oyunlaştırılmış liderlik tablosu, haftalık görevler, çoklu zincir erişilebilirliği, NFT entegrasyonu ve daha fazlası gibi özelliklerle desteklenen gelecek vaat eden projelere benzeri görülmemiş bir erişim elde edecek.

Başarının ağınızın ve altyapınızın gücüne bağlı olduğu yaygın bir bilgidir! Proje lansmanlarında lider olan BlueZilla tarafından desteklenen ve geliştirilen BlastFi mükemmellik için hazırlanmıştır. 100’den fazla başarılı projeden oluşan geçmişi, 500 milyar doları aşan ticaret hacmi ve 80+ milyon doları aşan geliriyle BlueZilla, masaya benzersiz uzmanlık ve kaynaklar getiriyor. Bu sağlam destek ve geniş ağ ile BlastFi, BlueZilla’nın zengin deneyiminden ve sektör avantajından yararlanmaya hazırlanıyor.

BlastFi’yi Öne Çıkaran Nedir?

Kuluçka ve proje başlatma becerisine ek olarak BlastFi, oyunlaştırmayı DeFi ile kusursuz bir şekilde harmanlayarak kullanıcı katılımını ve topluluk oluşturmayı önceliklendirerek kendisini farklı kılıyor. Özelliklerinin bazı önemli noktaları şunlardır:

  • Sonraki 100x projeye zincirler arasında maksimum erişim sağlamak için Blast, BNB ve Ethereum arasında Çoklu Zincir Erişilebilirliği. BlastFi gelecekte daha fazla ağ eklemeyi planlıyor.
  • Entegre bir NFT cüzdankullanıcıların stake etme/kilitlemeden elde ettiği puanları ve etkinliklerden elde ettiği bonus puanları gösteren NFT görüntüleyici ve skor tablosu.
  • Düşük Volatilite Staking yapılan ETH’nin bir puana dönüştürüldüğü ve daha sonra $BLASTFI tokenleri ile eşleştirildiği Yerel Verim Staking’i. Ek olarak 2x puan çarpanı uygulanarak stake etme etkisi iki katına çıkarılır. Bu staking yönteminden kazanılan tüm ödüller, $BLASTFI tokenlerinin stratejik olarak geri satın alınmasına ve yakılmasına harcanmaktadır. Bu, tokenin kıt olmasını sağlayarak değerinin artmasına yardımcı olur ve platformun güçlü ve kalıcı bir ekosistem oluşturma hedefini destekler.
  • Ekosisteme ekstra bir katılım katmanı ekleyen haftalık bir bonus programı. Aktif kullanıcılar, yeni kullanıcılar davet ederek topluluğun büyümesini teşvik etmeye teşvik edilecektir.

Ortaklıklardan Yararlanma

Kısa süre önce Twitter’da duyurulan BlastFi, Blast ekosisteminde kaldıraçlı ticarette ağır siklet olan EasyX ile önemli bir ortaklık kurdu. EasyX, tümü kullanıcı dostu bir kullanıcı arayüzünde bir araya getirilmiş 100x Güç, gazsız ticaret ve kusursuz KYC içermeyen bir deneyim sunar.

Bu stratejik ittifak, Blast’ın en çok beklenen projelerinden biri olan BlastFi’ye gelişmiş kaldıraçlı ticaret araçları getiriyor ve kullanıcılarına boğa koşusunda yararlanabilecekleri daha fazla kaynak sağlıyor.

Ayrıca BlastFi, maksimum topluluk katılımı için Galxe ile entegre olarak kullanıcıların görevleri tamamlamasına ve $BLASTFI tokenleri için kullanılabilecek puanlar kazanmasına olanak tanıyor. BlastFi, piyasaya sürülmesinden sadece birkaç gün sonra 34.000’den fazla kayıt ve sayımla inanılmaz bir tepki gördü.

Ayrıca BlastFi’nin Thruster ile olan ortaklığı, topluluğunun L2 Blast likidite tedariği ve takaslarından yararlanabilmesini sağlayarak platforma daha fazla değer katmasını sağlıyor.

BlastFi İDO’ya Nasıl Katılabilirsiniz?

BlastFi’nin İDO’su 26 Mart 2024 Salı günü gerçekleştirilecek. BSCPad, AIPadVe BlastFi kendisi iki aşamadan oluşuyor: BSCPad, AiPad ve BlastFI’de halka açık IDO ve yalnızca erişilebilen özel bir tur Oyun bölgesi (Göksel Seviye) ve ETHPad (Elmas Seviyesi). Katılımın tamamı için tıklayın Burada.

BlastFi’nin Galxe ile olan ortaklığı sayesinde, Galxe platformundaki kullanıcı faaliyetleri, onların BlastFi’nin sıralama tablosu ve terminal bonus sistemindeki konumlarını doğrudan etkilemektedir. Katılmak Galxe kampanyası Şimdi puan kazanmaya başlayın ve skor tablosu puanınızı artırın!

Tıklayarak BlueZilla’nın tüm lansmanlarından haberdar olun BuradaÖnemli duyurulardan haberdar olmak için #BlastFi’nin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayın.

İnternet sitesi | Telgraf Ann | Telgraf Sohbeti | heyecan

Sorumluluk reddi beyanı

Bu makale, harici bir kaynak tarafından sağlanan bir basın bülteni içermektedir ve BeInCrypto’nun görüş veya düşüncelerini yansıtmayabilir. Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, yönergelere uygun olarak şeffaf ve tarafsız raporlamaya bağlı kalmaya devam ediyor. Okuyucuların bu basın bülteni içeriğine dayanarak karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Advertorial, https://beincrypto.com/bull-run-heats-up-bluezilla-unleashes-blastfi-ido-on-march-26th/

Diğer Yazılar

1 of 3.983

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir