BeinCryptoKriptohaber

BNB 700 Doları Aşarak Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Belirledi

Binance’in yerel tokeni BNB, yavaş bir yükseliş trendi gözlemleyerek haftalarca bekledikten sonra tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Altcoin önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini kırdı Üç yıldan fazla süredir tutulan 686 dolar. Yeni ATH 716 dolardır ve BNB fiyatı gün içi yükseliş sırasında bu seviyeye yükseldi.

Bu yeni yüksek seviye, BNB fiyatının yükselişi engelleyen 618 dolarlık kritik direnci aştığı son beş günde kaydedilen %15’lik artıştan kaynaklandı. BNB’nin piyasa değeri şu anda 100 milyar doların üzerinde, bu da onu UBS, Dell ve Starbucks gibi şirketlerden daha büyük yapıyor.

Devamını oku: Changpeng Zhao Kimdir? Binance Eski CEO’suna Derin Bir Bakış

BNB Fiyat Analizi.
BNB Fiyat Analizi. Kaynak: Ticaret Görünümü

Ancak tüm zamanların en yüksek seviyesinin zamanlaması ilginç çünkü Binance’in kurucusu ve eski CEO’su CZ olarak da bilinen Chengpeng Zhao, bu Pazartesi dört aylık hapis cezasına başladı. CZ, bu yıl Nisan ayında suçunu kabul ettiği Banka Gizlilik Yasasını (BSA) ihlal ettiği için Kaliforniya’daki federal bir hapishanede hapsedildi.

Sorumluluk reddi beyanı

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle ve yalnızca genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. Okuyucunun web sitemizde bulunan bilgilere ilişkin yapacağı her türlü eylemin riski kesinlikle kendisine aittir.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/bnb-marks-new-all-time-high/

Diğer Yazılar

1 of 5.255

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir