BeinCryptoKriptohaber

BOOK OF MEME (BOME) Fiyatında Sırada Ne Var?

BOOK OF MEME (BOME) fiyatı makro ölçekte yükseliş eğilimi gösteriyor ancak mikro ölçekte düşüş eğilimiyle karşı karşıya.

Bitcoin ile paylaştığı azalan korelasyonla birlikte meme koinin yükselişinde bir duraklama yaşanabilir.

MEME KİTABI Yatırımcıları Hala İyimser

BOME fiyatı, yatırımcıların hâlâ bir yükseliş umut etmesinden dolayı elde ettiği faydadan yararlanabilir. Bu, varlığın haftalardır sürekli olarak pozitif seyreden fonlama oranında açıkça görülüyor.

Fonlama oranı, yatırımcılar arasında belirli bir süre içinde değiş tokuş edilen periyodik bir ödemedir. vadeli işlemler Sözleşme fiyatını spot fiyatla aynı hizada tutmak için sözleşme. Kalıcı sözleşmenin fiyatı ile dayanak varlığın fiyatı arasındaki farkı yansıtarak tüccarları fiyat dengesini korumaya teşvik eder.

Pozitif fonlama oranı, piyasada uzun vadeli sözleşmelerin hakimiyetine işaret eder. Negatif oranlar ise kısa vadeli sözleşmelerin çok daha baskın olduğunu gösteriyor. BOME durumundabirincisi, daha geniş pazarın düşüş eğilimine karşı koyar.

BOME Finansman Oranı.
BOME Finansman Oranı. Kaynak: Madeni para camı

Bu düşüş BOME ile dünyanın en büyük kripto varlığı Bitcoin arasındaki azalan korelasyondan kaynaklanıyor. BTC son birkaç günde iyi bir performans sergiledi ve son 48 saatte 70.000 doları aştı.

Devamını oku: Book Of Meme (BOME) Nasıl Satın Alınır ve Bilinmesi Gereken Her Şey

Bitcoin ile BOME korelasyonu.
Bitcoin ile BOME korelasyonu. Kaynak: Ticaret Görünümü

Dolayısıyla Bitcoin’den kopmak, meme coinin BTC’nin belirlediği yolu takip edemeyeceği anlamına gelecektir. Bu BOME’un fiyatını olumsuz etkileyebilir Çünkü Bitcoin şu anda yükselişte.

BOME Fiyat Tahmini: Konsolidasyon Önde

BOME fiyatının 0,013 dolardan işlem görmesi karışık sinyaller veriyor yatırımcılardan ve piyasadan kaynaklanmaktadır. Bu, altcoin için konsolidasyona neden olacak ve 0,014 ile 0,012 dolar arasında seyredecek.

Bu aralık geçmişte birçok kez hem destek hem de direnç olarak test edildi ve aynı durum tekrarlanabilir. Yükselen kanalın sağlam kalması durumunda, bu konsolidasyon bir kırılmaya neden olabilir ve BOME’u 0,016 doların üzerine çıkarabilir.

Devamını oku: Meme Kitabı (BOME) Fiyat Tahmini 2024/2025/2030

BOME Fiyat Analizi.
BOME Fiyat Analizi. Kaynak: Ticaret Görünümü

Ancak 0,012 dolarlık desteğin kaybedilmesi durumunda BOME fiyatı 0,011 dolara düşebilir. Eğer meme coin de bu destek seviyesinin altına düşerse nötr-yükseliş tezi geçersiz hale gelecektir.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/book-of-meme-bome-faces-consolidation/

Diğer Yazılar

1 of 5.263

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir