BeinCryptoKriptohaber

BTC İlk Haftalık “Altın Haç” Sinyalini Verdi. Galaxy Fox 3 Milyon Dolara Yakın

Editoryal Not: Aşağıdaki içerik BeInCrypto’nun görüşlerini veya görüşlerini yansıtmaz. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Lütfen herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

Bitcoin (BTC), altcoinlerin kuyrukta yer almasıyla tarihsel olarak piyasa rallilerine öncülük etti. Altcoinler için olumlu makro koşullar genellikle BTC yavaş ve istikrarlı kazançlar sağladığında veya uzun süre yanlara doğru hareket ederek altcoinlere hareket alanı sağladığında ortaya çıkar.

BTC’nin bu hafta haftalık zaman diliminde ilk ‘Altın Haç’ sinyalini vermesiyle birlikte piyasalar artan iyimserliği ve mevcut fiyat düzeltmelerinin potansiyel olarak tersine döndüğünü görebilir.

Ethereum, son zamanlarda ETF anlatı desteğiyle piyasadan daha iyi performans gösteriyor. Aynı anlatı, BTC’yi son birkaç ayda 25.000 dolardan 40.000 dolara çıkardı. Bu arada yeni memecoin projesi, Galaksi Tilki (GFOX), Hem GameFi hem de memecoin’ler mevcut boğa piyasasını yönlendiren popüler anlatılar arasında olmaya devam ederken popülerlik kazanan devam eden ön satışı 3 milyon dolara yaklaşıyor.

Bitcoin Altın Haçı Ortaya Çıkıyor

Altın Haç, 50 günlük hareketli ortalamanın 200 günlük hareketli ortalamayı geçmesiyle oluşan yükseliş yönlü bir kırılma formasyonudur. Bu durumda BTC, X’teki popüler trader Jelle’nin de belirttiği gibi, ilk haftalık Golden Cross’unu oluşturdu.

Bitcoin’in aylarca süren, neredeyse dikey yükselişinden sonra normal bir olay olan son düzeltmeye rağmen, bu model, olumlu fiyat hareketinin ilerlediğini gösteriyor. Her zaman muazzam bir artıştan önce gelen yarılanmanın bu yılın ilerleyen zamanlarında gerçekleşmesiyle birlikte 2024’te genel olarak olumlu bir izlenim var. Bu kripto-yerli olaya makroekonomik durum da eklendi ve Powell’ın bu yıl faiz indirimine başlaması bekleniyor.

Galaxy Fox Ön Satış

Galaxy Fox Yaklaşık 3 Milyon Dolar Topladı

Galaxy Fox’un birkaç haftada yaklaşık 3 milyon dolar toplama yeteneği kesinlikle anlatıların gücünden etkilendi. Ve bu ön satış, P2E ve memecoin bileşenlerini birleştiren hibrit bir yapıyı tanıtıyor.

GameFi’nin 2024’ün en büyük büyüme sektörlerinden biri olması bekleniyor ve şu anda GameFi şemsiyesi içinde küçük bir alt alan olan P2E projelerinde bir canlanma yaşanıyor. Galaxy Fox’un koşucu oyunu klasik özellikler içeriyor kazanmak için oyna En iyi oyuncuları ödüllendiren mali teşvik ve protokolün bu kısmı onu doğrudan GameFi anlatımında konumlandırıyor.

belirteç bilimi tasarım, memecoinler tarafından sıklıkla kullanılan klasik yakma kampanyasını ve vergilendirme sistemlerini bütünleştirir.

Protokol ayrıca oyun içi istatistik artışları sağlayan NFT’leri de içeriyor. NFT pazarı, gerçek dünya ürünleri ve stake ödülleri. Bu geniş pazar çekiciliği, kullanıcıların katılmasına neden olan başka bir faktördür ve bu yıl küçük sermayeler için performans beklentileri çok büyüktür.

Galaxy Fox Ön Satış

Kapanış Düşünceleri

BTC Spot ETF, kurumsal yatırımcılardan uzun vadeli fon akışı çağını başlattı ve Ethereum ETH onaylanırsa servet etkisi ortadan kalkabilir DeFiilk on kripto para biriminden herhangi birini tutmayı avantajlı hale getiriyor

Galaxy Fox hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz: Galaxy Fox Ön Satış | GFOX Telegram Topluluğu

Sorumluluk reddi beyanı

Bu makale sponsorlu içeriktir ve BeInCrypto’nun görüşlerini veya fikirlerini temsil etmez. Biz kurallara sadık kalırken Güven Projesi Tarafsız ve şeffaf raporlama kurallarına uygun olarak, bu içerik üçüncü bir tarafça oluşturulmuştur ve tanıtım amaçlıdır. Okuyucuların bu sponsorlu içeriğe dayanarak karar vermeden önce bilgileri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Advertorial, https://beincrypto.com/btc-flashes-first-ever-weekly-golden-cross-signal-galaxy-fox-verges-on-3-million/

Diğer Yazılar

1 of 3.375

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir