BeinCryptoKriptohaber

Bu Airdrop Tokenı Artan Dolandırıcılıkların Ortasında Nasıl %26 Düştü?

Kripto para piyasasındaki gerilemenin ortasında Wormhole tokenı zirveden yaklaşık %26 düştü. Bu düşüş, 617,3 milyon W tokenin 400.000’den fazla cüzdana dağıtıldığı, çok beklenen airdrop olayının ardından geldi.

Sonuç olarak bu, erken benimseyenleri ve katkıda bulunanları ödüllendirmeyi amaçlayan Solucan Deliği girişimi için çok önemli bir aşamaya işaret ediyordu. Solana ve Ethereum ekosistemler.

Dolandırıcılar Solucan Deliği Airdrop’undan Nasıl Yararlanıyor?

Solucan Deliği token lansmanı protokolün paydaşlarını merkezileştirmeyi amaçlamak üzere tasarlandı. Başlangıçta 1,8 milyarı mevcut olmak üzere 10 milyar token arzı sağladı. Solana Solana’daki Program Kitaplığı (SPL) belirteçleri.

Airdrop’un ardından, Binance gibi önde gelen kripto borsaları, OKX ve Kraken W tokenını listeledi. Ardından işlem hacmi son 24 saatte 1,6 milyar doları aştı. Bu, yeni listelenen tokenlerin alım satımına yönelik güçlü piyasa ilgisini yansıtıyor.

Bununla birlikte, piyasanın zorlu koşullarla mücadele etmesiyle birlikte, 1,86 dolara ilk yükseliş, bir gerilemenin gölgesinde kaldı. artan kimlik avı dolandırıcılıkları tokenin yeni keşfedilen popülerliğini hedefliyor.

Devamını oku: 2024 Yılında Yaklaşan En İyi Airdrop’lar

Solucan Deliği (W) Fiyat Performansı
Solucan Deliği (W) Fiyat Performansı. Kaynak: Ticaret Görünümü

Örneğin, zincirdeki hafiye ZachXBT, sosyal medya platformlarında uyarılar yayınladı. dolandırıcılık Solucan deliği hava atılımını çevreliyor. Airdrop olayından yararlanmayı amaçlayan bu kimlik avı planlarının karmaşık doğasına dikkat çekerek durumun aciliyetini vurguladılar.

ZachXBT, “Kimlik avı dolandırıcılığı gönderen yanıtlarda altın renkli onay işaretleri bulunan tonlarca hesap olduğuna dikkat edin” dedi. söz konusu.

Wormhole belirteci ile ilgili kimlik avı dolandırıcılıklarındaki artış, kripto para birimi alanındaki daha geniş bir sorunu yansıtıyor. Aslında, kripto dolandırıcıları çaldı 2024’ün yalnızca ilk çeyreğinde kimlik avı saldırıları yoluyla 64 milyon doların üzerinde para elde edildi.

Devamını oku: Dolandırıcılıkları Ortaya Çıkaran Kripto Sleuth ZachXBT Kimdir?

Bu olaylar, yatırımcılar arasında gelişmiş siber güvenlik önlemlerine ve dikkatliliğe duyulan kritik ihtiyacın altını çiziyor. Devam eden tehditlerin ve sağlamlığın öneminin bir hatırlatıcısıdır. güvenlik Dijital varlıkların korunmasına yönelik önlemler.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Harsh Notariya, https://beincrypto.com/wormhole-token-dips-26/

Diğer Yazılar

1 of 5.812

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir