BeinCryptoKriptohaber

Bu Altcoin 24 Saatten Kısa Bir Sürede Nasıl 100 Kat Arttı?

SatoshiVM’nin (SAVM) fiyatı, son token lansmanından sonra 100 katın üzerinde kayda değer bir artış yaşadı ve bu da erken yatırımcılar için önemli miktarda kar elde edilmesini sağladı.

SAVM, “BTC’de gerçek çekiş gücüne sahip ilk EVM uyumlu protokol” olarak tanımlandı. Blockchain ağının yerel akıllı sözleşme işlevselliği eksikliğinden kaynaklanan doğal sınırlamasını gidermek için sıfır bilgi (ZK) toplamalarından yararlanan bir Bitcoin katman 2 çözümüdür.

SAVM Token Lansmanında Öne Çıkanlar

SAVM token lansmanı 18 Ocak’ta başladı ve 19 Ocak’ta sona erdi. Sıçrama MarkasıLansmana 23.487 kişi katıldı; rastgele seçilen kazananlar SAVM aldı ve ILO kazananları ETH ödüllerini aldı.

Lansman sonrası, altcoin’in değeri hızla yükseldineredeyse 15 dolara ulaştı. Bu, projeyi kendi topluluklarında tanıtan çeşitli kripto para birimi etkileyicilerinin onaylarıyla desteklendi.

SatoshiVM Fiyatı
SatoshiVM Fiyat Performansı. Kaynak: CoinGecko

Bununla birlikte, tanınmış zincir araştırmacısı ZachXBT, topluluğu bu etkileyicilere potansiyel token tahsisleri konusunda uyardı ve dikkatli olmalarını tavsiye etti.

“Çok sayıda takipçisi olan etkileyiciler aynı anda bir proje lansmanından para kazanmaya başladığında, muhtemelen [because] tahsisleri var ve ucuz tokenlerini atacaklar,” ZachXBT uyardı.

Daha sonra blockchain araştırmacısı LookOnChain onaylanmış ZachXBT’nin uyarısı. SAVM ekibinin 248 etkileyici adresine 10,5 milyon dolar değerinde 1,2 milyon token (toplam arzın %11,5’i) tahsis ettiğini açıkladı. Bu adresler, varlıklarının %50’sinden fazlasını sattı veya devretti; geriye yalnızca 483.493 SAVM, yani 4,16 milyon dolar kaldı.

Bu satış faaliyetleri SAVM’nin fiyatını önemli ölçüde etkileyerek fiyatın yaklaşık 9,39 dolara gerilemesine neden oldu.

Yatırımcılar Fırsatları Yakalıyor

Bu arada, iki bilgili tüccar projenin ilk aşamalarından yararlanarak neredeyse 8 milyon dolar kar elde etti. Bu tüccarların, yeni başlatılan tokenleri hızlı bir şekilde satın almak için tasarlanmış bir keskin nişancı ticaret botu olan Banana Gun botunu kullandıkları bildirildi.

Buna göre LookOnChain, ilk tüccar lansman sırasında ilk SAVM satın alımını garanti altına almak için 141,66 ETH (yaklaşık 347.350 $) rüşvet verdi. Sonuç olarak tüccar, 2,61 milyon SAVM elde etmek için 681.000 dolara eşdeğer 277,66 ETH yatırımı yaptı.

SAVM
SAVM Tüccar. Kaynak: EtherTaraması

Satın alma sonrasında tüccar yaklaşık 2,16 milyon SAVM’yi 4,38 milyon dolara sattı ve dört farklı cüzdanda 3,07 milyon dolar değerindeki yaklaşık 450.000 SAVM’yi elinde tuttu. Bu tüccarın genel kârı yaklaşık 6,77 milyon $ seviyesinde bulunuyor ve bu da ilk 681.000 $’lık yatırımın önemli bir getirisini yansıtıyor.

Benzer şekilde, ikinci tüccar paralı SAVM tokenlarının ikinci satın alımını garanti altına almak için 121,07 ETH (yaklaşık 296.863 $) tutarında rüşvet verildi. Tüccar, 456.983 SAVM elde etmek için ücretler dahil 521.000 dolara eşdeğer 211.07 ETH yatırımı yaptı. Daha sonra 602 ETH karşılığında 444.483 SAVM sattı (1,49 milyon dolar), ancak 125.000 dolar değerindeki yaklaşık 12.500 SAVM’yi elinde tuttu.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Oluwapelumi Adejumo, https://beincrypto.com/altcoin-skyrocketed-24-hours/

Diğer Yazılar

1 of 3.375

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir