BeinCryptoKriptohaber

Bu Borsa Bitcoin ve Ethereum ETN’leri Listeleyecek

Londra Menkul Kıymetler Borsası (LSE), kapılarını kripto para birimi Exchange Traded Notes (ETN’ler), özellikle de Bitcoin ve Ethereum ticaretine açma planlarını doğruladı.

Bu stratejik hamle, borsanın geleneksel sağlamlığını kripto para piyasasıyla harmanlayarak finansal inovasyonda çok önemli bir anı işaret ediyor.

Kripto ETN’ler Londra Borsasına Geliyor

Lansman, temel izahnamelerin Mali İdare Otoritesi (FCA) tarafından onaylanması şartına bağlı. Bu, bu finansal araçların Ana Piyasada ve FCA’nın Resmi Listesinde listelenmesi için gerekli bir adımdır. karar Ticaretin başlangıcını 28 Mayıs 2024’ün sonuna ayarlamak kasıtlıdır. Başlangıçtan itibaren maksimum sayıda ihraççıyı dahil etmeyi amaçlamaktadır.

Bu zamanlama değerlendirmesi aynı zamanda ihraççılara Kripto ETN’de ayrıntılı olarak açıklanan kapsamlı gereklilikleri karşılamak için yeterli zaman tanır. bilgi notu. Ayrıca, uyumluluğu özetleyen bir mektup da dahil olmak üzere bir Kripto ETN programı oluşturmak için gerekli belgeleri hazırlamalarına da olanak tanır.

Ayrıca, bu lansmanın bir parçası olmak isteyen ihraççıların 15 Nisan 2024’e kadar belirli ayrıntıları göndermeleri gerekiyor.

Londra Menkul Kıymetler Borsası, “Bu tarihi seçerken, ihraççıların Crypto ETN bilgi formunda ayrıntılı olarak açıklanan değerlendirme gerekliliklerini karşıladığından emin olmamız gerektiğini dikkate aldık” diye yazdı.

Bu titiz hazırlık, LSE’nin listelenen tüm Kripto ETN’lerin en yüksek şeffaflık ve mevzuat uyumluluğu standartlarını karşılamasını sağlama konusundaki kararlılığını yansıtmaktadır. Ancak 22 Mayıs 2024 tarihine kadar bu kurallara uymayan ihraççılar, ilk işlem gününde katılamayacak.

Devamını oku: 2024’ün Yeni Başlayanlar İçin En İyi 10 Kripto Borsası ve Uygulaması

Bu girişim, kripto para birimlerinin ana finansal piyasalara entegre edilmesine yönelik önemli bir adımdır. Aynı zamanda şunları da yansıtır: Londra Menkul Kıymetler Borsası’nın kriptodaki otoriter duruşuYatırımcının korunmasını ve pazar bütünlüğünü sağlarken yeniliği teşvik etmek.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyucuların bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Bary Rahma, https://beincrypto.com/london-stock-exchange-launch-crypto-etn/

Diğer Yazılar

1 of 3.914

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir