BeinCryptoKriptohaber

Bu Borsa SUI Ağı Üzerine Kurulacak

Atina Borsa Grubu (ATHEX), Elektronik Kitap Oluşturma (EBB) özelliğinin kullanıma sunulmasını değerlendiriyor Sui blok zinciri.

Bu girişim, blockchain teknolojisinin geleneksel borsa mekanizmalarına ilk kez entegre edildiğini gösteriyor. Yunan ATHEX, Sui’nin öncüleri olan Mysten Labs ile stratejik bir ortaklık aracılığıyla, borsaların dünya çapındaki işleyişini bozmayı hedefliyor.

ATHEX’in bağış toplama cephaneliğinin temel taşı olan EBB, yeni ve köklü şirketler için devredilebilir menkul kıymetlerin listelenmesini kolaylaştırır. ATHEX’in mevcut ticari sipariş yönlendirme sisteminde yer alan bu işlevsellik, finansmana ihtiyaç duyan şirketler için likidite sağlıyor.

Bu menkul kıymetler Sui ağına geçiş yapılarak dijital sertifikalar olarak basılacak. Bu nedenle benzersiz övünme güvenlikaktarılabilirlik ve şeffaf bir saklama zinciri.

Sui’nin ağı, ATHEX’e müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için gereken güçlü performansı sunuyor. Dahası, Sui’nin daha geniş internete benzeyen merkezi olmayan yapısı, kesintilere karşı dayanıklılık sağlıyor. Bu yedeklilik, ATHEX platformundaki yatırımcıların olası sistem arızalarından etkilenmemesini sağlamak açısından çok önemlidir.

Devamını oku: Sui Blockchain Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Ancak bunun ortasında duyuruSUI tokeni bir düşüş trendi gördü ve 1,45 doların altına düştü. Süper Trend göstergesine göre, düşüş eğilimine yönelik bu değişim, dikkatleri 1,60 dolarlık direnç seviyesine yöneltiyor. Bu eşiğin ihlal edilememesi, SUI’nin daha düşük seviyelere, muhtemelen 1,17 dolara kadar geri dönmesine neden olabilir.

SUI Fiyat Performansı
SUI Fiyat Performansı. Kaynak: Ticaret Görünümü

Bu piyasa hareketlerine rağmen, Yunan borsası ATHEX ve Sui arasındaki işbirliği, geleneksel finans piyasalarını blockchain inovasyonuyla birleştirmede ileriye doğru atılan cesur bir adımı temsil ediyor. Aslında öyle bir gelecek vaat ediyor ki Borsalar daha verimli çalışıyorgüvenlik ve şeffaflık.

Sorumluluk reddi beyanı

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle ve yalnızca genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. Okuyucunun web sitemizde bulunan bilgilere ilişkin yapacağı her türlü eylemin riski kesinlikle kendisine aittir.

kaynak: David Thomas, https://beincrypto.com/stock-exchange-build-sui-network/

Diğer Yazılar

1 of 3.902

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir