BeinCryptoKriptohaber

Bu DeFi Protokolünün TVL’si Neden 7 Günde %170 Arttı?

EigenLayer, merkezi olmayan finansta bir yeniden alım protokolü (DeFi) sektörünün Kilitli Toplam Değeri (TVL) geçtiğimiz hafta %171 gibi etkileyici bir artış gösterdi.

2023 yılında başlatılan protokol kısa sürede dikkatleri üzerine çekti. DeFi çeşitli faktörlerden dolayı topluluk.

EigenLayer 5. En Büyük DeFi Protokolü Oldu

Buna göre DeFiLlamaEigenLayer’ın TVL’si şu anda 5,67 milyar dolar seviyesinde bulunuyor ve bu rakamı geride bırakıyor endüstrinin güçlü Uniswap’i ve TVL ile ilgili küresel olarak en büyük protokoller arasında beşinci sırayı güvence altına almak.

TVL’deki bu artış, EigenLayer’in token yeniden alımını geçici olarak sürdürme ve her token için TVL sınırlarını ortadan kaldırma yönündeki son stratejik kararıyla yakından bağlantılı. 9 Şubat 20:00 UTC’ye kadar geçerli olan bu cesur hamle, protokol içinde bir hareketlilik dalgasına yol açtı.

EigenLayer, “Bu kez duraklatma geçici olsa da önümüzdeki aylarda duraklatma ve sınırlamalar kalıcı olarak kaldırılacak” dedi. söz konusu.

Devamını oku: EigenLayer Nedir?

EigenLayer Toplam Değer Kilitli (TVL)
EigenLayer Toplam Değer Kilitli (TVL). Kaynak: DefiLlama

DeFi ekosisteminin tamamı şu anda güçlü bir yeniden canlanma yaşıyor, Platformlar arasında kilitlenen toplam değer şaşırtıcı bir şekilde 65 milyar dolara yükseldi. Bu, son 18 ayın en yüksek seviyesine işaret ediyorDeFi girişimlerine olan ilginin ve güvenin yeniden canlandığını gösteriyor.

Bu yeniden dirilişin arkasındaki dikkate değer itici güç ise Ethereum’un Proof-of-Stake’e geçişi Bu önemli değişim, Ethereum madenciliğini staking ile değiştirerek staking ödülleri ve geliştirilmiş ana ağ için yeni yolların kilidini açtı. güvenlik. Ancak evrim bununla bitmedi Ethereum stake etme. Ağ, EigenLayer’ın DeFi alanında önemli bir oyuncu olarak ortaya çıkmasıyla birlikte genişlemeye devam etti.

EigenLayer, halihazırda stake edilmiş Ethereum’un diğer ana ağ unsurlarına güvenlik sağlamak için kullanılabileceği yeni bir konsept olan Ethereum yeniden alım konusunda ön saflarda yer alıyor. Buna köprüler, protokoller, kehanet ağlar ve ölçeklendirme çözümleri. Bu çığır açan yaklaşım, stake yapanların bu varlıklardan ek ödüller elde etmelerine ve kazançlarını etkili bir şekilde birleştirmelerine olanak tanır.

Devamını oku: Ethereum Yeniden Alma: Nedir ve Nasıl Çalışır?

Airdrop avcıları da EigenLayer’ın başarısına katkıda bulundu. Orada EigenLayer’dan bir hava saldırısının yoğun beklentisi. Bu nedenle DeFi topluluğu, uygunluk şanslarını artırmak için stake edilmiş Ethereum’larını EigenLayer’a yatırıyor.

kaynak: Harsh Notariya, https://beincrypto.com/defi-protocol-tvl-skyrockes/

Diğer Yazılar

1 of 3.259

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir