BeinCryptoKriptohaber

Bu Elon Musk Memecoin Neden %3.400 Arttı?

Neuralink (NLINK) kripto tokeni, Elon Musk’un Neuralink cihazının başarılı bir şekilde implante edilmesinin ardından %3.400 arttı. Yeni cihazın ilk insan denemesinden geçmesiyle varlığın fiyatı 0,00000000000003508 dolara yükseldi.

Musk, ilk implant alıcısının durumunun iyi olduğunu duyurmasının hemen ardından token yükselişe geçti. NLINK tokeninin şu anda Elon Musk ile hiçbir bağlantısı yok ve sadece başka bir memecoin.

Elon Musk Kripto Fütüristik Teknolojide Kullanılıyor

NLINK tokeni, kripto para birimlerini fütüristik teknolojilerle birleştirmek için 2018 yılında başladı. 420 katrilyonluk sınırlı bir arzı var ve elektrikli araç şarjını ve karbon emisyonlarını yönetmek için kullanılıyor. blok zinciri altyapısı. Tokenin bir özelliği var Piyasa kapitalizasyonu 176.053 $ tutarındadır ve BNB Chain’in BEP20 token standardına uygundur.

Devamını oku: Tokenomik Açıklaması: Kripto Para Tokenlarının Ekonomisi

Bir isim paylaşmasına rağmen tokenin Musk’un son projesinde resmi bir rolü olup olmadığına dair bir bilgi yok. Jeton en son bir tarihte kullanıldı merkezi olmayan özerk organizasyon Elektrikli araç altyapısının ticarileştirilmesi.

Devamını oku: Güvenlik ve Yardımcı Program Tokenları Arasındaki Fark Nedir?

elon musk kripto sinir bağlantısı
Neuralink İmplantı | Kaynak: İşletme İçeriği

Neuralink, beyni ve bilgisayarı birbirine bağlayan bir çiptir engelli kişilerin uzuvlarını kullanmalarına yardımcı olmak. Bunun modern eşdeğeri Tıklama düzeneği teorik fizikçi Stephen Hawking Musk konuşurken tweet attı.

“İlk kullanıcılar uzuvlarını kullanma yeteneğini kaybedenler olacak. Stephen Hawking’in bir hızlı daktilodan veya müzayedeciden daha hızlı iletişim kurabildiğini hayal edin. Amaç budur.”

Neuralink ve bilgisayar kablosuz olarak veri alışverişinde bulunuyor. Deneme aşamasında, beyin-bilgisayar arayüzü uzmanı Andrew Jackson, elektroniğin gelişmiş olduğunu ancak sinir biliminin temel düzeyde olduğunu söyledi.

“Bu sağlam bir mühendislik ama vasat bir sinirbilim.”

Musk, DOGE ile Kripto Ölümsüzlüğünü Sağlamlaştırıyor

Musk, birden fazla kripto para biriminin bilgisinde yer aldı. Dogecoin hakkındaki tweetleri, Billy Markus ve Jackson Palmer tarafından geliştirilen bir memecoin, genellikle fiyat katalizörleri olmuştur.

elon musk kripto doge
DOGE Fiyat-Misk Tweet Korelasyonu | Kaynak: Blockchain Araştırma Laboratuvarı

Musk, 2021 yılında Burnt Hair adında yeni bir parfüm piyasaya sürdü. DOGE’yi kabul eden ödeme yöntemi olarak. Musk ayrıca halka açık olarak onaylanmış Bitcoinelektrikli araç şirketi Tesla’da bunu bir ödeme yöntemi olarak kabul ediyor.

Musk, GROK’un yaratılmasında etkili oldu. Adını bir yapay zeka aracından alan token Geçen yıl X tarafından geliştirildi. X’in 2023’te yazılımı başlatmasından sonraki 24 saat içinde token 0,02270000000000000 $’a yükseldi. GROK şu anda bu toplamdan yaklaşık %88 düşüşle 0,003722 $ seviyesinde el değiştiriyor.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyucuların bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: David Thomas, https://beincrypto.com/elon-musk-neuralink-crypto-surges/

Diğer Yazılar

1 of 3.309

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir