BeinCryptoKriptohaber

Bu Etkileyici Gala Oyunları İçerik Oluşturucu Programına Başladı

135.700 takipçiye sahip bir Web3 çevrimiçi sosyal medya fenomeni, Gala Games’in içerik yaratıcısı programı kapsamındaki sözleşmesinin feshedildiğini duyurdu.

Spekülasyon, Martinez’in feshinin token fiyatları hakkındaki konuşmalarla bağlantılı olma ihtimali etrafında dönüyor. Bu arada web sitesi, içerik oluşturucu programına kaydolmanın 2 dakikadan az sürdüğünü belirtiyor.

Web3 fenomeni Jesus Martinez, içeriğinden artık oyun devi tarafından para kazanılmamasına rağmen, takipçilerine Gala Games’te içerik oluşturmaya devam etmeyi planladığını açıkladı:

“Gala topluluğuna olan bağlılığımı gösteren bir video hazırladım ve buna devam edeceğim. Gala Oyunları desteği olsa da olmasa da, topluluğumun ihtiyaç duyduğu bilgileri almasını ve bana gelmeye devam etmesini sağlayacağım.”

Youtube'da Jesus Martinez.  Kaynak: Jesus Martinez/Youtube
Youtube’da Jesus Martinez. Kaynak: Jesus Martinez/Youtube

Ancak Martinez vurguluyor İçerik oluşturucu programını tazminat amacıyla hiçbir zaman üstlenmediğini, dolayısıyla fesih işleminin onu mali olarak etkilemediğini söyledi.

X hakkındaki yorumlar Martinez’in işaret edebileceğini öne sürdü belirli kripto belirteçleri ve fiyatları. Ancak Gala Games bu iddiaları doğrulamadı.

Bu arada bir Youtube videosunda Martinez şunu belirtti: Gala Games ayrılmaya çalışıyor bir süredir “yatırım getirisi” sağlayan içerik oluşturuculardan.

Devamını oku: Kripto Pazarlamacılar Twitter’ı (X) Kendi Avantajlarına Nasıl Kullanabilir?

Martinez’in uzun gönderisi testere Takipçilerinden gelen pozitiflik. Bazı kullanıcılar onun “uzaydaki en çalışkan çalışanlar” olduğunu belirtirken, diğerleri Martinez’in Gala için ne kadar çok şey yaptığını söyledi.

Genç Kripto Sahipleri Etkileyicilerden Şeffaflık İstiyor

Bununla birlikte, her kripto için sürekli olarak pozitifliği ve iyimser fiyat tahminlerini destekleyen bir kitle var gibi görünüyor.

Bununla birlikte, özellikle gençler arasında yer alan bir kesim, kripto pazarlamaya daha şeffaf ve dengeli bir yaklaşıma yöneliyor.

Devamını oku: Kripto Pazarlama Gerçeği: Reklam Sonuçları Satın Alamaz

Değişken piyasaları ve son yıllarda alanda görülen kötü aktörlerin miktarı göz önüne alındığında, bu özellikle kripto için geçerli.

Geçen yıl BeInCrypto şunu bildirmişti: YouTube hakim platform olarak duruyor Z kuşağının tercih ettiği platformlar arasında. Ancak Instagram, TikTok ve Snapchat’in tümü Z kuşağının kayda değer varlığına sahip. Bu nedenle, kripto pazarlamacıları çok platformlu kampanyaları kullanın Bu farklı kitleye etkili bir şekilde ulaşmak.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyucuların bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Ciaran Lyons, https://beincrypto.com/jesus-martinez-influencer-gala-games-content-creator/

Diğer Yazılar

1 of 3.259

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir