BeinCryptoKriptohaber

Bu Faktörler 25 Bin Dolarlık Ethereum Fiyat Tahminini Etkileyecek mi?

İki önemli kripto analisti, Ethereum’un katılım hunisindeki birkaç noktaya dikkat çekerek, Ethereum (ETH) fiyatının bu yıl olumlu bir ivme kazanacağına dair bir tahminde bulundu.

Ethereum için çeşitli spekülatif fiyat dalgalanmalarının ortasında, bu yılın ortasından önce spot Ethereum borsa yatırım fonu (ETF) için ufukta potansiyel bir onay var.

Bu Ethereum Özellikleri Fiyatı Arttırabilir

Kripto girişim şirketi Framework Ventures’ın kurucu ortağı Vance Spencer, X’te (eski adıyla Twitter) yakın zamanda yayınlanan bir gönderide, ileri sürülen Ethereum platformuna entegre edilen katman-2 çözümlerinin bu yıl diğer blok zincirlerinin rekabet etmesini zorlaştıracağı belirtiliyor.

“Ethereum katılım hunisi – Gaming L2’lerle rekabet etmek zor olacak (IMXRonin) – Kurumsal L2’ler (Base, Worldcoin) – Sosyal L2’ler (LensFarcaster) – Diğer tüm (yüzlerce?) L2, kullanıcı kazanmak için token dağıtıyor.”

Spencer, hepsinin ETH’yi “temel para birimi” olarak kullanacaklarını tahmin ediyor.

DeFi Tanınmış bir kripto analisti olan baba, Paylaşıldı bu içgörüleri 156.000 takipçisiyle paylaşıyor. Yaklaşan boğa döngüsüne ilişkin fiyat tahmini konusunda yükseliş duruşu sergilemesinin birçok nedeninden birinin bu olduğunu yineledi.

“ETH’nin bu döngüde 20 bin ila 25 bin dolara yükseldiğini görmemin birçok nedeninden biri.”

Yayınlandığı tarihte Ethereum’un fiyatı 2.290 dolardır. DeFi Babamın tahmini, meyve vermesi durumunda Ethereum’un fiyatında %800 ila %1.000 oranında bir artış anlamına geliyor.

Ethereum Fiyat Tablosu 1 Aylık.  Kaynak: BeInCrypto
Ethereum Fiyat Tablosu 1 Aylık. Kaynak: BeInCrypto

Devamını oku: Ethereum (ETH) Fiyat Tahmini 2024/2025/2030

Son Zamanlardaki Ethereum Fiyat Spekülasyonları

BeInCrypto kısa süre önce Standard Chartered Bank’ın ABD SEC’in Mayıs ayında bir spot Ethereum ETF’sini onaylayacağını öngördüğünü bildirdi.

Ayrıca, finans kurumu şunu düşünüyor: düzenleyici sürenin tamamını kullanacak23 Mayıs’ta karar verilecek.

Devamını oku: Solana ve Ethereum: Nihai Karşılaştırma

Bitcoin, Bitcoin ETF onayının açıklanmasının ardından yaklaşık %10 oranında düşüş yaşadı.

Ancak bu düşüş büyük ölçüde önemli miktarda yatırımcının GBTC hisselerini satmasından kaynaklanıyor.

Bu arada Standard Chartered araştırma analisti Geoff Kendrick iyimser senaryonun farklı olacağını Ethereum ETF’leri ile.

Ethereum Trust’ın şunu iddia ediyor: komut vermiyor Ethereum ile aynı pazar payı Bitcoin Trust’ın Bitcoin için yaptığı gibi.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Ciaran Lyons, https://beincrypto.com/ethereum-price-prediction-defi-dad-vance-spencer/

Diğer Yazılar

1 of 3.308

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir