BeinCryptoKriptohaber

Bu Güncelleme Neden Shiba Inu (SHIB) Fiyatını Arttıracak?

Shiba Inu’nun arkasındaki topluluk (ŞİBHalk dilinde Shib ordusu olarak bilinen, meme coin’in Katman 2 ağı Shibarium’da önemli bir gelişmeyi sabırsızlıkla bekliyor.

Beklenen bu dönüm noktasının, SHIB’in fiyat performansını ve ağdaki çeşitli temel ölçümleri önemli ölçüde etkilemesi bekleniyor.

Shibarium’un ‘Önemli’ Sonraki Adımı

Geçen hafta Shibarium’un otomatik yanma özelliği şu şekildeydi: konuşlandırıldı Puppynet test ağında kullanımlarını daha da artırıyor. Ancak Shiba Inu pazar analisti Lucie yakın zamanda bu ekosistem için daha fazla güncellemenin geleceğini ima etti.

Bu güncellemelerin tam olarak uygulandığında performansı artıracağını öne sürdü Şibaryum‘nin Kilitli Toplam Değeri (TVL) ve özel SHIB meraklıları için genel deneyimi geliştirin.

“Shibarium için çok önemli bir adımın eşiğindeyiz ve sadece otomatik yanmalardan bahsetmiyorum. Bu, TVL’yi artıracak ve SHIB’e sadık olanlara bir yuva sağlayacak,” dedi Lucie söz konusu.

Shibarium piyasaya sürülmesinden bu yana yaygın bir şekilde benimsendi ve başarıyla büyüdü. Ağ, Gate.io gibi büyük kripto para birimi oyuncularıyla ve işlem hacimleriyle entegre oldu yakın zamanda 300 milyonu geçti.

Şibaryum verileri
Shibarium Anahtar Metrikleri. Kaynak: Shibarium taraması

Lucie yaklaşan güncellemelerle ilgili belirli ayrıntıları açıklamaktan kaçınırken topluluk üyeleri şunu tahmin etti: gelişme SHIB kimliği etrafında dönüyor. SHIB kimliği, kullanıcılara tüm Shiba Inu projelerinde tutarlı bir kimlik sağlayacak şekilde tasarlanacaktır.

“Shib Adı biçimindeki Shibdentity’niz, günümüzün birbirine bağlı dünyasında çok önemli olan dijital varlığınızı oluşturmak ve sürdürmek için güvenli, birleşik bir yol sunacak. Aynı zamanda Web3 yolculuğunuzu geliştirecek, daha fazlasını yapmanız ve daha fazlası olmanız için sizi güçlendirecek,” Shiba Inu’nun arkasındaki ekip üyeleri söz konusu bir gönderide.

Bu gelişme, dijital varlık ekibinin çabalarıyla uyumludur. çok yönlü bir blockchain ağına dönüşmek.

Shiba Inu (SHIB) Fiyatı Yükseliyor

Potansiyel güncellemeye ilişkin iyimserlik, SHIB’in son dönemdeki düşüş performansını etkili bir şekilde dengeledi.

Gerçekten de BeInCrypto verileri, dijital varlığın geçtiğimiz gün %0,03’lük mütevazı bir artışla 0,00000903 dolara ulaştığını gösteriyor. Bu, SHIB’in geçtiğimiz haftadaki %4’lük düşüşüne ve son 30 gündeki %16’lık daha önemli düşüşe kıyasla dikkate değer bir tersine dönüşe işaret ediyor.

SHIB Fiyatı
SHIB Fiyat Performansı. Kaynak: BeInCrypto

Bu arada sektör analistleri öngörmek Bu olumlu gidişatın önümüzdeki ay da devam etmesi bekleniyor. Onlara göre, içeriye girişler Bitcoin borsada işlem gören fon (ETF) SHIB gibi diğer kripto para birimlerine de sızabilir.

Bir piyasa analisti, “Günün sonunda, SHIB’lerini indirimli fiyatlarla satanlar tükenecek, SHIB aşırı satılacak ve ShibaInu anka kuşu gibi yeniden yükselecek” dedi. yazdı.

Bu iyimser tahminlere rağmen, kripto pazarının doğası gereği öngörülemezliğini kabul etmek çok önemli.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyucuların bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Oluwapelumi Adejumo, https://beincrypto.com/shiba-inu-shibarium-update/

Diğer Yazılar

1 of 3.309

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir