BeinCryptoKriptohaber

Bu Kripto Şirketi 56,8 Milyon Poligon (MATIC) Satacak

İflas süreçlerinin ortasında, kuşatılmış kripto para birimi firmaları FTX ve Celsius Network, dijital varlık portföylerini aktif olarak elden çıkarıyor.

Geçtiğimiz hafta, bu firmalar 150 milyon doların üzerinde kripto para birimini çeşitli kripto ticaret platformlarına taşıdı.

Celsius Network’ten 45 Milyon Dolarlık Polygon Token Transferi

Celsius Network ve FTX’in satış eğilimi bu hafta da devam etti. Sıkıntılı kripto para sağlayıcısı Celsius Network, 56,8 milyon Polygon’u taşıdı MATİK 44,5 milyon dolar değerindeki tokenler kripto borsalarına dağıtılacak.

Önde gelen blockchain analitik firması Spot On Chain rapor edildi firmanın halihazırda 25,7 milyon dolara eşdeğer 34,09 milyon MATIC’i Binance’e taşıdığını söyledi. Bu son işlem, önceden 25,75 milyon MATIC transferi ile birleştiğinde toplam hareketi 56,8 milyon MATIC’e getiriyor. Dolayısıyla son üç günde toplam 44,5 milyon dolar oldu.

Santigrat poligon işlemleri
Celsius Network’ün Poligon İşlemleri. Kaynak: SpotonZincir

Bu işlemler, Polygon’un ekosistemindeki kayda değer bir gelişmenin ardından gerçekleşti. Aslında, Polygon’un CDK’sı (açık kaynaklı bir Katman 2 (L2) geliştirme kiti) ve Near’ın Veri Kullanılabilirliği platformu, kullanıcı işlem maliyetlerinde devrim yaratmaya hazırlanıyor. Buna göre Polygon’un kurucu ortağı Sandeep Nailwalbu entegrasyon olağanüstü derecede düşük bir maliyetle (Ethereum ana ağından yaklaşık 8.000 kat daha düşük) işlemleri kolaylaştıracak.

FTX ve Alameda, 15 Milyon Doların Üzerinde Kripto Parayı Tasfiye Ediyor

FTX ve Alameda 15 milyon dolarlık kripto para birimini daha Binance ve Wintemute’a taşıdı. Aktarılan varlıklar Wrapped gibi popüler dijital para birimlerini içeriyordu Bitcoin Ve Ethereum.

Bu işlem, ABD Temyiz Mahkemesinin FTX’in çöküşünü araştırmak üzere bağımsız bir denetçiyi onaylamasının ardından geldi. Mahkeme 19 Ocak’ta kararFTX iflas sürecini denetleyen ABD Mütevelli Heyeti tarafından başlatılan soruşturma, iflas mahkemesinin başlangıçta ek soruşturma talebini reddetmesinin ardından geldi.

Devamını oku: Ünlü FTX Kurucu Ortağı Sam Bankman-Fried (SBF) Kimdir?

Mahkeme, müfettişin borçluyla herhangi bir çıkarı veya önceden ilişkisi olmaması gerektiğini belirtti. Bunun yanı sıra kararda şunlara da dikkat çekildi: FTX avukatları Sullivan ve Cromwell’in tarihi derneği, daha önce FTX’te ön dilekçe danışmanı olarak görev yapmıştı.

“FTX’in çöküşü, dünya çapındaki yatırımcıları için yıkıcı kayıplara neden oldu, ancak aynı zamanda gelişen ve istikrarsız kripto para birimi endüstrisi için de sonuçları artırdı. Örneğin, FTX Grubunun FTX ve Alameda Research’ün değerini şişirmek için kendi kripto para birimi tokenlerini (FTT’leri) kullanmasına ilişkin bir soruşturma, bu uygulamayı daha fazla incelemeye tabi tutabilir ve böylece potansiyel yatırımcıları diğer kripto para şirketlerindeki açıklanmayan kredi riskleri konusunda uyarabilir.” Felipe Restrepo yazdı.

Ayrıca mahkeme, İflas Kanunu’nun borçlunun borcunun 5 milyon doları aşması durumunda bir denetçi atanmasını gerektirdiğini vurguladı. Sonuç olarak FTX’e yönelik bağımsız bir soruşturmanın, halkın çıkarlarını korurken acil sorunları da ele alacağını belirledi.

“Çok ihtiyaç duyulan açıklamayı sağlamanın yanı sıra, soruşturma ve inceleme raporu [will] Yargıç Restrepo, İflas Mahkemesinin FTX Grubunun yeniden yapılanma planını onaylarken daha fazla kamu çıkarını dikkate alma fırsatına sahip olmasını sağlayacak” diye ekledi.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Oluwapelumi Adejumo, https://beincrypto.com/crypto-company-sell-polygon-matic/

Diğer Yazılar

1 of 3.308

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir