BeinCryptoKriptohaber

Bu Meme Coin Yakında PEPE’yi Tahtından Edebilir

Dogwifhat (WIF) fiyatı arttı yıldız son iki haftayı yönetin, meme coin tüm zamanların iki yeni en yüksek seviyesine işaret ediyor.

Bu olağanüstü yükselişle birlikte kripto para birimi PEPE’yi geride bırakmaya biraz daha yaklaştı ve görünüşe bakılırsa bu yakın zamanda gerçekleşebilir.

Dogwifhat PEPE’yi Devraldı

Meme paraları dünyasında Dogwifhat fiyatı yükseliş PEPE sahipleri için endişe ortamı yarattı. Bunun nedeni, WIF’in toplam piyasa değerinin 3 milyar doları aşması ve şu anda PEPE’yi geride bırakmaya yakın olmasıdır. Birincisinin piyasa değeri 3,17 milyar dolar iken ikincisinin toplam değeri 3,36 milyar dolar.

Bu ters çevirme gerçekleşirse PEPE dünyanın üçüncü en büyük meme coin’i olma konumunu kaybedecek ve WIF onun yerini alacaktı.

Dogwifhat ve PEPE Piyasa Değeri.
Dogwifhat ve PEPE Piyasa Değeri. Kaynak: Ticaret Görünümü

Devamını oku: Dogwifhat (WIF) Fiyat Tahmini 2024/2025/2030

Bu Solana tabanlı meme parası Teknik göstergelerin gösterdiği gibi ilginç bir şekilde boğa koşusuna daha yeni başlıyor. Göreceli Güç Endeksi (RSIFiyat hareketlerinin hızını ve değişimini ölçen bir momentum osilatörü halihazırda yükseliş bölgesinde.

Ayrıca, Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama (MACD) göstergesi de yükseliş eğilimi gösteriyor. Bu, yükseliş ve düşüş eğilimlerini tanımlamak için kullanılan trendi takip eden bir momentum göstergesidir. Şu anda WIF yükseliş eğilimi başlatmaya yakın.

Dogwifhat RSI ve MACD.
Dogwifhat RSI ve MACD. Kaynak: Ticaret Görünümü

Bu, meme coin için daha fazla fiyat artışına neden olabilir.

WIF Fiyat Tahmini: Düşüşü Önleyebilir mi?

Dogwifhat fiyatı şu anda 3,18 dolarson 24 saatte tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,24 doları belirleyemedikten sonra düşüşe geçti. Yükseliş ivmesi hızlanırsa ve WIF PEPE coini geçmeyi başarırsa fiyat artışı devam edebilir.

Sonuç olarak, WIF fiyatı 3,50 dolara dokunabilir ve daha da yükselebilir.

WIF/USDT 1 günlük grafik.
WIF/USDT 1 günlük grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Devamını oku: Dogwifhat (WIF) Nasıl Satın Alınır ve Bilinmesi Gereken Her Şey

Öte yandan bu düzeltme durmazsa meme coin 2,73 dolara düşebilir. Bu destek çizgisi 50 günlük Üstel Hareketli Ortalama (EMA) ile kesişiyor ve bunu kaybetmek, WIF’yi 2,50 dolara gönderebilecek yükseliş tezini geçersiz kılacaktır.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/meme-coin-could-dethrone-pepe/

Diğer Yazılar

1 of 3.982

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir