BeinCryptoKriptohaber

Bu Memecoin Piyasa Değerinde PEPE’yi Geride Bırakarak Üçüncü Sırada

Solana Dogwifhat’ın (WIF) Cuma günü piyasa değerinin 4 milyar dolara ulaştığına tanık olmasıyla meme parası sezonu devam ediyor.

WIF, Cuma sabahı Solana’nın en son köpek temalı memecoin’inden tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4 dolara ulaştı.

Dogwifhat Memecoin Piyasa Değeri Sıralamasında Üçüncü Sıraya Yükseldi

Son fiyat artışı sırasında WIF, PEPE’yi geçerek sıralamada üçüncü oldu. Solana’nın ilk köpek temalı meme parası artık kendisini WIF’in arkasında buluyor. Şu anda BONK, WIF’in neredeyse yarısı kadar bir piyasa değerine sahip.

Memecoin Sıralaması.
Memecoin Sıralaması. Kaynak: CoinGecko

Kasım 2023’te 0,0000021 $ gibi cılız bir fiyatla piyasaya sürülen WIF, kripto sektöründe çok hızlı bir yükseliş gördü ve toplam piyasa değeri sıralamasında 40’a kadar yükseldi.

dogwifhat Fiyat Tablosu
dogwifhat Fiyat Tablosu. Kaynak: Dexscreener

Solana memecoin’lerinin popülaritesi artmaya devam ediyor. Solana bazlı tokenların alım satımına olan ilginin artması, daha ucuz olmasından kaynaklanıyor gaz ücretleri. Ethereum’un henüz üstesinden gelemediği bir şey. Solana’nın son zamanlarda Kilitli Toplam Değeri (TVL) 4 milyar doları kırdı ve ilginin artmaya devam etmesiyle şu anda 4,5 milyar dolar seviyesinde bulunuyor.

Devamını oku: Dogwifhat (WIF) Fiyat Tahmini 2024/2025/2030

1. kademeye göre son listeleme Binance ve KuCoin gibi borsalar Kendisini web sitesinde “GERÇEKTEN SADECE ŞAPKALI BİR KÖPEK” olarak tanımlayan projeye yalnızca güvenilirlik kattı.

WIF, Solana’daki en iyi mecoin olmaya devam ederken, Shiba Inu (ŞİB) ve Dogecoin (DOGE), WIF’in 3 katı ve 5 katı piyasa değeriyle zirvedekiler olmaya devam ediyor. Yakın zamanda hiç kimsenin ilk ikiyi yakalayamayacağını söyleyebiliriz.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Ryan James, https://beincrypto.com/this-memecoin-overtakes-pepe/

Diğer Yazılar

1 of 3.902

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir