BeinCryptoKriptohaber

Bu Nedenle İyimserlik (OP) Fiyatı %26 Artabilir

İyimserlik (OP) fiyatı, daha geniş piyasa ipuçlarının ve yatırımcıların davranışlarının bir satın alma sinyali sinyali vermesi nedeniyle, seçim için önceliklidir.

Soru hala ortada: OP, yılın başından bu yana elde ettiğinden daha fazla kar mı elde edecek yoksa yarı yolda mı durdurulacak?

Yatırımcılar Arasında İyimserlik Yüksek

Her ne kadar başlangıcı Ay, İyimserlik fiyatı açısından kasvetli geçtiAltcoin son birkaç günde temelini buldu. Bu, OP sahiplerinin katılımındaki artışın bir sonucuydu. Bu, son 24 saatte %30’un üzerinde büyüyen aktif adreslerdeki artıştan açıkça görülüyor.

İyimserlik Aktif Adresleri.
İyimserlik Aktif Adresleri. Kaynak: İçineBlok

Yatırımcıların ağdaki faaliyetlerinin artması ve fiyatların düşmesiyle birlikte, İyimserlik satın alma sinyali veriyor. Fiyatın günlük aktif adresleri (DAA) farklılığına göre OP şu anda biriktirmek için iyi bir varlıktır.

Devamını oku: İyimserlik Nedir?

Fiyat-Günlük Aktif Adresler (DAA) Farklılığı, bir kripto para biriminin fiyatı ve günlük aktif adreslerin sayısı zıt eğilimler gösterdiğinde ortaya çıkar; bu da piyasa değerlemesi ile gerçek ağ kullanımı veya benimsenmesi arasındaki potansiyel tutarsızlıkları gösterir. Fiyat düştüğünde ve katılım arttığında, bir satın alma sinyali yanıp söner ve bunun tersi de geçerlidir.

İyimserlik Fiyat DAA Uyumsuzluk.
İyimserlik Fiyat DAA Uyumsuzluk. Kaynak: Santiment

Böylece eğer İyimserlik sahipleri OP eklemek için harekete geçti cüzdanlarına bakıldığında fiyatta bir artış görülebilir.

OP Fiyat Tahmini: Karlar Yolda

İyimserliğin fiyatı şu anda işlem görüyor 3,99 dolar seviyesinde işaretlenen direnci kıramadıktan sonra 3,72 dolardan. Bu bariyerin aşılması, OP’nin destek tabanı olarak 4,00 doları geri almasına olanak tanıyacak ve bu da 4,69 dolara yükselişi mümkün kılacak ve bu da %26’lık bir yükselişin yanı sıra yılbaşından bugüne kadarki en yüksek seviyeye işaret edecek.

Hem Göreceli Güç Endeksi (RSI) ve Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama (MACD) potansiyel yükselişe işaret ediyor. RSI, aşırı alım veya aşırı satım koşullarını gösteren fiyat momentumunu ölçer. MACD ise iki hareketli ortalama arasındaki ilişkiyi gösteren ve potansiyel alım/satım fırsatlarına işaret eden trend takip eden bir göstergedir.

OP/USDT 1 günlük grafik.
OP/USDT 1 günlük grafik. Kaynak: Ticaret Görünümü

Şu anda her iki gösterge de yükseliş eğiliminin zirvesinde ve bu da beklenen %26’lık yükselişi destekleyecek.

Devamını oku: İyimserlik ve Arbitrum: Ethereum Layer-2 Toplamaları Karşılaştırıldı

Ancak OP 4,00 doları geçemezse, İyimserliğin fiyatı düşüşe işaret edebilir 3,42 dolarlık kayıp, altcoin’i 3,00 doların altına itecek ve yükseliş tezini geçersiz kılacaktır.

Sorumluluk reddi beyanı

doğrultusunda Güven Projesi Bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. BeInCrypto doğru ve tarafsız raporlamayı taahhüt eder ancak piyasa koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Herhangi bir finansal karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapın ve bir profesyonele danışın. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.

kaynak: Aaryamann Shrivastava, https://beincrypto.com/optimism-flashes-buy-signalrally-likely/

Diğer Yazılar

1 of 3.914

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir