BeinCryptoKriptohaber

Bu OpenAI Hareketi, AI Kripto Tokenları İçin Oyunun Kurallarını Değiştirebilir mi?

Yapay zeka (AI) istihbarat platformu Token Metrics, OpenAI CEO’su Sam Altman’ın yeni bir AI çip projesi için trilyonlarca dolar peşinde koşmasının, AI kripto tokenleri için potansiyel olarak önemli bir fırsat olduğunu vurguladı.

İstihbarat platformu, Altman başarılı olursa yapay zeka kripto paralarının “parabolik” hale gelme potansiyelinin bulunduğunu açıkladı.

OpenAI’nin Eylemleri AI Kripto Tokenlarında Önemli Büyüme Sağlayabilir

The Wall Street Journal’ın yakın tarihli bir raporunda, Altman’ın Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ile 5 ila 7 trilyon dolar arasında bir gelir elde etmek için görüşmelerde bulunduğu belirtiliyor. Bağış.

Bu, OpenAI’nin mevcut zorluklarının üstesinden gelmesine destek olma çabasıdır.

“Önemli engellerle karşı karşıya olan bağış toplama planları, OpenAI’nin büyümesinin önündeki kısıtlamaları çözmeyi amaçlıyor; buna yapay zeka sistemlerinin arkasında büyük dil modellerini eğitmek için gereken pahalı yapay zeka çiplerinin kıtlığı da dahil. SohbetGPT.”

Devamını oku: ChatGPT Eğitimi: OpenAI’den ChatGPT Nasıl Kullanılır?

Token Metrics, Altman’ın bunu başarması halinde yapay zeka kripto token sektöründe büyük fiyat artışları potansiyelinin olacağını iddia ediyor.

“Eğer görebildiğimiz kadarını artırmayı başarırsa, birçok yapay zeka parası parabolik hale gelir.”

Piyasa Değerine Göre En İyi 5 Yapay Zeka ve Büyük Veri Tokenı.  Kaynak: CoinMarketCap
Piyasa Değerine Göre En İyi 5 Yapay Zeka ve Büyük Veri Tokenı. Kaynak: CoinMarketCap

Jeton Metrikleri ana hatları Yakın gelecekte potansiyele sahip olduğuna inandığı 5 AI kripto tokeni. Bunlar BENQI, Onyx, Zephyr Protokolü, Banana Gun, GamerCoin’dir.

Bu kripto borsasından sonra gelir Binance yapay zeka kripto tokenlarını öne çıkardı son zamanlarda “kazanan” olarak.

Token Metriklerinin Potansiyel Olduğuna İnandığı AI Kripto Tokenları

10 Ocak’ta BeInCrypto, Binance’in yapay zeka kripto tokenlarının bir hale geldiği yönündeki gözlemini bildirdi. yatırımcıların açık favorisi.

“Yapay zekaya (“AI”) olan ilgi, Google arama eğilimleri ve AI ile ilgili artan token fiyatlarının da gösterdiği gibi, son birkaç ayda bir artış yaşadı.”

Ayrıca Binance, yapay zekaya yönelik arama sonuçlarının son zamanlarda hızla arttığını vurguladı. Borsa, bunun son zamanlarda AI kripto tokenlerindeki artışla ilgili olabileceğini öne sürdü.

Devamını oku: Yapay Zeka İnsanların Yerini Alacak mı?

Ancak yakın zamanda AI’nın lider olduğu da bildirildi. yılın kripto anlatısı. Endüstri metrikleri kuruluşu CoinGecko’nun son araştırmasına göre yapay zeka, bugüne kadarki en popüler kripto anlatısı 2023’te.

2023’te Akash Network (AKT), Ocak ayından bu yana %1.247 artışla 22 Aralık’ta 2023 zirvesi olan 2,56 dolara ulaşarak AI tokenleri arasında en çok kazanan oldu.

kaynak: Ciaran Lyons, https://beincrypto.com/openai-sam-altman-ai-crypto-tokens/

Diğer Yazılar

1 of 3.258

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir