BeinCryptoKriptohaber

Bu SHIB Yanması Web3 Pivotunun Ortasında Balina Satışını Nasıl Dengeleyebilir?

ŞİB Balinalar, ağ işlem hacimlerinin son 24 saatte %651 artmasıyla birlikte token fiyatının keskin bir şekilde düşmesine neden oldu. Son 24 saatte 100.000 $ veya daha fazla hareket edenlerden 56,5 milyon $ değerinde işlem kaydedildi.

İşlemler, 18 işlemde yaklaşık 5,9 trilyon SHIB tokenini taşıdı. Buna karşılık, SHIB’in fiyatı dün %2,8 düşüşle 0,00000970 dolardan 0,00000943 dolara keskin bir düşüş gösterdi.

SHIB’in Balina Satışını Dengelemek İçin Yakma Oranına İhtiyacı Var

Balina token hareketlerinin toplam sayısı, tokenın bir katrilyon arzının yaklaşık %5’ini oluşturuyor. Varlıklarını taşıyan SHIB sahiplerinin sayısı 81’den 18’e düştü.

Shib balinası haber yanığı
SHIB Balinaları 56 Milyon Dolara Taşındı | Kaynak: Bloğun içine

daha az sayıda balinanın büyük hareketleri varlık etrafındaki yatırımcı duyarlılığının düşüş eğiliminde olduğunu gösteriyor. Bu aynı zamanda fiyatın kısa vadede yükseliş şansının azaldığı anlamına da geliyor. Balinalar kritik likiditeyi ortadan kaldırıyor fiyatları hareketlendirmek gerekiyordu.

Devamını oku: Shiba Inu — Yeni Başlayanlar İçin Kılavuz

SHIB topluluğu lider geliştirici Shytoshi Kusama’ya doğru hızla ilerlerken, azalan likidite bir darbe gibi geliyor bir Ağ Durumu çağırır. Topluluğun ilk çabalarından biri şunları içerir: .shib internet alanına odaklanan bir Web3 kimliği oluşturmak. Kimlik, web siteleri, e-postalar, kripto ekonomisi ve Web3 platformları için tek oturum açma hizmetine benzer.

“Etki alanları, Shib üzerinde özel bir yazılıma ihtiyaç duymadan İnternet üzerinden çalışan bir kimlik katmanı oluşturmamıza olanak tanıyor. Cüzdan yok. Eklenti yok. Uzantı yok. Bunu bir tarayıcıya yazıyorsunuz ve bilgisayarınızda, telefonunuzda çalışıyor; kutudan çıktığı gibi.”

Shibburn bugün erken saatlerde, son 24 saat içinde yaklaşık 53 milyon tokenin yakıldığını ve Ocak ayında yakılan token sayısının neredeyse 9,5 milyara çıktığını bildirdi. Düzenli yanıklar olarak hareket edebilir Balina duyarlılığının azalmasına karşı bir denge kısa dönemde.

Devamını oku: Shiba Inu Yakma Hızı Açıklandı: Token Yakmayı Anlamak

Shib haber yanığı
SHIB Ocak’ta Yandı | Kaynak: Shiba Yanık Takibi

SHIB Web3 Pivot’a İlişkin Son Haberler

SHIB alanındaki en son etkinlik, Shibacals projesinin başlatılmasıizin veren basılmış NFT’ler fiziksel bir ikize sahip olmak. Her fiziksel öğe, tarandığında kullanıcının SHIB adresine bağlanan bir RF etiketiyle gömülüdür. Öğe daha sonra SHIB meta veri deposunda kullanılabilir hale gelir, 2023’te başlatılan bir proje.

SHIB topluluğu, Shibacals videosunu retweetleyen üç kişiye Shibacals hediyesini duyurdu. Başarılı alıcılar çevrimiçi mağazada kullanmak üzere 100 kredi alacaklar.

Kripto ve makro uzmanı Matthew Hyland, NFT’lerin 2024’te yeniden canlanmasını bekliyor. Aralık 2023’ün ilk haftasında NFT satışları, Blur pazarının hakimiyetinde 297 milyon dolara yükseldi.

Son SHIB balina haberleri veya SHIB’in fiyat beklentileri hakkında söyleyecek bir şeyiniz var mı? ya da başka bir şey? Lütfen bize yazın veya tartışmaya katılın Telegram kanalı. Ayrıca bizi yakalayabilirsiniz Tiktok, Facebookveya X (Twitter).

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: David Thomas, https://beincrypto.com/shib-burn-offset-whale-selling/

Diğer Yazılar

1 of 3.375

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir