BeinCryptoKriptohaber

Bu Solana Meme Coin’i 100 Milyon Doları Aştı

DAO Maker, PUNDU meme tokeninin ön satışından yaklaşık 100 milyon dolar kazanarak dikkate değer bir başarı elde etti.

36 saat içinde yapılan önemli yatırım, kripto pazarındaki yüksek riskli girişimlere yönelik belirgin bir iştahı yansıtıyor. Ancak yoğun tepki, aşırı aboneliğe neden oldu ve hedefe ulaşıldıktan sonra fon gönderen katkıda bulunanlar için geri ödeme yapılmasını gerektirdi.

Solana Meme Coin’leri Yüksek Talep Altında

DAO Maker, Binance Smart Chain’de etkileyici bir şekilde 97,6 milyon dolar toplandığını açıkladı ve Solana20.000’den fazla kullanıcıdan destek alıyor. Birkaç gün önce lansman rampası tarafından tanıtılan PUNDU, katkı alışverişi ile yatırımcıların ilgisini hızla çekti. SOL ve PUNDU tahsisleri için USDT.

Bu başarı, PUNDU’nun ön satışını bir meme coin için en büyük ön satış olarak belirleyen bir dönüm noktasına işaret ediyor. Mevduatın çoğu Binance Smart Chain’den geldi ve 60 milyon dolar toplandı. Ancak Solana ön satış adresinde de önemli bir hareketlilik yaşandı. 33.333 SOL sabit tavanını aşarak 37,6 milyon dolara eşdeğer 212.404 SOL aldı. Solana ekosistemindeki meme paralarına ilgi.

PUNDU lansman tarihini beklerken meme coin, tokenlerin %40’ını ön satış için, diğer %40’ını likidite havuzları için ayırarak ve geri kalan %10’u pazarlama çabaları ve uzun vadeli borsa listelemeleri arasında eşit olarak dağıtarak adil bir dağıtım sözü veriyor.

Devamını oku: 2024’te Solana (SOL) Satın Almak İçin En İyi 6 Platform

Kripto araştırmacısı ZachXBT’ye göre Solana ön satışları 796.000’den fazla SOL topladı, bu da yaklaşık 149,20 milyon dolara eşdeğer. Böylesi bir çılgınlık, Solana Labs Kurucu Ortağı Anatoly Yakovenko’yu harekete geçirdi. öğüt vermek yatırımcıların SOL ön satışlarını göndermeyi “durdurmaları”.

Yakovenko, “Bana göre insanların son anda çevrimiçi olmaları ve yapacak daha iyi bir şeyleri olmaması tuhaf bir durum” dedi. söz konusu.

Üstelik meme paralarını çevreleyen çılgınlık, ırkçı tokenların ortaya çıkmasına neden oldu. Bunlar Saldırgan isimler, semboller ve görüntüler içeren meme paralarıırkçı hakaretler, Yahudi karşıtı referanslar ve Nazi tasvirlerini içerir.

Sorumluluk reddi beyanı

Şartlara uygun olarak Güven Projesi BeInCrypto, tarafsız ve şeffaf raporlamaya kendini adamıştır. Bu haber makalesi doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak okuyuculara, bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce gerçekleri bağımsız olarak doğrulamaları ve bir profesyonele danışmaları tavsiye edilir. Lütfen şunu unutmayın: Şartlar ve koşullar, Gizlilik PolitikasıVe Sorumluluk reddi beyanları Güncellendi.


kaynak: Oluwapelumi Adejumo, https://beincrypto.com/solana-meme-coin-nears-100-million/

Diğer Yazılar

1 of 3.982

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir